Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
21 lut 2017 20:45
90+2'

Leroy Sane mógł mieć teraz dobrą okazję, ale nie opanował piłki w okolicach linii pola karnego.

9
1
1
2
6
90'

Doliczone 3 minuty.

8
3
89'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jesus Navas.

88'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Tiemoue Bakayoko. Wchodzi: Nabil Dirar.

87'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Fernando.

85'

Z rzutu wolnego z 26 metrów wprost w mur obrońców uderzył Fabinho.

1
7
84'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Joao Moutinho.

84'

Powinno być 5:4! Z lewego skrzydła płasko dośrodkował Mendy, zamknął to Falcao, ale jego strzał instynktownie nogą obronił Caballero!

6
5
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Sergio Aguero.

Cudowna akcja The Citizens i 5:3! Silva piękną podcinką uruchomił Aguero, a Argentyńczyk tak obsłużył Sane, że wystarczyło tylko dopełnić formalności na pustą bramkę.

23
1
41
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Sane otrzymał Fabinho.

AS Monaco
5
6
80'

Potężnie z 16 metrów uderzył Sergio Aguero i Danijel Subasić odbił piłkę przed siebie!

4
6
79'
ZMIANA
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił John Stones. Asystował mu Yaya Toure.

Man City na prowadzeniu! Bardzo dobrze z rzutu rożnego dośrodkował De Bruyne, piłka prześlizgnęła się po głowie Toure i z bliska do siatki wpakował ją Stones.

Manchester City
31
1
34
76'

Kamil Glik zablokował centrę Sergio Aguero z lewego skrzydła.

17
7
76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na De Bruyne otrzymał Bernardo Silva.

73'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Pablo Zabaleta.

9
3
Czy padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
3
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva.

3:3! Z rzutu rożnego dośrodkował Silva, a pięknym wolejem - mimo asysty obrońcy - do siatki trafił Aguero.

25
1
43
71'

Yaya Toure chciał zamknąć ostrą centrę De Bruyne z lewego skrzydła, znakomicie jednak uprzedził go Kamil Glik!

14
2
69'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Kylian Mbappe Lottin, jednak trafił w boczną siatkę.

4
4
69'

Groźna akcja gospodarzy. Raheem Sterling padł w polu karnym, jeszcze próbował uderzać Leroy Sane, ale ta próba została zablokowana.

3
2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radamel Falcao.

2
13
65'

Kamil Glik przeciął płaskie dośrodkowanie Zabalety w kierunku Sergio Aguero.

22
1
63'

Mocno z rzutu wolnego z narożnika boiska dośrodkował Kevin De Bruyne, jednak goście wybili piłkę.

3
4
62'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao.

Maestria Falcao i 3:2 dla Monaco! Kolumbijczyk wystartował do długiego podania, ośmieszył Stonesa i trafił do siatki lobem z 14 metrów!

68
1
1
18
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling.

2:2! Po podaniu Sterlinga niegroźny płaski strzał z ostrego kąta oddał Aguero, ale Subasić popełnił niewyobrażalny błąd i piłka prześlizgnęła mu się po rękawicach, a następnie wpadła do siatki!

32
1
52
55'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tiemoue Bakayoko.

54'

Z lewej strony boiska centrował Kevin De Bruyne, w polu karnym doszło jeszcze do rykoszetu, jednak ostatecznie sytuację wyjaśnił Benjamin Mendy.

6
3
53'

Zmarnowana jedenastka nie wytrąciła gości z rytmu. Nadal radzą sobie bardzo dobrze.

11
1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

5
5
50'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma bramki! Falcao zwolnił przed strzałem, uderzył beznadziejnie i Caballero złapał piłkę!

14
30
49'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

6
10
48'

Rzut karny dla Monaco! Po chwili zawahania sędziowie orzekli faul Otamendiego na Falcao.

10
4
48'

Bardzo spokojnie weszli w drugą połowę piłkarze Monaco i Obywatelom trudno ruszyć do zdecydowanych ataków.

9
1
46'

Początek drugiej połowy.

8
1
44'

Szybka kontra gości, ale Radamel Falcao uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

12
4
43'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Monaco po dośrodkowaniu Sane. Piłkę sprzed bramki wybił jednak Andrea Raggi.

9
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Djibril Sidibe.

1:2! Gospodarze dali się zaskoczyć w banalny sposób. Po szybkim rozegraniu rzutu wolnego z głębi pola, piłkę w polu karnym otrzymał Mbappe Lottin i uderzył z ostrego kąta pod poprzeczkę.

73
1
1
19
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

6
6
38'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Skrzydłowy The Citizens - podobnie jak Glik - nie wystąpi w rewanżu.

12
2
37'

Z rzutu wolnego z dużej odległości obok słupka uderzył Thomas Lemar.

1
7
36'

Dobrą okazję w polu karnym miał Kylian Mbappe Lottin, jednak z ostrego kąta uderzył nad bramką.

1
7
35'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero.

Coś niebywałego! Wydawało się, że Subasić ewidentnie sfaulował w polu karnym Aguero, a sędzia zamiast wskazać na "wapno", ukarał Argentyńczyka za symulowanie. Kontakt między zawodnikami na pewno miał miejsce.

15
8
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Fabinho.

Remis! Wszystko zaczęło się od złego wybicia piłki przez Caballero. Goście ją przejęli, z prawego skrzydła precyzyjnie dośrodkował Fabinho i szczupakiem do siatki trafił Falcao.

75
1
1
16
30'

Groźna akcja Monaco! Z lewego skrzydła znakomicie dośrodkował Benjamin Mendy, ale "wyczyścił" to Fernandinho.

10
2
29'

Monaco radziło sobie dotąd przyzwoicie, ale momentami gospodarze mocno przyspieszają i wtedy ekipa Leonardo Jardima ma duże problemy.

5
3
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Leroy Sane.

Teraz obrona Monaco dała się "rozklepać"! Sane dośrodkował płasko z lewej strony boiska i z bliska do siatki trafił Sterling. Linię spalonego wyznaczała piłka, sytuacja była stykowa, ale jeśli miał miejsce spalony, to minimalny.

22
44
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djibril Sidibe.

5
8
24'

Kamil Glik zablokował mocny strzał Sterlinga z ostrego kąta.

16
3
23'

Powinno być 1:0 dla Man City! Z prawej strony boiska świetnie dośrodkował Kevin De Bruyne, jednak z piłką minął się zarówno Sergio Aguero, jak i David Silva!

5
8
19'

Co za szansa Glika! Źle w polu karnym interweniował Yaya Toure, ale Polak nie spodziewał się tego błędu i sytuacyjnym uderzeniem głową posłał piłkę obok słupka!

8
7
18'

Kylian Mbappe Lottin kapitalnie podał do wybiegającego na czystą pozycję Mendy'ego, ale strzał z ostrego kąta tego drugiego obronił Wilfredo Caballero.

6
5
16'

Za nami dość otwarty pierwszy kwadrans. Piłkarskich szachów nie ma i mecz ogląda się przyjemnie.

8
5
14'

Było groźnie w polu karnym Man City, Radamel Falcao nie zdołał jednak oddać strzału, bo w ostatniej chwili zastopował go Nicolas Otamendi.

7
6
12'

David Silva trafił do siatki po podaniu Sterlinga, jednak gola nie ma, bo ten drugi był na spalonym.

7
4
11'

Fernandinho przyjął na ciało mocny strzał Sidibe z narożnika pola karnego.

5
2
10'

Od razu odpowiedzieli goście. Kylian Mbappe Lottin miał bardzo dobrą okazję w polu karnym, lecz przytomnie zablokował go Fernandinho.

4
4
9'

David Silva zagrywał w pole karne do Sergio Aguero, przeciął to jednak Kamil Glik.

20
2
8'

Żółtą kartkę za faul na Sane otrzymał Kamil Glik. Polak ma czego żałować, bo nie zagra w rewanżu.

10
36
6'

Płasko z dystansu uderzył Thomas Lemar - daleko obok słupka.

6
7
6'

Fernandinho zablokował dośrodkowanie Sidibe z prawego skrzydła.

6
4
5'

Monaco nie zamierza się bronić. Goście stosują wysoki pressing i w pierwszych minutach Man City gra z kontry.

4
3
3'

Raheem Sterling wystartował do prostopadłego podania w pole karne, przegrał jednak pojedynek z Subasiciem, w dodatku dał się złapać na spalonym. Gra przerwana.

2
4
2'

Dobrze zaczęło Monaco. Po akcji oskrzydlającej gospodarze zablokowali centrę Fabinho.