Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
12 kwi 2017 20:45
90+1'

Piłak znów w siatce Bayernie po "główce" Ramosa, ale gol nie został uznany, ponieważ kapitan Realu uderzał z pozycji spalonej. Prawidłowa decyzja sędziego.

379
129
64
91
195
90+1'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

135
64
49
44
76
90'

Druga połowa została przedłużona o trzy minuty.

130
39
36
37
88
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

Chilijczyk został ukarany za faul na Rodriguezie, a do tego wdał się jeszcze w przepychankę z Modriciem.

Bayern Monachium
87
41
23
33
124
88'

Trwa oblężenie bramki Bayernu. Na razie Bawarczykom udało się nie stracić trzeciego gola, ale dominacja gości jest niepodważalna i w każdej chwli Neuer może skapitulować po raz kolejny.

167
77
52
89
217
85'

Bayern jest tylko tłem dla Realu. Mistrzowie Niemiec są kompletnie rozbici i zdezorientowani.

169
91
34
94
224
83'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: James Rodriguez.

184
80
51
48
77
83'

Piłka w siatce Bayernu po strzale Benzemy, ale gol słusznie nie został uznany - Francuz skorzystał z pozycji spalonej.

122
60
28
49
93
82'

Robben uderzył sprzed pola karnego, ale ten strzał nie mógł zaskoczyć Navasa.

108
61
25
44
85
81'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Kingsley Coman.

138
42
27
17
36
81'

Po centrze Ronaldo z lewego skrzydła piłka trafiła do zamykającego akcję Marcelo, ale Brazylijczyk w dobrej sytuacji uderzył obok dalszego słupka bramki Bayernu.

94
40
17
32
55
79'

Modrić zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale Neuer tym razem spokojnie złapał piłkę.

121
49
21
30
69
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Asensio dośrodkował w pole karne Bayernu z lewego skrzydła, Ronaldo wyprzedził Bernata i pokonał Neuera uderzeniem z siedmiu metrów!

687
339
157
374
1304
75'

To będzie trudny kwadrans dla Bayernu. Mistrzowie Niemiec bronią się już wręcz rozpaczliwie.

129
73
39
78
134
75'

Ronaldo huknął z 11 metrów, ale Neuer zdłał obronić ten strzał Portugalczyka! Co za interwencja Niemca!

240
101
49
33
79
74'

Teraz Neuer pewnie interweniował po strzale Asensio sprzed pola karnego. Napór Realu rośnie z każdą minutą.

128
59
26
34
102
73'

Carvajal przedarł się prawą stroną i w polu karnym przekazał piłkę Benzemie, który uderzył sytuacyjnie szpicem buta, ale Neuer nie dał się zaskoczyć, choć nikt nie winiłby go za kapitulację w tej sytuacji!

160
72
37
37
71
72'

Real zamknał Bayern w jego polu karnym. Bawarczycy nie potrafią sobie poradzić ze szturmem gości.

129
66
38
66
175
Grający w "10" Bayern stać na pokonanie Realu?
53
69'

Trudno gra się Bayernowi w osłabieniu. Real nie pozwala gospodarzom na rozpoczęcie ataku pozycyjnego.

117
59
38
78
130
66'

Niecelny strzał Ramosa z rzutu wolnego z 20 metrów. Kapitan Realu uderzył soczyście, piłka minęła mur, ale Neuer nie musiał interweniować, bo futbolówka wylądowała za jego bramką.

131
58
20
24
32
66'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

207
87
50
41
58
64'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Juan Bernat.

Szybka reakcja Carlo Ancelottiego. Miejsce wyrzuconego z boiska Javiego Martineza na środku defensywy zajął David Alaba, a Juan Bernat wszedł na lewą obronę.

152
59
33
26
37
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Javi Martinez.

Hiszpan obie kartki otrzymał za faule na Cristiano Ronaldo.

315
160
107
195
614
58'
ZMIANA

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

222
93
75
66
97
57'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

88
46
34
69
201
55'

Neuer! Mistrz świata wykazał się niesamowitym refleksem, broniąc główkę Bale'a z sześciu metrów! Uderzenie Walijczyka poprzedziła świetna dwójkowa akcja Carvajala z Modriciem.

286
105
51
41
87
51'

Ależ tempo od początku drugiej połowy! Przed chwilą Ribery szalał z piłką w polu karnym Realu, a za moment Bale zagrał w "16" Bayernu do Ronaldo, któremu futbolówkę sprzed nosa ściągnął Martinez.

270
95
64
50
91
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Dani Carvajal.

Kapitalny gol Ronaldo! Po centrze Carvajala Portugalczyk uderzył z ośmiu metrów prosto z powietrza w kierunku dalszego rogu bramki Neuera!

700
333
196
451
1404
47'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Alonso.

Hiszpan sfaulował w środkowej strefie Modricia.

110
48
50
117
204
45+2'

I już jesteśmy pod drugą bramką! Bale uderzył mocno z 20 metrów, ale dobrze ustawiony Neuer pewnie złapał piłkę.

422
163
72
89
141
45+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Arturo Vidal!

Pomocnik Bayernu uderzył z 11 metrów wysoko nad bramką Realu!

364
241
207
438
1131
45'

Rzut karny dla Bayernu po zagraniu ręką Carvajala! Hiszpan zatrzymał piłkę w nieprzepisowy sposób po strzale Ribery'ego z 18 metrów. Winowajca został upomniany żółtą kartką.

Real Madryt
602
246
104
119
298
44'

Żółtą kartkę za faul na Muellerze otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
384
163
68
80
124
43'

Teraz Kroos strzelił z narożnika pola karnego, ale Neuer nie musiał interweniować - piłka minęła dalszy słupek jego bramki.

238
127
66
56
77
42'

Przebudzenie Realu! Ronaldo uderzył groźnie z 18 metrów, ale Neuer zbił piłkę poza światło swojej bramki.

220
111
59
51
82
40'

Robben znakomicie ograł przy linii końcowej Kroosa i po chwili wrzucił piłkę na głowę Vidala, ale tym razem Chilijczyk zagłówkował nad bramką Navasa.

220
88
61
82
102
38'

Stracony gol podciął Realowi skrzydła. Od blisko kwadransa Królewscy są tylko tłem dla Bayernu.

375
178
57
57
75
37'

Casemiro jednak został na boisku. Gramy dalej!

205
97
58
65
121
35'

Gra znów przerwana i znów na boisku leży Casemiro. Brazylijczyk tym razem ucierpiał w zderzeniu z Vidalem i wygląda na to, że to poważniejszy uraz kolana.

229
117
77
95
110
33'

Gra wznowiona. Casemiro kontynuuje występ.

215
101
53
55
123
32'

Przerwa w grze. Na boisku leży Casemiro, który ucierpiał w starciu z Thiago.

294
137
104
115
116
29'

Bayern nie daje Realowi powąchać piłki. Hiszpanie tylko biegają za futbolówką.

620
266
77
72
101
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Thiago Alcantara.

Po centrze Thiago piłka trafiła do nadbiegającego Vidala, który uderzył głową tak mocno, że futbolówka wpadła do siatki po dłoniach Navasa!

2268
1046
319
267
439
25'

Franck Ribery huknął z 20 metrów, ale Gareth Bale przyjął potężny strzał Francuza na głowę.

251
93
67
76
101
24'

Kolejny okres przewagi Bayernu, ale Real broni się bardzo umiejętnie. Gospodarze nie potrafią stworzyć sobie dobrej okazji.

237
87
53
77
122
21'

Bez zagrożenia pod bramką Realu. Bayern źle dziś wykonuje stałe fragmenty gry.

209
91
78
159
265
20'

Thiago uruchomił na skrzydle Robbena, ale Holendra po chwili dopadło trzech rywali. Gwiazdor Bayernu i tak wyszedł z opresji obronną ręką, bo wywalczył rzut rożny.

235
112
51
53
65
18'

Poprzeczka uratowała Bayern! Po centrze Kroosa Benzema zagłówkował w "kozioł", piłka była poza zasięgiem Neuera, ale futbolówka nie wpadła do siatki, lecz odbiła się od poprzeczki bramki gospodarzy.

357
178
138
116
155
17'

Teraz Real zaskoczył po szybkim wznowieniu gry z autu. W końcowej fazie akcji Kroos uderzył z 15 metrów, ale jego strzał został zablokowany.

220
101
62
63
83
16'

Cristiano Ronaldo huknął nad bramką Bayernu. Co ciekawe, Portugalczyk uderzał z pozycji, z której już cztery gole w tym sezonie strzelił Robert Lewandowski.

289
159
65
68
84
15'

Boateng sfaulował przed polem karnym Benzemę. Real ma rzut wolny z 20 metrów od bramki Neuera. To doskonała okazja dla Cristiano Ronaldo.

182
86
70
99
197
12'

Gra się wyrównała. Bayern próbował zdominować Real, ale nie udało mu się to - Hiszpanie będą dla Bawarczyków równorzędnym przeciwnikiem pod względem posiadania piłki.

260
126
88
96
129
9'

Bayern przejął piłkę i ruszył z kontrą, ale akcję gospodarzy faulem na Robbenie przerwał Kroos. Dobre tempo na początku spotkania!

362
151
82
85
122
8 '

I teraz Bayern w głębokiej defensywie. Królewscy utrzymują się przy piłce przed polem karnym gospodarzy.

208
102
70
96
175
7'

Real wszedł w posiadanie piłki, ale na razie nie przekroczył z nią linii środkowej.

287
137
101
87
132
5'

Alonso źle uderzył piłkę i gospodarze wznowią grę od bramki.

219
108
65
104
125
5'

Mamy 5. minutą, a Bayern wykona już trzeci rzut rożny.

281
128
73
43
65
3'

Dośrodkowana spod chorągiewki piłka znów dotarła do Vidala, ale tym razem Chilijczyk nie zdołał oddać strzału.

208
101
61
87
96
3'

I kolejny korner dla Bayernu. Bawarczycy zamknęli Real na jego połowie.

222
108
41
40
58
2'

Po centrze Alaby na bramkę Realu zagłówkował Vidal, ale Navas pewnie złapał piłkę.

201
85
48
69
95
1'

Pierwszy atak Bayernu przyniósł gospodarzom rzut rożny.

261
103
43
33
47
19:47

Oba zespoły są już na murawie. Bayern zagra w czerwonych kostiumach. Real wystąpi na czarno.

172
74
40
27
35
19:47

Bayern jest niepokonany przed własną publicznosścią w meczu Ligi Mistrzów już od 29 kwietnia 2014 roku. Ostatnim zespołem, który zdobył Allianz Arenę, był... Real Carlo Ancelottiego. Od tego czasu bayern wygrał wszystkie domowe spotkania w Champions League.