Druga połowa połowa została przedłużona o cztery minuty.

9
13
12
87'

Włosi nie forsują tempa, ale co chwilę meldują się z piłką w polu karnym Polski. Gościom brakuje jednak precyzji w kluczowych momentach.

7
11
9
9
27
84'

. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Alberto Grassi.

15
82'

Pierwsza akcja zmienników. Niezgoda uruchomił prostopadłym podaniem Piątka, ale tego od piłki odciął Mandragora.

14
8
11
19
13
81'
36
15
10
9
9
81'
76'

Do końcowego gwizdka pozostał tyko kwadrans, a Biało-Czerwoni w drugiej połowie nie zagrosili bramce Golliniego jeszcze ani razu.

9
73'

. Schodzi: Antonio Barreca. Wchodzi: Adam Masina.

10
13
8
7
9
73'

. Schodzi: Alberto Cerri. Wchodzi: Andrea Favilli.

Andrea Favilli #16
16
10
11
7
6
73'

Żółtą kartkę otrzymał Rolando Mandragora.

40
29
8
6
6
72'

6
70'

Stępiński pognał środkiem pola, ale z 25 metrów uderzył daleko od bramki Golliniego.

9
11
8
23
26
68'
19
14
26
16
24
66'

Niewykorzystany przez Włochów rzut karny nie dodał wiatru w żagle Polakom. Włosi kontrolują spotkanie.

9
11
8
19
46
63'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alberto Cerri!

Napastnik Pescary ostemplował słupek bramki Wrąbla!

Włochy U-21
100
169
32
12
17
63'

Rzut karny dla gości po faulu Tomasza Kędziory!

17
13
16
28
94
61'

. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Rolando Mandragora.

61'

. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Manuel Locatelli.

61'

. Schodzi: Domenico Berardi. Wchodzi: Federico Ricci.

59'

Polacy nie potrafią przejąć inicjatywy. Zmiana ustawienia na bardziej ofensywne, do której doszło po wejściu Frankowskiego, nie uzdrowiła gry Polaków.

9
4
3
10
22
56'

Benassi znów próbował zaskoczyć Wrąbla uderzeniem z dystansu, ale tym razem polski bramkarz udanie interweniował.

34
15
9
7
11
55'

Trzeba to otwarcie przyznać: Włosi przewyższają Polaków zarówno pod względem indywidualnym, jak i organizacji gry.

9
6
7
17
40
50'

Gol! Strzelił Marco Benassi.

Kapitan gości pokonał Wrąbla uderzeniem z 25 metrów! Piękny strzał Włocha, ale znów wydaje się, że polski bramkarz mógł zachować się lepiej.

Włochy U-21
41
30
42
120
338
46'

Początek drugiej połowy. Od środka Polska.

53
28
15
14
13
46'

. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Federico Di Francesco.

Federico Di Francesco #17
17
8
10
9
8
45'

Piłka w siatce Polski po strzale Cerriego, który dobił obronione przez Wrąbla uderzenie Berardiego, ale napastnik Pescary był na spalonym i gol nie został uznany.

93
46
45
19
29
43'

Polacy odżyli po wyrównaniu! Teraz to Włosi są w tarapatach.

131
78
25
14
17
42'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Bartosz Kapustka.

Kapustka przejął piłkę na połowie Włochów, ruszył z nią w kierunku pola karnego, wymienił "klepkę" z Kownackim, dzięki czemu lechita znalazł się w dobrej sytuacji i pewnym strzałem w stylu Thierry'ego Henry'ego pokonał Golliniego!

773
390
131
36
43
37'

Biało-Czerwonych na razie nie stać na odpowiedzenie Włochom. Goście duszą w zarodku wszystkie próby ataku Polaków.

23
16
17
18
68
35'

Zakotłowało się w polu karnym Polski, ale Kędziora w ostatniej chwili zablokował strzał jednego z Włochów.

46
24
18
14
17
32'

Teraz Berardi huknął sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką Wrąbla.

42
22
16
15
18
30'

Gol! Strzelił Lorenzo Pellegrini. Asystował mu Federico Chiesa.

Co za akcja Włochów! Berardi wrzucił piłkę miękko na głowę Chiesy, który zgrał ją do Pellegriniego, a ten pokonał Wrąbla strzałem prosto z powietrza z 18 metrów. Wydaje się, że polski bramkarz mógł spisać się lepiej, ale goście i tak zasłużyli na pochwały.

Włochy U-21
69
45
61
168
375
27'

Nie oszczędzają się zawodnicy. Teraz z pomocy lekarza musi skorzystać Ferrari.

34
15
19
15
15
24'

Efektowna akcja Berardiego! Gwiazdor Sassuolo w polu karnym Polski przyjął piłkę na pierś i złożył się do "przewrotki", po której pewnie interweniował Wrąbel.

53
25
22
20
22
23'

Chiesa miał trochę wolnego miejsca przed polem karnym i uderzył z 20 metrów, ale posłał piłkę obok bramki Polski.

31
16
9
12
12
21'

Po centrze Lipskiego Bednarek zagłówkował w kierunku bramki Italii, ale Gollini pewnie złapał piłkę.

21
14
17
20
33
20'

Przerwa w grze. Z pomocy szatbu medycznego musi skorzystać Kubicki.

20
12
15
24
30
18'

Teraz to Polacy zamknęli gości na ich połowie, ale także bez efektu w postaci sytuacji podbramkowej.

31
24
11
11
14
15'

Włosi przejęli inicjatywę, ale Polacy bronią się bardzo umiejętnie. Wrąbel jeszcze nie musiał interweniować na linii.

24
17
13
11
18
12'

Wyrównany mecz. Gra toczy się w środku pola. Oba zespoły nie zostawiają sobie dużo miejsca.

55
33
25
16
19
9'

I w odpowiedzi po centrze Lipskiego do pozycji strzeleckiej doszedł Kownacki, ale zagłowkował nad bramką Golliniego.

51
31
27
29
31
8'

Bednarek ofiarnym wślizgiem zablokował strzał Berardiego z siedmiu metrów.

53
33
20
12
12
7'

Gollini pewnie interweniował po strzale Lipskiego z 18 metrów. Włoch wypiąstkował piłkę poza pole karne.

51
30
29
23
28
4'

Bartosz Kapustka przerwał wślizgiem kontrę gości. Widać, że pomocnik Leicester City nie traktuje występu w kadrze U-21 jak zesłania.

130
61
24
23
21
2'

Włosi próbowali zaskoczyć Polaków, ale Biało-Czerwoni przetrwali pierwszy szturm.

20:36

Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę. Niebawem sędzia Markus Hameter wyprowadzili zespoły na mecz.

16
9
6
7
8
19:26

Znamy już wyjściowy skład Polski. Po raz pierwszy od 11 czerwca 2015 roku w kadrze U-21 zagra Bartosz Kapustka.

20
12
6
7
7
19:26

Mecz Polska U-21 - Włochy U-21 zostanie rozegrany przy Kałuży 1, a stadion Cracovii to jedna z głównych aren mistrzostw. Niestety, płyta na obiekcie Pasów nie jest w najlepszym stanie, więc zawodnicy obu drużyn nie mogli na niej trenować przed spotkaniem.

11
9
4
4
4
Zawodnicy kadry A powinni wziąć udział w ME U-21 2017?
17
10
8
10
12
19:26

Kadry na ME U-21 2017 ogłoszone zostaną 6 czerwca. Czy na mistrzostwach zagrają zawodnicy występujący na co dzień w pierwszej reprezentacji Polski? W środowisku trwa spór o sens występu Arkadiusza MilikaPiotra Zielińskiego czy Karola Linettego.

11
8
5
5
6
19:26

Wiemy już, że ostatnie dni przed turniejem ekipa Marcina Dorny spędzi w Arłamowie.

7
7
7
7
7
19:26

Odkąd we wrześniu 2015 ruszyły właściwe przygotowania do turnieju, Polacy rozegrali 11 meczów kontrolnych: siedem z nich wygrali, trzy zremisowali i tylko jeden przegrali. Strzelili w nich 18 goli, a sami stracili raptem trzy. Spotkanie z Włochami będzie jednak dopiero drugim sprawdzianem "młodzieżówki" z innymi uczestnikiem ME U-21 2017. W listopadzie Biało-Czerwoni pokonali Niemców (1:0), zatrzymując na 13 ich serię zwycięstw, ale wcześniej zespół Dorny rywalizował z drużynami, które na mistrzostwach nie zagrają.

6
9
5
5
5
19:23

Mecz z Włochami to przedostatni test Polski przed Mistrzostwami Europy U-21 2017. Za cztery dni - w próbie generalnej - Biało-Czerwonych sprawdzą Czesi. I Włosi, i Czesi to uczestnicy zbliżających się mistrzostw - obie te ekipy wystąpią w grupie C, w której zagrają też Niemcy i Duńczycy.