15
15
37
90+4'

Robert Lewandowski domagał się drugi raz w tym spotkaniu rzutu karnego. Sędzia przerwał grę trzy sekundy wcześniej po faulu Javiego Martineza.

38
23
16
21
40
90+2'

Julian Weigl nie trafił zaskakującym strzałem w światło bramki Bayernu Monachium, ale co najważniejsze dla jego zespołu, piłka jest na połowie przeciwnika.

31
20
12
17
22
90+1'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Matthias Ginter.

37
21
14
17
16
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

49
49
25
21
39
88'

Borussia Dortmund na prowadzeniu i niebawem jej kibice będą mogli świętować awans! O ile oczywiście nie padnie żaden gol.

31
13
4
6
6
86'

Roman Burki na posterunku, a kibice już widzieli piłkę w bramce po uderzeniu Arjena Robbena. Tylko oczami wyobraźni i triumfuje bramkarz Borussii Dortmund.

24
19
8
10
16
86'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

26
13
4
8
13
85'

Odskoczyła piłka w polu karnym Robertowi Lewandowskiemu, a wydawało się, że kapitan reprezentacji Polski będzie mieć możliwość oddania strzału. Nie idzie "Lewemu".

21
10
8
37
23
82'

Tymczasem minuty uciekają Bayernowi Monachium. Franck Ribery próbował wyrównać technicznym strzałem podobnym do tego Ousmane'a Dembele, jednak chybił.

17
12
10
12
26
82'

Łukasz Piszczek opuszczał boisko z grymasem zmęczenia na twarzy. Na boisku pozostał jeden reprezentant Polski Robert Lewandowski.

11
6
3
7
12
80'
79'

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Thomas Mueller.

43
18
9
13
12
78'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Alonso za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Bayern Monachium
36
10
11
12
18
76'

Zaskakująco układa się te spotkanie. Bayernowi Monachium pozostał mniej niż kwadrans na wyrównanie, choć momentami miał miażdżącą przewagę.

13
12
7
10
18
74'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Marco Reus.

Borussia Dortmund na prowadzeniu! Po stracie Philippa Lahma na własnej połowie przyjezdni przetransportowali piłkę ekspresowo w pole karne Bayernu Monachium. Tam Marco Reus podał do Ousmane'a Dembele, który po wymanewrowaniu defensora uderzył technicznie do bramki!

120
67
32
34
77
73'

Pierre-Emerick Aubameyang zdobył już gola, a Robert Lewandowski jeszcze nie.

22
10
3
6
28
71'

Bayern Monachium nie wykorzystał kilku sytuacji podbramkowych, za co snajper przyjezdnych wymierzył karę. Niewiele czasu zostało, by rozstrzygnąć spotkanie w regulaminowym czasie.

10
10
7
6
18
69'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele.

Mimo problemów Borussia Dortmund doprowadziła do remisu 2:2! Łukasz Piszczek uruchomił na prawej stronie Ousmane'a Dembele, a ten dośrodkował w pole bramkowe. Pierre-Emerick Aubameyang uciekł tam Javiemu Martinezowi i główkował z najbliższej odległości do bramki Bayernu!

102
49
25
33
80
65'

Niebezpieczna zabawa Borussii Dortmund we własnym polu karnym. Z trudem wicemistrz Niemiec przenosi grę na połowę Bayernu Monachium.

11
8
11
4
5
63'

Nie ma gola! A powinien być! Arjen Robben miał nieomal odsłoniętą bramkę po podaniu Roberta Lewandowskiego i z kilku metrów nie ominął Svena Bendera. Doskonała interwencja defensora na linii bramkowej.

16
9
5
10
26
61'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Jerome Boateng.

28
27
9
9
8
59'

Po godzinie zostanie przeprowadzona pierwsza zmiana personalna. Carlo Ancelotti rozmawia już z rezerwowym przy linii bocznej boiska.

17
5
5
5
2
58'

W odpowiedzi kontratak Bayernu Monachium. Arjen Robben nie zdążył dostarczyć piłki do ustawionego w polu karnym Roberta Lewandowskiego.

9
5
4
22
9
56'

Taki element zaskoczenia potrafi wnieść Ousmane Dembele. Młody zawodnik wbiegł właśnie w szesnastkę Bayernu Monachium i składał się do strzału. Nadział się jednak na wyborny wślizg!

15
6
10
4
11
55'

Thomas Tuchel spogląda w kierunku rezerwowych. Brakuje jakiegoś elementu zaskoczenia w grze Borussii Dortmund, a czas ucieka.

11
9
3
6
3
52'

Julian Weigl wrócił we własne pole karne i wyekspediował piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Podłączył się tam do ataku David Alaba.

12
4
7
4
1
51'

Bayern Monachium wymienia podania w centrum boiska. Każda minuta z piłką przy nogach, to minuta mniej dla zawodników Borussii Dortmund.

10
17
6
5
9
49'

Piłka przeturlała się za linię obrońców Borussii Dortmund, gdzie ochotę na oddanie strzału mieli jednocześnie Robert Lewandowski i Arjen Robben. Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

11
26
9
10
20
47'

Borussia Dortmund nie może statystować. Raphael Guerreiro przedarł się w pole karne gospodarze, a chwilę później Erik Durm dośrodkował w rękawice Svena Ulreicha.

8
2
2
5
2
46'

Borussia. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Erik Durm.

8
5
3
6
5
46'

19:58

Najważniejsze statystyki odzwierciedlają wynik!

9
4
3
3
6
19:58

20 minut meczu wyrównane i Borussia Dortmund nawet prowadziła. Następnie Bayern Monachium zyskiwał coraz większą przewagę na boisku. W końcówce pierwszej części drużyna Łukasza Piszczka nieomal nie opuszczała własnej połowy.

10
7
6
9
3
Czy Borussia Dortmund strzeli gola w drugiej połowie?
25
14
8
8
12
19:58

Bayern Monachium odrobił gola straty z nawiązką już przed przerwą.

15
10
4
2
4
45+1'

Robert Lewandowski sam na sam z Romanem Burkim i bramkarz Borussii Dortmund wyszedł obronną ręką z tego pojedynku!

32
19
19
60
40
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

27
4
5
6
3
45'

Franck Ribery za mocno próbował podać do Davida Alaby i futbolówka uciekła Bawarczykom poza boisko.

13
7
6
9
12
43'

Robert Lewandowski wymanewrował w pierwszym tempie Svena Bendera, ale stoper Borussii Dortmund pozbierał się i wyłuskał futbolówkę spod nóg reprezentanta Polski.

28
12
8
19
24
41'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Franck Ribery.

2:1 dla Bayernu Monachium! Xabi Alonso uruchomił crossowym podaniem Francka Ribery'ego, a ten przetransportował piłkę w pole karne do Matsa Hummelsa. Doświadczony Niemiec strzelił bez chwili zawahania w narożnik bramki!

175
72
29
38
54
40'

Javi Martinez w centrum wydarzeń przy obu golach i nieomal zdobył kolejnego!

27
8
12
14
10
38'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Javi Martinez ponownie uciekł przeciwnikom i Roman Burki miał mnóstwo szczęścia. Futbolówka trafiła w słupek!

17
5
8
12
10
37'

Kilku zawodników Bayernu Monachium miało możliwość oddania strzału. W końcu huknął Arturo Vidal i Gonzalo Castro ratował przyjezdnych wślizgiem. Po rykoszecie korner.

14
8
2
5
3
35'

Za długo dryblował Philipp Lahm i do doświadczonego zawodnika dobiegli w tym czasie dwaj piłkarze Borussii Dortmund. Powinien prędzej zacentrować Niemiec.

14
10
5
6
10
33'

Zagranie z głębi pola do Thiago Alcantary i Roberta Lewandowskiego. Sprytniejszy od wszystkich zawodników z Monachium okazał się Roman Burki.

9
11
7
11
11
31'

Dwie szanse na gola w minutę. Raphael Guerreiro chybił nieznacznie z rzutu wolnego, a po chwili Sven Bender utrudnił Robertowi Lewandowskiemu uderzenie z czystej pozycji!

17
13
10
15
15
31'

Żółtą kartkę otrzymał Arjen Robben za utrudnianie wznowienia gry. Holender podważał ustawienie muru przed rzutem wolnym Borussii Dortmund.

21
14
13
26
32
28'

Gol! Strzelił Javi Martinez. Asystował mu Xabi Alonso.

Pełna rehabilitacja Javiego Martineza! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Javi Martinez wygrał walkę z obrońcami Borussii Dortmund i zaskoczył strzałem głową Romana Burkiego.

193
93
31
26
56
27'

Odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego wziął na siebie Robert Lewandowski i uderzył prosto w jednego z dwóch piłkarzy tworzących mur.

29
18
13
37
21
25'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele za niebezpieczny wślizg w nogi przeciwnika.

29
14
9
9
25
24'

Marco Reus rozpoczął strzelanie w Monachium. Czy Bayern Monachium odpowie?

22
11
2
4
16
23'

Dośrodkowanie do Roberta Lewandowskiego, ale piłkę z głowy Polaka zdjął Javi Martinez, który chce natychmiast zrehabilitować się za błąd przed golem.

17
9
6
9
11
21'

Podrażniona jest drużyna z Monachium. Podanie ze środka boiska do Arjena Robbena, który był zdaniem sędziego asystenta na spalonym.

9
6
5
8
8
19'

Gol! Strzelił Marco Reus.

Borussia Dortmund na prowadzeniu po koszmarnym nieporozumieniu Javiego Martineza z własnym bramkarzem. Nieodpowiedzialne podanie przejął Raphael Guerreiro, którego sytuacyjne uderzenie zatrzymał jeszcze Philipp Lahm, ale był w pobliżu jeszcze autor gola Marco Reus!

107
62
37
48
95
17'

Kwadrans emocji za kibicami. Po jednej, bardzo dobrej sytuacji podbramkowej miały drużyny. Obecnie w ataku pozycyjnym Bayern Monachium.

20
7
9
8
11
16'

Franck Ribery mógł już uczcić jubileusz golem! Zabrakł elementu zaskoczenia w strzale.

13
10
8
8
5
14'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl za faul w środku pola.

32
10
6
7
11
13'

Zakręcił obrońcami Franck Ribery w polu karnym Borussii Dortmund, po czym strzelił prosto w idealnie ustawionego Romana Burkiego. Robert Lewandowski sygnalizował jeszcze zagranie ręką, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego dla Bayernu Monachium.

13
8
7
12
18
11'

Bayern Monachium przeniósł grę na przeciwną stronę boiska, a tam Marcel Schmelzer wygrał pojedynek z Philippem Lahmem. Cała akcja mistrza Niemiec zakończyła się przypadkowym strzałem z dystansu.

15
9
5
2
5
10'

Podanie na prawe skrzydło do rozpędzonego Łukasza Piszczka. Zabrakło dokładności i reprezentant Polski musiał wracać na własną połowę.

7
6
14
9
12
8'

Podania wymienia drużyna z Dortmundu. Pieczołowicie budowana akcja przyspieszona podaniem prostopadłym w kierunku Ousmane'a Dembele. Interweniowali gospodarze.

6
7
8
5
7
6'

W odpowiedzi rzut rożny dla Bawarczyków. Na piłkę zapolował Javi Martinez, ale że do końca miał obok defensora, było trudno o oddanie strzału głową.

8
5
4
6
11
4'

Pierre-Emerick Aubameyang! Najlepszy strzelec Borussii Dortmund sam na sam z bramkarzem po płaskim podaniu z lewego skrzydła i Bayern Monachium ma szczęście, że Aubameyang spudłował. Doskonała akcja przyspieszona przez Raphaela Guerreiro.

24
8
9
14
22
3'

Opanowują emocje przyjezdni i mają rzut wolny w centrum boiska. Franck Ribery staranował Raphaela Guerreiro i sędzia użył gwizdka.

11
12
9
13
11
2'

Nerwowy początek obrońców Borussii Dortmund. Dwa przechwyty Bayernu Monachium na połowie przeciwnika, ale jeszcze bez strzału.

22
11
6
5
4
19:58

Serdeczne powitanie Marco Reusa z Robertem Lewandowskim. Piłkarze właśnie wychodzą na murawę Allianz Arena w Monachium.

27
15
8
8
5
19:58

Rozgrzewka w Monachium. Arturo Vidal szykuje się na wicemistrza Niemiec!