1:4
Zakończony
Real Madryt
90+3'

Juventus w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów stracił trzy gole, w finale... cztery.

135
65
45
66
81
90'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Marcelo. P-O-Z-A-M-I-A-T-A-N-E! Marcelo wszedł w pole karne lewą stroną, dograł do Asensio, a ten uderzył podobnie jak Ronaldo przy golu na 1:0. 4:1!

248
111
65
103
171
90'

Z rzutu wolnego w mur trafił Ronaldo.

56
38
25
35
60
89'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Alvaro Morata.

52
28
26
21
40
88'

Navas w polu karnym uprzedził rywala, ten przewrócił się, ale sędzia słusznie nakazał grać dalej.

40
19
15
15
32
87'

Można odnieść wrażenie, że Ramos przy starciu z Cuadrado bardzo przyaktorzył. Szkoda. Każdy ma swojego... Siemaszkę.

59
39
18
20
44
86'

Mandżukić otrzymał kapitalną piłkę, ale głową nie uderzył w kierunku bramki z sześciu metrów!

21
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Juan Cuadrado. Rezerwowy zatakował Ramosa bez piłki.

Juventus FC
95
35
28
38
56
82'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

54
23
19
16
28
82'

Alves dośrodkował z rzutu wolnego, Sandro głową uderzył tuż obok dalszego słupka!

31
15
18
19
11
80'

Ronaldo do Bale'a, ale Walijczyk źle trafił w piłkę będąc sześć metrów przed bramką.

28
21
11
16
32
79'

Juventus stara się zagrozić Realowi. Jednak Królewscy nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

38
17
5
18
23
78'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Mario Lemina.

33
22
19
26
36
77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

55
27
17
15
22
75'

Strzał Benzemy została zablokowany, poprawka Marcelo sprzed pola karnego poszybowała wysoko ponad bramką.

33
21
11
15
19
73'

Kolejna składna akcja Realu. Marcelo mocno dograł z pola karnego, Ronaldo wystawił nogę, ale źle trafił w piłkę i futbolówka przeleciała wysoko ponad bramką.

36
16
16
20
32
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
36
22
17
15
25
70'
38
19
12
12
24
70'

13
68'

Juventus nie potrafi się podnieść. To Real wciąż ma więcej do powiedzenia.

23
67'

Buffon załamany, on wie że szalenie ciężo będzie wygrać z rozpędzonym Realem.

39
12
9
30
21
66'
33
14
14
12
21
66'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

32
17
10
13
23
64'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić. Już chyba po meczu! Rozmontowana obrona Juventusu. Modrić odebrał piłkę, odegrał do Carvajala, a ten mu oddał futbolówkę. Modrić dośrodkował z końcowej linii, a nadbiegający CR7 uderzył obok Buffona! 3:1 dla Realu!

208
112
37
67
191
63'

Juventus rzucił się do ataku, ale szybko został zatrzymany. Na spalonym Alves.

44
24
9
28
46
61'

Gol! Strzelił Casemiro. Bramka dla Realu wisiała na włosku, ale padła w niespodziewanym momencie. Do piłki 30 metrów przed bramką doszedł Casemiro, który natychmiast uderzył. Futbolówka odbiła się od nogi Khediry i myląc Buffona wpadła do siatki. Królewscy ponownie prowadzą!

Real Madryt
210
94
39
91
236
59'

Napór Realu trwa. Isco przebiegł z piłką kilka metrów, ale uderzył niecelnie.

53
30
14
22
26
58'

Raphael Varane wjechał z piłką w pole karne, ale nikt nie doszedł do jego podania. Po chwili Marcelo zagrał w ikierunku dalszego słupka. Ronaldo nie zdołał sięgnąć piłki.

25
15
9
17
18
56'

W końcu Juventus przedostał się pod bramkę Realu. Jednak dośrodkowanie Higuaina wyszło poza linię końcową.

31
12
16
20
16
56'

Marcelo przymierzył z pola karnego, niewiele brakowało do celu.

35
9
14
17
17
55'

Isco przewrócił się przed polem karnym, sędzia uznał, że wszystko zgodnie z przepisami.

28
9
8
9
16
54'

Real rozkręca się, Juventus już nie tak śmiały jak przed przerwą. MOcny strzał Modricia, Buffon pewnie złapał piłkę.

36
16
10
12
13
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toni Kroos. Niemiec pokazał kartkę Niemcowi.

Real Madryt
44
26
15
16
25
51'

Aktywniejszy po przerwie w ataku jest Real, Juvenus stara się wyprowadzać kontry.

42
13
15
14
27
49'

Leonardo Bonucci narzeka na zawrot głowy po zderzeniu z rywalem. Potrzebna pomoc medyków.