4
3
4
90+2'

Błyskawicznie przenosimy się pod drugą bramkę, gdzie przed szansą znalazł się Patrik Misak. Rywala oszukał, ale uderzenie totalnie zawalił.

5
7
4
4
6
90+1'

Nie ma gola! To mógł być ostateczny cios! Korona wyszła ze znakomitą kontrą, ale zabrakło szczęścia przy wykończeniu.

6
6
5
5
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
4
1
4
88'

Gospodarze robią wszystko, żeby oddalić zagrożenie od własnej bramki.

8
2
2
1
1
86'

Będą emocje? Korona nerwowo, a Bruk-Bet nie ma nic do stracenia.

4
1
1
3
3
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adnan Kovacević.

Goście złapali oddech i ciągle mają szanse na punkt! Wrzutka w pole karne, gdzie pechowo interweniował Kovacević.

Korona Kielce
7
5
2
8
12
79'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Misak.

3
3
2
78'

Gino Lettieri nie pozwala swojej drużynie odpuścić i cały czas motywuje zawodników.

5
3
75'

Kwadrans do końca. Ekipa z Niecieczy nie ma wyjścia, musi ruszyć do przodu i zaryzykować.

3
1
2
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Jukić.

2:0! Korona była niemrawa w ofensywie, ale wystarczyło jedno dokładne dośrodkowanie do Jukicia, a ten mocnym strzałem w okienko podwyższa prowadzenie miejscowych!

25
8
4
4
5
73'
ZMIANA
71'

Jedna wrzutka, druga wrzutka... piłka ostatecznie w rękach Zlatana Alomerovicia. Bruk-Bet stara się naciskać, bo czas ucieka.

1
70'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony! Gospodarze się uratowali ofiarnymi interwencjami, ale to jeszcze nie wszystko.

1
69'

Martin Miković faulowany w bocznym sektorze boiska, będzie okazja do dokładnej wrzutki dla Słoni.

1
67'

Koroniarze są dobrze ustawieni, ale nie widać w nich wielkiej chęci do ataku. Niestety przy nieporadnej postawie rywala sprawia to, że niewiele się dzieje.

1
2
65'

Trener Rumak nie ma wesołej miny. Jego podopieczni szukają okazji, ale Zlatan Alomerović nie ma za wiele pracy.

1
2
1
63'
ZMIANA
61'

Spotkanie z wysokości trybun ogląda dziś 6475 osób.

4
1
1
1
1
57'

Nie jest to porywające widowisko po przerwie. Bruk-Bet próbuje coś zdziałać w ofensywie.

1
1
1
55'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Łukasz Piątek.

53'

Bruk-Bet miał swoje okazje w pierwszej połowie, wydawało się nawet, że lepiej wszedł w ten mecz, ale od dłuższego czasu gra gości opiera się na górnych piłkach, co nie zdaje egzaminu.

2
1
2
51'

Bardzo dużo szczęścia miał Jan Mucha. Doświadczony golkiper na raty zatrzymał strzał rywala.

2
1
50'

Czy na boku, czy na środku, dla Rymaniaka nie ma znaczenia. Kapitan Korony popisał się skutecznym wślizgiem.

2
49'

Jak dotąd bohaterem meczu jest Jacek Kiełb, dla którego dzisiejszy mecz jest 200. w ekstraklasie.

7
1
1
48'

Pierwsze chwile po zmianie stron spokojne. Oby nie trwało to jednak zbyt długo.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

5
1
1
2
1
45+1'

Szczęście znów po stronie Korony! Wystarczyło trochę więcej siły, a piłka byłaby w siatce gospodarzy.

2
1
1
1
3
45'

Sędzia doliczył 60 sekund, a goście wznowią grę od rzutu rożnego.

4
3
2
1
2
43'

Jan Mucha stanął na wysokości zadania, broniąc uderzenie jednego z rywali!

1
1
1
1
42'

Jacek Kiełb chciał założyć "siatkę". Zamiast tego, jego koledzy musieli "kasować" kontratak.

2
2
41'

Mariusz Rumak cały czas przy linii bocznej, podobnie jak Gino Lettieri. Obaj podpowiadają, ale to Włoch ma jak dotąd powody do zadowolenia.

2
2
1
39'

Kielczanie chcą iść za ciosem. Rozgrywanie akcji cały czas jednak idzie im topornie.

2
3
1
1
2
37'

Jeden z gospodarzy potrzebował pomocy medycznej. Przerwa została wykorzystana na uzupełnienie płynów.

2
1
4
3
3
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacek Kiełb.

"Ryba" wrócił do zdrowia i już strzela! Kiełb nie dał sobie odebrać piłki w polu karnym i płaskim strzałem w dalszy róg pokonał zaskoczonego Muchę!

33
16
7
6
12
33'

Nie ma gola dla Bruk-Betu! Miał swoją "setkę" Rymaniak, a teraz to goście postraszyli! Miękka wrzutka Jovanovicia trafiła na głowę osamotnionego w polu karnym Misaka, który jednak fatalnie przestrzelił!

2
2
1
3
31'

A jeśli już mowa o czymś fatalnym... Jacek Kiełb powinien bardzo szybko zapomnieć o swojej próbie z rzutu wolnego sprzed kilkunastu sekund.

5
2
1
1
30'

Dobrze to się zapowiadało, ale nic nie wyszło. Stracili pilkę kielczanie, zawodnicy Bruk-Betu wymienili kilka szybkich podań, futbolówka dotarła na skrzydło do Guby, a ten dośrodkował fatalnie...

3
28'

Ależ to była okazja! Rymaniak doskonale nabiegł na piłkę, nie miał obok siebie żadnego z rywali, a mimo to nie trafił w światło bramki. To powinien być gol!

4
1
2
2
2
28'

Korona zaczyna zyskiwać przewagę. Teraz strzał z dystansu Kiełba został zblokowany, rzut rożny.

2
27'

Mateusz Możdżeń trafia w mur, "dobitka" Żubrowskiego również bardzo słaba. Futbolówka w rękach Jana Muchy.

2
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Miković.

2
2
25'

Może teraz będzie ciekawiej? Rzut wolny dla scyzoryków blisko pola karnego.

2
1
23'

Bartosz Śpiączka walczył o piłkę z Rymaniakiem, obrońca gospodarzy upadł na murawę a sędzia przyznał piłkę Koronie. Z decyzją nie mógł się pogodzić napastnik Bruk-Betu, który ruszył do arbitra bocznego z pretensjami, jego reakcja została wyceniona na "żółtko".

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka.

1
2
3
22'

Juniorski błąd Patryka Fryca i Termalika traci piłkę w okoliach bramki Korony.

1
20'

Poderwali się kibice w Kielcach, bo Nika Kaczarawa był sam na sam z bramkarzem, ale nic z tego. Gruzin był na spalonym.

1
1
1
1
18'

Ustawiony w tym meczu na pozycji stopera Bartosz Rymaniak wybija piłkę przed siebie. Totalnie bez pomysłu. Korona w tych pierwszych minutach wyraźnie nie może złapać rytmu.

3
16'

Pozostawiony bez opieki Patrik Misak postanowił, wzorem Żubrowskiego, poszukać szczęścia. Jego strzał zza pola karnego również był słabej jakości.

2
14'

Jakub Żubrowski miał trochę miejsca przed polem karnym, zdecydował się na strzał. Zebrał brawa, ale jedynie za pomysł. Wykonanie mogło być dużo lepsze.

3
2
1
12'

Mogło to zaskoczyć Zlatana Alomerovicia. Golkiper zespołu Gino Lettieriego sparował do boku dośrodkowanie spod chorągiewki.

5
1
2
10'

Teraz to goście mieli doskonałą okazję! Wszystko zaczęło się od Guby, który z dziecinną łatwością przedarł się prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Miejscowi się uratowali, ale to nie koniec. Będzie rzut rożny.

4
2
1
1
9'

Było gorąco w polu karnym Bruk-Betu! Piłka uderzona przez zawodnika Korony zatrzymała się na obrońcy.

1
2
1
2
8'

Cały czas czekamy, aż to co widzimy na murawie będzie bardziej płynne. Póki co ciężko nazwać to grą w piłkę.

1
3
2
2
2
6'

Koroniarze w końcu trochę dłużej pograli piłką, ale bez efektu w postaci groźnej akcji. Pierwsze minuty bardzo niedokładne z obu stron, chociaż częściej gościmy na połowie złocisto-krwistych.

1
4'

Korner się nie udał, wrzucenie piłki z autu również - jeden z gospodarzy był faulowany.

1
2
3'

Adnan Kovacević trochę za bardzo bawił się z piłką w okolicach własnego pola karnego. Rywale nie zrobili z tego pożytku, ale po chwili zyskali rzut rożny.

1
1'

I już mogło być ciekawie. Z piłką zabrał się Patrik Misak, ładnie minął rywala, ale jego podanie trafiło w obrońcę Korony.

1
czas Start meczu
14:48

Na Kolporter Arenie dziś wielu gości, na trybunach jest m.in. były król strzelców Bundesligi Ailton. Ma to związek z zaplanowanym na 1 września meczem kontrolnym z pierwszym zespołem Werderu Brema i planowanej współpracy obu klubów.

1
1
Jak zakończy się mecz Korona - Bruk-Bet?
Wygraną Korony
Remisem
Zwycięstwem Bruk-Betu?
2
14:48

Witamy serdecznie prosto z Kolporter Areny. Już niedługo rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. Czy Korona przerwie serię dwóćh porażek i upora się z Bruk-Betem Termaliką? W zespole gospodarzy wiele zmian, kibice zobaczą m.in. Jacka Kiełba.