Lotto Ekstraklasa: 7. kolejka
26 sie 2017 20:30
90+2'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Carlitos. Z problemami obronił Dusan Kuciak.

15
6
5
2
7
90'

Doliczone trzy minuty. Przed chwilą zanosiło się na groźną akcję Wisły, lecz zabrakło dokładnego dogrania w pole karne.

9
4
3
5
11
87'

Lechia rozgrywa piłkę na własnej połowie.

11
5
2
4
6
84'

Odpowiedziała Wisła. Strzelał Carlitos, lecz wynik nie uległ zmianie.

6
11
4
7
15
81'

Znów groźnie było w polu karnym Wisły. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

25
12
4
1
6
79'

Gol! Strzelił Joao Oliveira. Asystował mu Marco Paixao.

Lechia wyprowadziła kontrę, po której strzeliła gola. Marco Paixao zgrał piłkę głową do Joao Oliveiry, a ten pokonał bramkarza Wisły.

82
33
10
10
54
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ze Manuel.

Wisła Kraków
12
2
2
3
8
74'
8
6
2
2
3
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Wisły ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

5
2
3
2
5
71'
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Matras.

Lechia Gdańsk
2
2
1
3
6
68'

W dobrej sytuacji znalazł się Sławomir Peszko. Po jego strzale z ostrego kąta piłkę pewnie złapał jednak Michał Buchalik.

10
7
3
2
3
66'
65'

Żółtą kartkę tym razem otrzymał Fran Velez.

3
2
4
2
1
63'

Z rzutu wolnego z ostrego kąta strzelał Mateusz Lewandowski. Michał Buchalik obronił to uderzenie.

8
5
4
2
6
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Kostal.

6
3
7
4
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Paixao.

10
7
2
4
9
59'
58'

W pole karne Wisły dośrodkował Sławomir Peszko, lecz piłkę wybił Zoran Arsenić. Śmielej do ataku ruszyła Lechia.

5
3
5
1
6
56'

Lechia. Schodzi: Daniel Łukasik. Wchodzi: Joao Oliveira.

52'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Wisły doszło do małego zamieszania, ale ostatecznie piłkę złapał Michał Buchalik.

8
5
4
3
3
49'

Carlitos chciał efektownie przelobować bramkarza Lechii. Piłka wyszła jednak poza boisko. Chwilę wcześniej główkował Steven Vitoria, dobrze zachował się Michał Buchalik.

16
5
6
3
1
48'

Po strzale Carlitosa z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska Dusan Kuciak wypiąstkował piłkę.

7
2
1
1
2
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Łukasik.

7
2
3
3
4
46'

Dusan Kuciak daleko wyszedł z bramki i zdołał wybić piłkę.

5
5
3
3
2
46'

Początek drugiej części spotkania.

6
4
2
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

12
9
7
6
10
43'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Małecki.

14
12
4
7
17
39'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Maciej Sadlok.

Sadlok wstrzelił piłkę w pole karne. Tam przyjął ją Carlitos, poradził sobie z obrońcą i pokonał bramkarza Lechii.

84
40
18
29
40
38'

W ostatnich minutach Wisła śmiało atakuje. Lechia stara się oddalić grę od własnego pola karnego.

15
17
4
7
9
36'

Z rzutu wolnego strzelał Carlitos, chwilę później próbował jeszcze Tomasz Cywka. Wynik bez zmiany.

8
6
4
6
11
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Błażej Augustyn.

12
8
4
5
10
33'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły, lecz na spalonym był Tomasz Cywka. Sędzia przerwał grę.

6
7
5
4
7
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Maciej Sadlok wybił piłkę.

11
2
7
6
4
29'

Lechia. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Mateusz Matras.

26'

Ładnie na skrzydło zagrał Ivan Gonzalez. Martin Kostal nie zdołał jednak opanować piłki.

8
6
5
5
5
24'

Z dystansu strzelał Marco Paixao. Uderzenie zostało zablokowane.

12
6
3
2
4
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Zoran Arsenić. Dobrze interweniował bramkarz Lechii.

17
7
7
5
6
20'

Z dobrej strony pokazał się Carlitos. Po jego wrzutce goście wybili piłkę na rzut rożny.

10
3
4
4
4
19'

Jak na razie oba zespoły dobrze prezentują się w defensywie.

7
7
4
2
4
16'

Ładnie z ostrego kąta strzelał Patryk MałeckiDusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

16
3
3
3
7
14'

Strzelał Marco Paixao, lecz trafił w mur.

11
5
3
4
7
13'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Do bramki Wisły około 25 metrów.

11
5
6
7
7
10'

Tym razem pomocy medycznej potrzebuje Patryk Lipski. Znów chwilowa przerwa w grze.

6
3
4
9
6
10'

Tym razem Sławomir Peszko dośrodkował w pole karne Wisły. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

11
3
1
3
4
7'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Ze Manuel.

6
5
6
5
7
5'

Na strzał na bramkę Wisły zdecydował się Marco Paixao. To było niecelne uderzenie.

10
4
3
4
13
3'

Patryk Lipski dośrodkował w pole karne Wisły Kraków, ale zawodnicy Lechii nie zdołali oddać strzału na bramkę gospodarzy.