Wisła Kraków
39' Carlitos 43' Patryk Małecki 63' Martin Kostal 65' Fran Velez 76' Ze Manuel
Lechia Gdańsk
35' Błażej Augustyn 47' Daniel Łukasik 60' Marco Paixao 69' Mateusz Matras 79' Joao Oliveira
1:1

Koniec spotkania.

Ładny strzał zza pola karnego oddał Carlitos. Z problemami obronił Dusan Kuciak.

Doliczone trzy minuty. Przed chwilą zanosiło się na groźną akcję Wisły, lecz zabrakło dokładnego dogrania w pole karne.

Lechia rozgrywa piłkę na własnej połowie.

Odpowiedziała Wisła. Strzelał Carlitos, lecz wynik nie uległ zmianie.

Znów groźnie było w polu karnym Wisły. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

Gol! Strzelił Joao Oliveira. Asystował mu Marco Paixao.

Lechia wyprowadziła kontrę, po której strzeliła gola. Marco Paixao zgrał piłkę głową do Joao Oliveiry, a ten pokonał bramkarza Wisły.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ze Manuel.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Wisły ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Florian Schikowski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Matras.

W dobrej sytuacji znalazł się Sławomir Peszko. Po jego strzale z ostrego kąta piłkę pewnie złapał jednak Michał Buchalik.

Żółtą kartkę tym razem otrzymał Fran Velez.

Z rzutu wolnego z ostrego kąta strzelał Mateusz Lewandowski. Michał Buchalik obronił to uderzenie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Kostal.

Żółtą kartkę otrzymał Marco Paixao.

W pole karne Wisły dośrodkował Sławomir Peszko, lecz piłkę wybił Zoran Arsenić. Śmielej do ataku ruszyła Lechia.

Lechia. Schodzi: Daniel Łukasik. Wchodzi: Joao Oliveira

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Wisły doszło do małego zamieszania, ale ostatecznie piłkę złapał Michał Buchalik.

Carlitos chciał efektownie przelobować bramkarza Lechii. Piłka wyszła jednak poza boisko. Chwilę wcześniej główkował Steven Vitoria, dobrze zachował się Michał Buchalik.

Po strzale Carlitosa z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska Dusan Kuciak wypiąstkował piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Łukasik.

Dusan Kuciak daleko wyszedł z bramki i zdołał wybić piłkę.

Początek drugiej części spotkania.

Koniec pierwszej połowy.

Doliczone dwie minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Małecki.

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Maciej Sadlok.

Sadlok wstrzelił piłkę w pole karne. Tam przyjął ją Carlitos, poradził sobie z obrońcą i pokonał bramkarza Lechii.

W ostatnich minutach Wisła śmiało atakuje. Lechia stara się oddalić grę od własnego pola karnego.

Z rzutu wolnego strzelał Carlitos, chwilę później próbował jeszcze Tomasz Cywka. Wynik bez zmiany.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Błażej Augustyn.

Zanosiło się na groźną akcję Wisły, lecz na spalonym był Tomasz Cywka. Sędzia przerwał grę.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Maciej Sadlok wybił piłkę.

Lechia. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Mateusz Matras.

Ładnie na skrzydło zagrał Ivan Gonzalez. Martin Kostal nie zdołał jednak opanować piłki.

Z dystansu strzelał Marco Paixao. Uderzenie zostało zablokowane.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Zoran Arsenić. Dobrze interweniował bramkarz Lechii.

Z dobrej strony pokazał się Carlitos. Po jego wrzutce goście wybili piłkę na rzut rożny.

Jak na razie oba zespoły dobrze prezentują się w defensywie.

Ładnie z ostrego kąta strzelał Patryk MałeckiDusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

Strzelał Marco Paixao, lecz trafił w mur.

Będzie rzut wolny dla Lechii. Do bramki Wisły około 25 metrów.

Tym razem pomocy medycznej potrzebuje Patryk Lipski. Znów chwilowa przerwa w grze.

Tym razem Sławomir Peszko dośrodkował w pole karne Wisły. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Ze Manuel.

Na strzał na bramkę Wisły zdecydował się Marco Paixao. To było niecelne uderzenie.

Patryk Lipski dośrodkował w pole karne Wisły Kraków, ale zawodnicy Lechii nie zdołali oddać strzału na bramkę gospodarzy.

Początek spotkania.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

W sobotę, 26 sierpnia o godzinie 20:30 Wisła Kraków podejmie Lechię Gdańsk. Obecnie w dużo lepszej sytuacji znajduje się będąca w ścisłej czołówce Wisła Kraków. Lechia niespodziewanie okupuje dolne rejony tabeli