17
22
19
88'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Makuszewski, ale uderzył niecelnie.

36
8
10
14
44
87'

Jevtić znów w kapitalnym stylu dryblował w polu karnym. Piłka trafiła do Trałki, którego strzał lewą nogą na rzut rożny wybił Malarz.

84
29
13
11
18
86'

Szymon Marciniak odwołał swoją decyzję! Nie ma ani rzutu karnego, ani kartki dla obrońcy Lecha.

306
118
18
16
26
85'

Szymon Marciniak skorzysta jeszcze z systemu VAR.

174
45
16
14
25
84'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Nielsen.

Rzut karny dla Legii! Faulował Lasse Nielsen.

30
17
17
36
118
81'

Jevtić prostopadle zagrywał do Raduta, którego uprzedził jednak Malarz.

24
16
16
27
49
80'

Lewą nogą z pola karnego wyraźnie obok bramki uderzył Nagy.

44
33
13
13
11
79'
77'

Znów przerwa. Tym razem z powodu urazu Makuszewskiego, który potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

14
7
12
49
65
76'

Gra wznowiona.

56
33
8
6
6
72'

Przerwa w grze, ponieważ kibice obu drużyn odpalili środki pirotechniczne i dym ogranicza widoczność.

58
32
21
24
43
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową ładnie uderzył Lasse Nielsen i świetną interwencją Legię od straty kolejnej bramki uratował Arkadiusz Malarz.

30
14
11
16
43
70'

Makuszewski padł w polu karnym Legii, ale sędzia podyktował tylko rzut rożny.

22
9
11
11
41
70'
66'

Bliski odebrania piłki w polu karnym był Radut, ale ostatecznie obrońca nie popełnił błędu.

33
25
20
10
11
65'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Asystował mu Nicki Bille Nielsen.

Nokaut, 3:0 dla Lecha! Nicki Bille Nielsen świetnie zagrał do Makuszewskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

457
228
27
28
44
64'
63'

Do piłki wybitej przed pole karne dopadł Robert Gumny, który ładnie uderzył z woleja, ale niecelnie.

33
12
12
15
18
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fatalnie skiksował Pazdan i piłka przeleciała tuż obok bramki Legii. Będzie rzut rożny.

35
20
12
8
7
60'

Radut zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka trafiła w jednego z obrońców Legii.

32
18
15
14
21
59'

36 829 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

84
29
14
11
12
54'

Guilherme sfaulował Makuszewskiego, a potem miał dużo do powiedzenia pomocnikowi Lecha. Po lekkich przepychankach sędzia postanowił obu zawodników ukarać żółtymi kartkami.

28
13
10
17
64
54'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme.

101
36
8
6
18
53'

Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.

28
13
13
21
67
51'

Hamalainen płasko dośrodkował w pole karne Lecha, ale piłkę wybił Dilaver.

48
24
13
12
24
49'

Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy.

26
16
6
7
7
46'

Początek drugiej połowy.

41
17
8
6
8
46'

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Guilherme.

28
11
10
12
15
45+1'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do strzału głową doszedł Sadiku, ale uderzył nad bramką.

33
24
13
11
14
45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

36
15
12
8
11
44'

Zagranie za plecy obrońców do Kucharczyka, ale ten nie potrafił opanować piłki.

24
37
7
7
17
42'

Mogło być 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale piłkę zmierzającą do bramki z linii wybił Janicki.

47
29
13
19
41
40'

Znów groźnie! Ponownie z rzutu rożnego dośrodkował Jevtić, ponownie do strzału głową doszedł Trałka, ale tym razem uderzył minimalnie niecelnie.

63
29
10
12
12
39'

Fatalnie gra w tym meczu Legia. Lech cały czas atakuje.

90
41
3
7
8
38'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Darko Jevtić.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jevticia do piłki najwyżej wyskoczył Trałka i precyzyjnym strzale przy słupku podwyższył prowadzenie! 2:0 dla Lecha.

411
204
28
32
56
37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie główkował Trałka, ale piłka wyszła na kolejny rzut rożny.

39
8
7
7
10
36'

Nicki Bille Nielsen wbiegł w pole karne, "nawinął" obrońcę, ale jego strzał lewą nogą został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

29
7
9
8
10
34'

Piłka po strzale z dystansu Raduta minęła bramkę Legii.

31
9
9
15
14
32'

Ładna akcja Lecha, ale Gumny niecelnie zagrywał w polu karnym i nic z niej nie wyszło.

21
8
9
16
12
31'

Nicki Bille Nielsen zgrał piłkę przed pole karne do Jevticia, którego strzał został zablokowany.

21
5
7
9
15
30'

Po okresie dużej przewagi Lecha mecz się wyrównał.

17
9
4
8
17
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicki Bille Nielsen.

18
11
5
20
36
27'

Kontratak Lecha. Darko Jevtić dryblował w polu karnym Legii, poradził sobie z Dąbrowskim, ale uderzył nad bramką. Mogło być 2:0.

26
12
10
17
10
27'

Jeden z zawodników Legii padł w polu karnym po starciu z Dilaverem, ale Szymon Marciniak nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

50
17
10
6
19
26'

Pierwsza akcja Legii w okolicy pola karnego. Strzał Nagy'ego linii szesnastu metrów został jednak zablokowany.

30
22
6
2
17
26'

Żółtą kartkę za faul na Nagy'm otrzymał Emir Dilaver.

Lech Poznań
27
12
5
16
39
23'

Lech dąży do podwyższenia prowadzenia. Legia póki co jest bezradna.

76
31
8
11
17
22'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Mihai Radut.

23
22
9
36
30
19'

Situm nie będzie w stanie kontynuować gry. Wejdzie za niego Radut.

16
7
9
31
27
18'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Mario Situm.

19
17
13
58
25
17'

Kolejna ładna akcja lewą stroną boiska. Płaskie dośrodkowanie Situma przeszło jednak wzdłuż bramki. Akcję zamknął Gumny, ale zagrał prosto w ręce Malarza.

42
17
8
7
10
15'

Lech cały czas przeważa.

72
31
5
9
16
12'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Robert Gumny.

1:0 dla Lecha! Po ładnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska kapitlanym strzałem głową z około dziesięciu metrów w kierunku dalszego słupka popisał się Maciej Gajos i pokonał Arkadiusza Malarza!

406
214
36
47
96
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową zgrywał Situm, ale był na spalonym.

22
14
6
19
9
8'

W pierwszych minutach przeważa Lech.

53
20
6
4
25
7'

Situm mógł stworzyć dogodną okazję do zdobycia bramki, lecz nie wyszło mu dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy i piłka trafiła w ręce Malarza.

18
12
4
10
11
6'

Kolejne dośrodkowanie Makuszewskiego, ale tym razem obrońcy powstrzymali Situma.

23
15
6
4
14
5'

Ładny przerzut piłki do Makuszewskiego. Pomocnik Lecha dośrodkował jednak prosto na głowę obrońcy Legii.

18
16
7
3
10
3'

Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Lech Poznań, ale nie stworzył jeszcze zagrożenia.

27
12
6
5
9
2'

Żółtą kartkę za faul na Gajosie otrzymał Michał Kopczyński.

48
20
6
11
21
17:27

Kibice Lecha odpalili kolorowe świece dymne, więc mecz zacznie się chwilę później.

30
11
3
5
20
17:27

Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

21
6
2
2
2
Jakim rezultatem zakończy się mecz Lech - Legia?