Arbiter przedłużył grę o przynajmniej 4 minuty.

2
2
4
89'

Ucierpiało kolano Romario Balde po ataku rywala. Urodzony w Gwinei Bissau piłkarz cierpi na boisku.

12
8
4
14
16
87'
ZMIANA
87'

Atakował Romario Balde, ale nie zmieścił się w polu i wybiegł z piłką za boisko.

17
8
4
5
4
85'

Niecelnie na bramkę Górnika strzelił Marco Paixao.

18
16
5
11
10
84'

Flavio Paixao upadł w polu karnym atakowany przez Matuszka. Sędzia nie zdecydował się odgwizdać karnego.

26
12
2
2
18
84'

Po rzucie rożnym Kurzawy piłkę przejęli gdańszczanie.

15
1
3
4
10
82'

Doskonały strzał Krzysztofa Kilkaisza! Strzelił zza pola karnego, świetnie w bramce jednak Kuciak, który przełożył piłkę nad poprzeczkę.

29
9
7
6
8
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Simeon Sławczew. Będzie pauzował w następym spotkaniu.

Lechia Gdańsk
20
10
4
7
8
75'

Na stadionie znajduje się 20 163 widzów.

43
13
4
2
1
73'

Wielka szansa Kurzawy. Doskonale Kuciak.

28
8
5
3
9
72'

Zamieszanie pod bramką Górnika. Po strzale Balde, piłkę zablokowali obrońcy Górnika. W międzyczasie na spalonym Marco Paixao.

5
1
2
2
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Romario Balde. Świetnie lewą stroną boiska pobiegł Balde, piłkę przed siebie wypluł Loska i trafiła wprost pod nogę Flavio Paixao. Portugalczyk takich akcji ostatnio nie marnuje i wyrównał stan meczu.

75
34
12
31
78
68'
ZMIANA
68'

Żurkowski strzelił nad poprzeczką bramki Kuciaka.

11
2
2
7
3
67'

Górnik umiejętnie oddalił piłkę od własnej bramki. Lechia ma za mało szans w ofensywie, by myśleć o pozytywnym wyniku.

13
3
1
65'
ZMIANA
65'

Zamieszanie po rożnym wykonywanym przez Kądziora. Lechiści wybili na rzut rożny, po chwili oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

5
1
3
1
64'

Po rzucie wolnym Kurzawy, piłkę na róg wybił Augustyn.

5
2
3
1
1
61'

Kompletnie nieudany rzut wolny Kurzawy. Piłkę pewnie wybili Lechiści.

3
1
2
5
11
61'

Piłkarze w ostatnich minutach zamiast grać, dużo faulują. Tempo spotkania spadło.

3
2
2
9
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Wolniewicz. Bardzo ostro potraktował Augustyna.

Górnik Zabrze
6
5
4
4
20
57'

Po podaniu Mato Milosa koszmarny strzał aktywnego Sławczewa. Trzeci strzał Bułgara w ciągu ostatnich kilku minut, każda próba była jednak coraz gorsza.

10
2
3
2
2
56'

Mocne, zbyt mocne uderzenie Sławczewa. Lechii zaczyna się spieszyć.

5
8
3
2
5
54'

Po rzucie rożnym Górnika, Matuszak uderzył łokciem Wojtkowiaka. Arbiter nie zdecydował się jednak na pokazanie żółtej kartki.

8
3
2
3
5
52'

Zza pola karnego huknął Sławczew, strzelił jednak tuż nad poprzeczką.

8
4
4
3
11
52'

Krasić wywalczył rzut rożny.

4
1
3
5
9
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Suarez. Asystował mu Szymon Żurkowski. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Żurkowski idealnie dośrodkował do Suareza, który przyjął piłkę na klatkę i z łatwością pokonał Kuciaka.

125
54
10
19
36
47'

Od początku drugiej połowy ruszył Górnik. Lechia umiejętnie się broni.

25
6
8
5
5
czas Druga połowa
45+1'

Peszko dośrodkowywał z rzutu rożnego, faulowany Loska.

6
1
5
5
6
45'

I połowa zostanie przedłużona o minimum minutę.

6
11
6
3
3
42'

Nieudany rzut rożny Kurzawy.

13
8
5
10
20
42'

Zakotłowało się w polu karnym Lechii. Strzał Kurzawy został zablokowany przez jednego z piłkarzy gdańskiego klubu.

18
4
3
7
7
40'

Loska doskonale uprzedził zamiary Krasicia.

22
14
3
7
8
39'

Po wrzutce Peszki najwyżej skoczył Suarez.

5
8
1
2
5
37'

Po rożnym Kurzawy od bramki Kuciak.

4
9
2
4
3
36'

Strzał Wolsztyńskiego zablokował Sławczew.

8
2
2
2
9
35'

Ale szansa Michała Koja! Z kilku metrów strzelił nad poprzeczką.

13
14
5
10
7
34'

Po rzucie wolnym Kurzawy, głową na rzut rożny wybił Flavio Paixao.

11
4
3
3
6
32'

Znów akcja dwójki Milos Krasić - Marco Paixao. Serb podał zbyt mocno i piłkę złapał Loska.

13
4
3
5
4
30'

Po rożnym Kurzawy, niecelnie Wolsztyński.

5
5
4
7
5
29'

Sędzia nie zdecydował się na VAR. Rzut rożny dla Górnika.

13
3
2
4
9
28'

Kontrowersja w Zabrzu. Kądzior wbiegł pomiędzy Kuciaka i Augustyna i upadł w polu karnym Lechii.

1
1
6
3
4
25'

Z ostrego kąta strzelał Wolsztyński, piłkę pewnie złapał Kuciak.

12
6
4
5
7
23'

Nieprzyjemny faul Żurkowskiego na Krasiciu. Na szczęście Serb może grać dalej.

6
2
3
9
5
19'

Krasić podał do Marco Paixao. Portugalczyk strzelił w słupek, jednak był na spalonym.

8
11
3
3
13
17'

Doskonała szansa Górnika! Kurzawa doskonale uruchomił Igora Angulo, który oszukał czterech gdańskich obrońców. Bask strzelił jednak zbyt mocno, nad poprzeczką.

34
15
3
4
6
15'

Marco Paixao podał piłkę do Milosa Krasicia. Doskonale w bramce Loska, który ubiegł Serba.

15
6
3
1
3
11'

Doskonała szansa Sławomira Peszki! Reprezentant Polski urwał się obrońcom i strzelił minimalnie nad poprzeczką!

17
7
5
10
11
10'

Bardzo dobry strzał Damiana Kądziora z szesnastego metra! Piłka przeleciała 30 centymetrów nad poprzeczką.

18
7
4
8
7
6'

Kompletnie nieudany rzut wolny Suareza. Od bramki zacznie Kuciak.

12
4
3
4
12
4'

Nieśmiały strzał Kądziora i piłka przeleciała powoli obok słupka bramki Kuciaka.

14
6
1
6
3
4'

Drugi nieudany korner Krasicia.

9
4
5
6
6
4'

Po wrzutce Krasicia, za boisko piłkę wybili zabrzanie.

9
1
3
3
2
3'

Kolejna akcja Lechii. Gdańszczanie wywalczyli rzut rożny.

7
2
1
2
8
1'

Bardzo dobrze zaczęli gdańszczanie. Już w 20 sekundzie po podaniu Krasicia tuż obok słupka strzelił Marco Paixao. Chwilę wcześniej Wieteska ostro zatrzymywał Flavio Paixao.