Lotto Ekstraklasa: 22. kolejka
09 lut 2018 20:30
90+8'

Gol! Strzelił Miroslav Radović.

Radović skierował piłkę do bramki. Piotr Leciejewski rzucił się w dobrą stronę, lecz nie zatrzymał piłki.

282
151
58
66
186
90+7'

Jeszcze sprzeczka piłkarzy obu drużyn.

92
33
35
19
29
90+6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Leciejewski.

KGHM Zagłębie Lubin
66
27
12
17
47
90+6'

Rzut karny dla Legii! W polu karnym Zagłębia faulowany był Eduardo da Silva.

115
53
17
22
76
90+5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę wypiąstkował Arkadiusz Malarz.

38
18
14
7
35
90+3'
90+3'

Legia ruszyła do ataku.

55
30
10
16
33
90+2'

Gol! Strzelił Jakub Mares. Mares wykorzystał rzut karny i zdobył gola! Remis 2:2.

131
62
18
53
102
90+2'

Rzut karny dla Zagłębia!

81
45
17
17
60
90'

Sędzia korzysta jeszcze z systemu VAR by sprawdzić, czy w polu karnym Legii Michał Pazdan nie zagrał piłki ręką.

35
19
10
8
26
90'

Doliczone cztery minuty.

18
8
9
12
18
89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Świetną okazję miał Kopacz, lecz w ostatniej chwili jego strzał zablokował jeden z obrońców.

12
10
4
4
12
86'
86'

KGHM Zagłębie Lubin szuka swojej okazji na gola. Przed chwilą na spalonym był jednak jeden z zawodników gospodarzy.

22
12
7
5
9
82'

Pokazał się Łukasz Moneta. Strzelał jednak z bardzo ostrego kąta, to było uderzenie niecelne.

22
12
9
9
6
79'

Swojej okazji w polu karnym gospodarzy szukał Kasper Hamalainen. Piłkę przejął jednak Piotr Leciejewski.

17
13
9
18
16
76'
14
8
13
7
10
76'

Co chwilę groźnie jest w polu karnym gospodarzy. Legia atakuje i szuka kolejnego gola.

32
24
7
5
10
74'

W dobrej sytuacji po dośrodkowaniu w pole karne znalazł się Eduardo da Silva. Nie trafił jednak w piłkę.

16
15
12
18
18
72'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Eduardo da Silva.

13
13
8
21
21
69'
68'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Eduardo da Silva. Fantastycznie spisał się Niezgoda! Napastnik Legii świetnie uciekł obrońcy i oddał strzał przy słupku z dystansu. Bardzo ładna bramka, po której Legia prowadzi 2:1.

173
99
33
41
92
67'

Z dystansu, z około 20 metrów, niecelnie z pierwszej piłki strzelał Krzysztof Mączyński.

22
12
9
18
20
66'

Żółtą kartkę za faul na Niezgodzie otrzymał Lubomir Guldan.

26
16
4
7
17
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Janus. Chwilę wcześniej z dystansu strzelał Chris Philipps, ale Piotr Leciejewski nie dał się zaskoczyć.

24
13
6
8
16
60'

Trwała chyba jeszcze wideoweryfikacja. Po krótkiej przerwie gra jest jednak kontynuowana, nie ma rzutu karnego.

23
13
7
8
21
58'

W polu karnym strzelał Pawłowski, zablokował go Remy. Zawodnicy Zagłębia sugerowali zagranie ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

14
5
3
6
6
57'

16
55'

Bartłomiej Pawłowski dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Legii piłkę wybił jeden z zawodników drużyny z Warszawy.

15
10
5
7
12
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Hlousek.

13
6
2
8
13
54'

Swoją okazję miał Krzysztof Janus. Znalazł się z piłką w polu karnym Legii, lecz został dobrze zblokowany.

15
3
2
2
6
50'

Arkadiusz Malarz! Świetnie spisał się bramkarz Legii. Najpierw obronił strzał Czerwińskiego z dystansu, a chwilę później dobrze interweniował przy dobitce Jagiełły.

29
21
2
5
13
46'

Gol! Strzelił Jakub Mares. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Co za początek drugiej połowy w wykonaniu Zagłębia! Po dośrodkowaniu w pole karne Mares wyprzedził Pazdana i skierował piłkę do bramki!

125
60
20
43
84
46'

Początek drugiej połowy.

14
9
4
4
5
46'
46'
45+3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Zagłębia wybili piłkę.

8
8
1
2
13
45+2'

W dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Mączyński. Po jego strzale i rykoszecie piłka opuściła boisko.

14
9
4
6
9
45'

Doliczone dwie minuty.

15
7
5
2
2
45'

Po dośrodkowaniu w pole karne Legii niecelnie główkował Filip Jagiełło. Piłka przeleciała obok bramki.

12
6
2
3
6
42'

Mamy też chwilową przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebował Sebastian Szymański.

8
5
3
18
13
41'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Malarz. Prawdopodobnie za dyskusje z arbitrem.

23
10
5
11
23
41'

Po zagraniu w pole karne na piłkę nabiegł Jakub Mares. Uderzył jednak niecelnie. W czasie tej akcji na boisku leżał Sebastian Szymański.

7
5
1
3
4
40'

Gra wznowiona.

14
6
1
2
2
39'

Przerwa w grze. Na boisku leży Filip Jagiełło.

11
5
2
3
6
37'

Dobrze w defensywie grają teraz zawodnicy Zagłębia, którzy przerywają ataki Legii.

10
3
1
3
13
34'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę zgrywał Sasa Balić, ale dobrze w defensywie spisał się Michał Pazdan. Obrońca zespołu gości wybił piłkę.

17
11
5
3
4
32'

Ładne dośrodkowanie Łukasza Janoszki w pole karne Legii. Piłkę wybił jednak William Remy.

13
7
2
4
6
31'

Legia rozgrywała piłkę na połowie rywala. Obrońcy Zagłębia nie dali się jednak zaskoczyć. Mało ciekawej gry w ostatnich minutach.

5
4
2
2
3
27'

Po dośrodkowaniu Alana Czerwińskiego piłkę wybił William Remy.

14
8
5
2
4
25'

Groźnie było teraz przed bramką Legii. Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Bartosz Kopacz, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

12
13
6
7
8
25'

Ładna wrzutka z rzutu wolnego. Arkadiusz Malarz nie dał się jednak zaskoczyć i wybił piłkę.

19
11
4
11
8
24'

KGHM Zagłębie będzie miało rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

8
6
2
5
13
23'

Sebastian Szymański znów dośrodkował z rzutu rożnego. Tym razem piłkę pewnie złapał Piotr Leciejewski.

5
4
2
2
9
22'

Spokojniejszy fragment spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
6
3
4
5
20'

Gospodarze przy piłce. Zawodnicy Zagłębia szukają dobrej sytuacji na gola. Na razie jednak Legia oddala grę od własnego pola karnego.

16
4
4
1
9
16'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Sebastian Szymański.

Po dośrodkowaniu Szymańskiego z rzutu rożnego Jarosław Niezgoda dobrze wyskoczył do piłki i głową pokonał bramkarza KGHM Zagłębia Lubin.

165
105
28
30
71
16'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne gospodarzy.

7
3
3
2
9
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Zabrakło strzału na bramkę gości.

8
6
5
5
5
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Piotr Leciejewski.

10
9
6
7
11
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

18
9
8
8
10
11'

Sasa Balić dośrodkował w pole karne Legii. Tam piłkę pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

18
13
3
3
5
9'

Teraz gospodarze przy piłce. Zagranie do Jakuba Maresa. Napastnik Zagłębia był jednak na spalonym.

10
10
4
6
10
7'

Bartosz Kopacz popisał się teraz świetną interwencją w defensywie i wybił piłkę Jarosławowi Niezgodzie.

9
8
5
8
11
5'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze. Ucierpiał Bartosz Kopacz, ale spotkanie zostało już wznowione.

6
7
2
7
11
3'

Jarosław Niezgoda chciał zagrać piłkę przed bramkę gospodarzy. Został jednak zablokowany.

9
6
8
8
11
2'

Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

14
12
7
2
4
19:34

Legia Warszawa jest liderem Lotto EkstraklasyKGHM Zagłębie Lubin zajmuje szóste miejsce.

24
11
3
4
9
19:34

Wisła Płock wygrała 4:2 z Górnikiem Zabrze w pierwszym piątkowym meczu! Drużyna Jerzego Brzęczka poradziła sobie z beniaminkiem, pomimo koszmarnych pomyłek Thomasa Daehne.