Legia Warszawa
20' Michał Pazdan 26' Kasper Hamalainen 48' Jarosław Niezgoda 71' Sebastian Szymański
3:0

Koniec meczu. Legia Warszawa ograła Pogoń Szczecin 3:0!

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Eduardo da Silva nabawił się urazu i musiał zejść z boiska. Gospodarze skończą potyczkę w "10".

Kibice Legii już głośno świętują zwycięstwo swojego zespołu.

Piłkę do dośrodkowaniu przeciwnika pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

Ostatnie fragmenty walki w Warszawie. Przy piłce aktualnie znajduje się Pogoń.

Cały czas pod grą stara się być aktywny Chris Philipps.

Legia Warszawa nie zamierza zwalniać tempa i obecnie atakuje lewym skrzydłem.

Wojskowi spokojnie wymieniają kolejne podania, a czas ucieka.

Łukasz Zwoliński złapany w pułapkę ofsajdową.

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Łukasz Zwoliński.

Michał Kucharczyk oddał celny strzał z dystansu, z którym poradził sobie Załuska.

Ricardo Nunes trafił z mur z rzutu wolnego.

Zespół z Warszawy ma wszystko pod kontrolą. Faulowany był Spas Delew.

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Michał Kucharczyk.

3:0 dla Legii Warszawa! Świetny, szybki atak wyprowadzony przez gospodarzy. Michał Kucharczyk wyłożył piłkę jak na tacy Sebastianowi Szymańskiemu, a ten wpakował ją do pustej bramki.

Adam Frączczak faulował rywala w okolicach linii środkowej boiska i od rzutu wolnego rozpocznie mistrz Polski.

Domagoj Antolić oddał ładny strzał sprzed pola karnego i trafił w poprzeczkę!

Sporo walki w środku pola. Od rzutu z autu grę rozpocznie ekipa ze Szczecina.

Strzały celne:

Legia Warszawa - 2

Pogoń Szczecin - 4

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Chris Philipps.

Pogoń. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Marcin Listkowski.

Wysoko musiał interweniować Łukasz Załuska, który daleko wykopał piłkę.

Krzysztof Mączyński ucierpiał w starciu z Buksą i udzielana jest mu pomoc medyczna.

Podopieczni trenera Jozaka wykonywali rzut rożny, jednak nic nie wyszło z tej akcji.

Prawym skrzydłem Legii stara się odpowiedzieć Pogoń SzczecinAdam Frączczak znalazł się na ofsajdzie.

Legia Warszawa rozgrywa atak pozycyjny.

Groźnie uderzył Jarosław Niezgoda, lecz trafił w boczną siatkę.

Spas Delew zdecydował się na strzał z przewrotki. Uderzył celnie, ale piłkę sparował Malarz.

Znów było groźnie pod bramką przyjezdnych, ale piłkę ostatecznie złapał Łukasz Załuska.

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Kasper Hamalainen.

Legia wygrywa już 2:0! Kasper Hamalainen zagrał prostopadłe podanie, do którego doszedł Jarosław Niezgoda. Polski napastnik zszedł na prawą nogę i uderzył skutecznie po ziemi.

Arkadiusz Malarz jest na razie pewnym punktem Legii. Tym razem dobrze wyszedł z bramki i uprzedził rywala.

Początek II odsłony starcia w Warszawie!

Koniec I połowy meczu, po której Legia Warszawa prowadzi z Pogonią Szczecin 1:0.

Kasper Hamalainen nie doszedł do prostopadłego podania od Szymańskiego.

Legia od pewnego czasu ma problemy z rozegraniem składniej akcji i nie może zagrozić bramce Pogoni.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania. Domagoj Antolić znalazł się na pozycji spalonej.

Arkadiusz Malarz znów uratował warszawian! Świetnie obronił strzał Adama Frączczaka z około 7 metrów.

Od rzutu wolnego akcję Legii rozpoczął Artur Jędrzejczyk.

Zupełnie bez kompleksów gra Sebastian Szymański, który "wkręca" rywali na lewej flance.

Arkadiusz Malarz znów odbił futbolówkę po uderzeniu rywala.

Adam Buksa uderzył celnie, ale na posterunku był Arkadiusz Malarz, który odbił piłkę do boku.

Pogoń Szczecin, po straconym golu, ruszyła odważniej do przodu. Niecelnie uderzył Spas Delew.

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Akcję lewą stroną przeprowadził Sebastian Szymański. Ostatecznie piłka trafiła do Kaspera Hamalainena, który przymierzył z 16. metra i zdobył bramkę.

Na boisku sporo walki, a umiejętnie przed atakami Legii Warszawa broni się Pogoń Szczecin.

Posiadanie piłki:

Legia Warszawa - 55 proc.

Pogoń Szczecin - 45 proc.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Pazdan.

Michał Pazdan zatrzymał szarżującego Buksę.

Tym razem Legia próbuje się przedrzeć prawym skrzydłem.

Dotychczas żadna z drużyn nie potrafiła rozegrać składnej akcji.

Adam Buksa znalazł się na spalonym.

Wojskowi dłużej utrzymują się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

Legia Warszawa rozgrywa swoją akcję w środku pola.

Próbowała przyspieszyć drużyna z Warszawy, ale straciła piłkę na połowie rywala.

William Remy faulował rywala i będzie rzut wolny dla Pogoni.

Mistrzowie Polski wymieniają kolejne podania na własnej połowie.

Gospodarze od początku starają się narzucić swój styl gry i mocno zaatakować.

Dobrą intwerwencją w obronie popisał się Sebastian Rudol.

Początek meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.

Mecz powinien rozpocząć się już 13 minut temu. Drużyny się niecierpliwią.

Spotkanie w Warszawie opóźnia się przez zachowanie kibiców, którzy wrzucili serpentyny na boisko.

Aktualna tabela Lotto Ekstraklasy Aktualna tabela Lotto Ekstraklasy

Spotkanie poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.

Czy Legia Warszawa pokona Pogoń Szczecin?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa - Pogoń Szczecin. Początek starcia został zaplanowany na godzinę 18:00.