3:3
Zakończony
Liverpool FC
90+8'

Sędzia doliczył pięć minut, ale choć zegar wskazuje już 98. minutę, końcowy gwizdek jeszcze nie rozbrzmiał.

1
1
2
90+5'

Gol! Strzelił Miguel Britos.

Niebywałe! Po rzucie rożnym zakotłowało się w polu karnym Liverpoolu. Po strzale Richarlisona Mignolet sparował piłkę na poprzeczkę, a po chwili Britos wepchnął ją do bramki dosłownie z linii bramkowej!

16
6
9
4
10
90+5'

5
90'

Druga połowa została przedłużona o pięć minut.

5
88'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Mignolet.

4
4
4
5
6
87'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: James Milner.

2
2
3
2
2
85'

Watford gra już bez wiary w odwrócenie losów spotkania. Szerszenie wyglądają na pogodzone z porażką.

1
5
1
1
1
81'
78'

Kolejna kontuzja w zespole gospodarzy. Younes Kaboul doznał urazu mięśnia uda, ale pozostał na boisku, ponieważ Watford wykorzystał już limit zmian.

1
1
1
2
1
74'

Watford nie ma żadnych argumentów, by zaszkodzić Liverpoolowi. Gospodarze stracili animuszu, który cechował ich grę przed przerwą.

1
1
1
1
2
70'

Gomes! Kapitan uratował Szerszenie przed stratą bramki po "główce" Lovrena. Brazylijczyk błysnął refleksem po uderzeniu Chorwata.

1
1
3
4
2
65'

Po centrze Firmino z rzutu rożnego i "główce" Matipa piłka odbiła się od poprzeczki bramki Gomesa!

1
1
64'

Po wyjściu na prowadzenie Liverpool złapał wiatr w żagle. Teraz do pozycji strzeleckiej z linii pola karnego doszedł Moreno. Po półwoleju Hiszpana Gomes z trudem sparował piłkę na rzut rożny.

2
63'

. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Stefano Okaka.

61'

Liverpool idzie za ciosem! Teraz do prostopadłego podania Arnolda ruszył Salah, ale Egipcjanina przy piłce uprzedził Gomes.

57'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino.

Co za zwrot akcji! Lovren kapitalnym długim podaniem uruchomił Firmino, który przerzucił piłkę nad wybiegającym do niego Gomesem, ale przed linią bramkową dopadł do niej jeszcze Salah i zadbał o to, by futbolówka na pewno wpadła do siatki.

24
19
5
2
2
55'

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Firmino pokonał Gomesa pewnym uderzeniem w lewy dolny róg. Kapitan gospodarzy rzucił się w drugą stronę.

25
15
5
2
4
54'

Rzut karny dla Liverpoolu po faulu Gomesa na Salahu!

1
1
3
1
1
53'

Po zmianie stron Liverpool gra z większą werwą. To dobra wróżba na drugą połowę.

1
1
1
1
1
49'
49'

Salah zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego, ale posłał piłkę daleko od bramki Gomesa.

1
48'

Watford na razie gra w osłabieniu, ale niedługo na boisku zamelduje się Richarlison.

47'

Pereyra zszedł z boiska o własnych siłach, ale nie wróci do gry - Argentyńczyk od razu udał się do szatni.

1
1
1
47'

Przerwa w grze. Roberto Pereyra leży na murawie i korzysta z pomocy sztabu medycznego.

1
45+3'

Mało brakło! Po centrze Firmino z rzutu rożnego Sane zagłówkował tuż obok bramki gospodarzy. Gdyby piłka leciała w światło bramki, Gomes nie miałby szans na interwencję.

1
1
2
3
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o cztery minuty.

1
1
3
2
1
42'

Może się podobać Watford. Szerszenie są dobrze zorganizowane i atakują z pomysłem. Marco Silva, który w minionym sezonie prowadził Hull City, dobrze wykorzystał letni okres przygotowawczy.

1
2
2
1
38'

Po fatalnym błędzie Holebasa, który przepuścił piłkę między nogami, Salah pomknął z futbolówką na bramkę Watfordu, ale z narożnika "piątki" uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
35'

Gospodarze znów oddali gościom inicjatywę, ale Liverpool znów atakuje bez pomysłu i bez cierpliwości.

1
32'

Gol! Strzelił Abdoulaye Doucoure.

Co za odpowiedź Szerszeni! Po zagraniu Cleverleya z prawego skrzydła piłka odbiła się przed bramką Liverpoolu od Lovrena i Arnolda, dopadł do niej Doucoure i wpakował ją do siatki.

12
7
3
6
13
29'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Emre Can.

Goście w końcu zagrali z większą cierpliwością i przyniosło to efekt! Przed polem karnym Sane wymienił podania z Moreno, Hiszpan zagrał na linię "16" do Cana, który delikatnie wprowadził Sane w pole karne gospodarze i po chwili Senegalczyk pokonał Gomesa pewnym uderzeniem w kierunku dalszego rogu.

26
12
3
4
8
28'

Liverpool sięga po coraz prostsze środki, a na im bardziej bezpośrednie zagrania decydując się goście, tym łatwiej Watfordowi się bronić.

1
26'

Świetnie dysponowany jest dziś Stefano Okaka. Włoski napastnik robi, co chce z Dejanem Lovrenem.

1
22'

Liverpool nie może narzucić gospodarzom swoich warunków gry. Szerszenie skutecznie i z dużym spokojem bronią się przed atakiem pozycyjnym gości, a sami wyprowadzają groźne kontry.

1
1
18'

. Schodzi: Daryl Janmaat. Wchodzi: Kiko Femenia.

Dla Hiszpana, który zastąpił Holendra, to debiut w barwach Watfordu. Anglicy sprowadzili go przed sezonem z Deportivo Alaves.

16'

Gra wznowiona. Janmaat wrócił na boisko, ale za moment zostanie zmieniony.

1
15'

Przerwa w grze. Na boisku siedzi Daryl Janmaat, który nie będzie w stanie kontynuować występu.

1
12'

Nie jest to wymarzony początek w wykonaniu Liverpoolu. The Reds wyglądają na zaskoczonych przebiegiem zdarzeń i nie potrafią zdominować gospodarzy.

1
1
9'

Gol! Strzelił Stefano Okaka. Asystował mu Jose Holebas.

Po centrze Holebasa z rzutu rożnego Okaka uciekł spod opieki Firmino i mocnym uderzeniem głową z pieciu metrów nie dał bramkarzowi Liverpoolu szans na skuteczną interwencję!

7
5
6
8
15
7'

Stefano Okaka uruchomił prostopadłym podaniem Roberto Pereyrę , który w polu karnym zakręcił Dejanem Lovrenem, ale jego uderzenie z 13 metrów zostało zablokowane i gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.

3
13:21

To setny mecz o punkty, w którym The Reds prowadzi Juergen Klopp. Dotychczasowy bilans Niemca na Anfield to 50 zwycięstw, 28 remisów i 21 porażek.

2
4'

Pierwsze minuty na Vicarage Road pod znakiem ataku pozycyjnego Liverpoolu.

2
5
1
4
2
13:21

W składzie 18-krotnych mistrzów Anglii próżno natomiast szukać Philippe Coutinho. Brazylijczyk zgłosił kontuzję pleców, ale trudno uwierzyć w to, że jest niedysponowany, biorąc pod uwagę, że próbuje wymusić na Liverpoolu zgodę na transfer do Barcelony.

1
1
13:21

W barwach Liverpoolu zadebiutuje pozyskany z Romy Mohamed Salah. Egipcjanin z bardzo dobrej strony pokazał się w letnich sparingach, będąc najlepszym strzelcem The Reds - w meczach kontrolnych salah zdobył łącznie cztery bramki.