Man City nadal atakuje, chce zdobyć komplet punktów.

5
6
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. 1:1! Anglik idealnie trafił w piłkę z 15 metrów, która została wybita przez Holgate'a.

36
19
7
14
30
81'

Guardiola żywo gestykuluje przy linii bocznej, wciąż wierzy w powodzenie swojej drużyny.

5
1
1
3
79'

Celne uderzenie głową Rooneya - wprost w bramkarza Man City.

4
5
3
4
4
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany. Taktyczny faul Belga.

5
3
3
1
2
77'

Bardzo dobra interwencja Pickforda, który sparował kąśliwy strzał Danilo z bocznego sektora pola karnego.

4
2
2
1
4
76'

63 procent posiadania piłki ma Manchester - to dane z drugiej połowy, a przecież to Everton gra w przewadze.

5
1
2
1
3
74'

Rooney chciał przelobował Edersona spod linii bocznej, ale Anglik spudłował bardzo wyraźnie.

9
2
2
2
3
72'

Raheem Sterling przymierzył sprzed pola karnego. Anglik nie był jednak w stanie trafić w światło bramki.

3
3
2
2
4
71'

Okazja przed Bernardo Silvą, który uderzył z woleja, ale piłka odbiła się od boiska i wyszła poza plac gry.

4
3
2
2
1
69'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

6
6
3
1
1
67'

Zmiana ustawienia Evertonu poskutkowała - Man City rzadziej jest przy piłce.

3
2
1
1
2
65'
ZMIANA

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Danilo.

3
3
1
1
1
65'

Kontra gości, jednak podanie nie trafiło do Rooneya.

3
2
2
4
1
63'

Ederson wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Sigurdssona z rzutu wolnego.

2
4
1
2
61'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Gylfi Sigurdsson.

61'
ZMIANA
58'

Kevin De Bruyne miał niezłą okazję do strzelenia gola z rzutu wolnego. Odległość to około 19 metrów, jednak trafił w mur piłkarzy.

10
4
2
2
1
55'

64 procent posiadania piłki ma Man City.

5
7
2
1
1
52'

Korner nie przyniósł żadnej korzyści Man City.

3
3
2
2
51'

Augero był przed polem karnym. Zdecydował się na strzał, lecz trafił w rywala.

3
5
1
1
1
46'

Sane najwyraźniej nie wyciąga wniosków - tak jak w pierwszej połowie tak i przed chwilą źle wyrzucił piłkę z autu.

1
1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
2
1
46'
ZMIANA
45'

Dwie minuty doliczone.

9
4
1
1
1
44'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kyle Walker. Kontrowersyjna sytuacja - czy faktycznie należała się druga kartka dla Walkera?

30
22
13
13
16
43'

Miękkie dośrodkowanie Aguero, piłkę na klatkę piersiową przyjął Jesus i oddał strzał wprost w Pickforda.

6
6
6
5
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Odnalazł się Walker, zupełnie niewidoczny - sfaulował Bainesa.

2
2
2
8
5
40'

Kiepsko gra dzisiaj Sane, a na dodatek właśnie źle wyrzucił piłkę z autu.

2
1
2
7
3
38'

Niecelny strzał głową Kompany'ego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
3
2
6
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wayne Rooney. Asystował mu Dominic Calvert-Lewin. 1:0 dla Evertonu! Błąd Sane i później już kilka podań i gol. Calvert-Lewin płasko zagrał przed bramkę, gdzie Rooney dołożył tylko nogę. To jego gol numer 200 w rozgrywkach Premier League.

81
37
14
14
19
34'

SŁUPEK! Ale pech Silvy, który skleił piłkę w polu karnym i huknął z lewej nogi. Nie miał szczęścia.

7
5
5
5
4
33'

Jagielka potknął się we własnym polu karnym. Wydawało się, że Aguero będzie miał otwartą drogę do bramki, ale ostatecznie wpadł w... Jagielkę.

4
3
4
4
4
30'

Rooney cofa się coraz głębiej. Zaczął na środku ataku, a teraz operuje głównie w pomocy.

6
3
2
1
2
27'

Otamendi ma dzisiaj chrapkę na gola z dystansu. Tym razem strzelił groźniej niż na początku meczu, ale Pickford dobrze sparował piłkę do boku.

6
3
2
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Davies. Gracz Evertonu próbował wymusić rzut wolny.

5
5
2
1
1
24'

Minuta braw na Etihad Stadium - to hołd ofiarom ataków w Manchesterze oraz Barcelonie.

5
4
2
4
2
21'

Kolejne prostopadłe podanie do Sane. Niedokładne, ale widać, że Man City chce w ten sposób zaskoczyć rywali.

8
6
2
4
3
19'

Korner dla Evertonu. Piłkę dorzucił Rooney, jednak gospodarze poradzili sobie.

9
4
3
3
2
17'

Zbyt mocne podanie do Sane, ale Niemiec bije brawo koledze z drużyny.

5
2
1
3
6
16'

Tom Davies otrzymał podanie przed polem karnym. Oddał natychmiastowy strzał, ale piłka przeleciała obok słupka.

3
8
3
4
2
14'

Na trybunach pojawił się m.in. Jose Mourinho, menedżer Manchesteru United.

3
4
13
3
2
11'

Gabriel Jesus szarżował na lewym skrzydle, lecz został ostatecznie zablokowany.

7
1
1
4
2
9'

Sergio Aguero nie wyszedł strzał lewą nogą. Nieudana próba Argentyńczyka.

3
2
1
7
4
7'

Żółtą kartkę otrzymał Morgan Schneiderlin. Brzydki faul na rozpędzonym Aguero.

5
11
2
2
2
6'

Groźnie w polu karnym Evertonu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka ostatecznie w rękach Pickforda.

3
2
1
7
5
4'

Odpowiedź Evertonu. Dominic Calvert-Lewin oddał płaski strzał sprzed pola karnego. On w przeciwieństwie do Otamendiego nie trafił w światło bramki.

4
8
2
2'

Celny strzał Otamendiego, jednak odległość była znaczna i uderzenie nie sprawiło problemów bramkarzowi.