6
4
3
88'

Danny Welbeck padł w polu karnym MU po interwencji obrońcy. Sędzia puścił grę, a pachniało tam rzutem karnym.

3
3
3
2
2
87'

Żółtą kartkę za faul na Lukaku otrzymał Laurent Koscielny.

3
5
1
3
3
84'

Kanonierzy nie schodzą z połowy przeciwnika, trudno im już jednak dojść do sytuacji strzeleckiej.

2
2
1
80'

Czerwone Diabły odliczają czas, a Arsenal bije głową w mur.

11
7
4
4
3
76'
76'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Matteo Darmian.

76'

Arsenal jeszcze szarpie, jednak na strzelenie dwóch bramek ma zaledwie kwadrans.

1
3
2
3
2
74'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Paul Pogba. To efekt bardzo ostrego faulu na Bellerinie.

18
12
7
6
23
72'

Żółtą kartkę za faul na Youngu otrzymał Hector Bellerin.

4
6
2
1
3
70'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Danny Welbeck.

7
2
2
1
2
69'

Gra się nieco uspokoiła, Arsenal przyjął trzeci cios i jest wyraźnie podłamany.

4
1
2
2
67'
63'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Paul Pogba.

1:3! Znakomita akcja Pogby, który przepchnął na boku pola karnego Koscielnego i dograł przed bramkę do Lingarda. Temu drugiemu pozostało tylko dostawić nogę.

43
25
4
9
14
61'

Zablokowana bardzo groźna centra Romelu Lukaku spod końcowej linii.

1
3
2
4
58'

Żółtą kartkę za faul na Sanchezie otrzymał Marcos Rojo.

3
3
4
6
7
56'

David de Gea bohaterem MU! Hiszpan obronił uderzenie z ostrego kąta Lacazette'a i dobitkę Sancheza z bliska!

11
11
10
1
1
Czy Arsenal wywalczy przynajmniej jeden punkt?
8
6
4
4
6
55'

Totalna wymiana ciosów na Emirates Stadium. Mecz jest niesamowicie emocjonujący!

11
6
2
3
2
52'

Ogromne szczęście Kanonierów! Jesse Lingard znalazł się w sytuacji sam na sam z Cechem, po jego strzale i interwencji bramkarza piłka odbiła się od słupka, natomiast poprawkę Martiala zablokował Nacho Monreal.

2
4
2
9
5
49'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Aaron Ramsey.

Arsenal wraca do gry! Ramsey dostał kapitalne podanie za plecy obrońców, zgrał piłkę do Lacazette'a, a ten wykonał egzekucję potężnym uderzeniem z kilku metrów. Tu De Gea był już bez szans.

16
12
6
11
24
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
2
1
1
45+2'

Nieprawdopodobne! Po rzucie wolnym dla Arsenalu fatalnie we własnym polu karnym interweniował Romelu Lukaku i David de Gea z trudem odbił piłkę. To znów powinien być gol kontaktowy.

7
3
2
1
3
45'

Doliczone 3 minuty.

1
44'

Kanonada Arsenalu trwa. David de Gea obronił kąśliwe strzały z dystansu Bellerina i Kolasinaca.

3
4
42'

Kapitalna interwencja Maticia, który zablokował strzał Ramseya z 9 metrów!

4
3
40'

Arsenal w ataku pozycyjnym, Manchester United czyha na kontry.

1
1
36'

Londyńczycy wciąż wierzą w odrobienie strat i atakują z pasją. Brakuje im jednak wykończenia. Teraz David de Gea złapał piłkę po płaskim strzale Oezila w środek bramki.

4
6
32'

Powinno być 1:2! Alexandre Lacazette wypracował sobie pozycję w ogromnym tłoku w polu karnym, jednak po interwencji De Gei trafił w poprzeczkę! Jeszcze w idealnej sytuacji dobijał z 12 metrów Granit Xhaka, ale on posłał piłkę centymetry obok słupka!

8
15
1
1
30'

Ashley Young przyjął na głowę uderzenie Oezila z rzutu wolnego z 20 metrów.

6
1
2
29'

Perfekcyjnie na razie rozgrywają to spotkanie Czerwone Diabły. Arsenal jest bezradny.

11
9
3
1
25'

Arsenal atakuje, traci sporo energii, jednak konkretów z tego nie ma żadnych.

1
4
2
22'

Alexandre Lacazette przedłużył w polu karnym uderzenie z dystansu Ramseya. Piłka minęła bramkę, poza tym napastnik Arsenalu był na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziów.

1
20'

Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla Arsenalu! David de Gea instynktownie obronił uderzenie z bliska Lacazette'a.

6
5
2
19'

Ashley Young próbował uderzać z narożnika pola karnego, ale został zablokowany.

3
1
1
15'

Arsenal. Schodzi: Shkodran Mustafi. Wchodzi: Alex Iwobi.

15'

Zablokowane dośrodkowanie Lacazette'a z prawego skrzydła. Goście, w odróżnieniu od Kanonierów, grają bardzo uważnie w tyłach.

13'

Shkodran Mustafi kontuzjowany i musiał zejść z boiska. Chyba będzie konieczna zmiana.

2
3
1
1
4
11'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Anthony Martial.

Co za kontra MU! Kanonierzy znów stracili piłkę na własnej połowie, kluczowe było w tej akcji cudowne krótkie podanie Martiala, a do siatki precyzyjnym uderzeniem w długi róg trafił Lingard.

36
24
5
8
7
11'

Manchester United oddał inicjatywę gospodarzom i dość spokojnie się broni.

3
2
2
2
4
8'

Wolno zbierają się do ataku Kanonierzy. Są wyraźnie oszołomieni szybką utratą gola.

3
2
3
4'

Gol! Strzelił Antonio Valencia. Asystował mu Paul Pogba.

Man Utd zaczął dość mocno i już prowadzi! Valencia przejął piłkę na połowie rywala, wymienił podania z Pogbą i pokonał Cecha płaskim strzałem z ostrego kąta.

40
27
7
8
11
3'

Po rzucie rożnym nieczysto i daleko obok słupka główkował Paul Pogba.

2
3
1
1
1
2'

Pierwsza oskrzydlająca akcja Czerwonych Diabłów, jednak dośrodkowanie Lingarda z boku pola karnego zostało zablokowane.