Premier League: 18. kolejka
16 gru 2017 18:30
90+3'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Honorowy gol dla Kogutów! Lekki, ale bardzo precyzyjny płaski strzał Eriksena z 20 metrów. Ederson bez szans.

Tottenham Hotspur
21
10
9
16
25
90'

Doliczone 3 minuty.

4
90'

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

Koszmarna pomyłka obrony Tottenhamu! Dier przepuścił piłkę po długim zagraniu do Sterlinga, następnie prześlizgnęła się ona między nogami Llorisa i zawodnik Man City wbił ją do pustej bramki.

Manchester City
34
19
7
7
8
89'

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Davies.

1
2
1
2
3
88'

Raheem Sterling szukał kolejnego gola, ale jego mocny strzał efektownie obronił Hugo Lloris. Tottenham ma już dość.

5
5
1
3
2
86'

Z ostrego kąta w krótki róg uderzył Bernardo Silva i gości uratowała instynktowna interwencja Llorisa.

1
2
85'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

84'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Moussa Sissoko.

83'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Phil Foden.

80'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Leroy Sane.

3:0! Sane wyłożył piłkę w polu karnym do Sterlinga i ten dopełnił formalności z kilku metrów.

24
13
5
3
4
77'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

3
2
1
1
1
75'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gabriel Jesus trafił w słupek, a po dobitce Sterlinga piłka poleciała nad poprzeczką.

5
6
6
11
10
75'

Rzut karny dla Man City! Vertonghen sfaulował De Bruyne.

6
4
3
3
2
70'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Zabójcza kontra lidera i 2:0! Gundogan podał do De Bruyne, a Belg wpadł w pole karne i wpakował piłkę do siatki mocnym strzałem z ostrego kąta po rękach Llorisa.

30
20
9
9
13
68'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Dele Alli.

1
1
1
2
2
67'

Co za szansa Man City! Hugo Lloris z trudem odbił piłkę po strzale Sane z 13 metrów, a przy dobitce z najbliższej odległości chybił Raheem Sterling. Przy tym drugim uderzeniu powędrowała w górę chorągiewka sędziego asystenta, to bardzo kontrowersyjna decyzja. Spalonego nie było.

1
2
1
1
1
64'

Z 25 metrów w trybuny uderzył Heung-Min Son, wywołując na Etihad Stadium spory aplauz.

1
1
2
2
2
62'

Żółtą kartkę za faul na Fernandinho otrzymał Moussa Dembele.

1
1
1
1
1
59'

Na wiwat z ostrego kąta uderzył Sane - fatalne pudło.

1
2
1
1
1
58'

Gabriel Jesus mógł zaliczyć wejście smoka, jednak nie opanował piłki po centrze z prawego skrzydła i w ogóle nie oddał strzału.

2
2
2
2
2
58'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

55'

Ederson z kłopotami obronił soczysty strzał z dystansu Kane'a!

2
2
1
1
1
55'

Po przerwie optyczną przewagę ma Tottenham, który prowadzi atak pozycyjny.

1
1
2
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul na Sterlingu otrzymał Harry Kane.

1
1
2
2
3
51'

Żółtą kartkę za faul na Trippierze otrzymał Fabian Delph.

1
1
1
1
2
Czy Tottenham wywalczyć choć jeden punkt?
1
1
2
3
48'

Harry Kane dośrodkował na 7. metr do Sona, Koreańczyk mógł mieć znakomitą sytuację, jednak nie opanował piłki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Zbyt lekko z dystansu uderzył Ilkay Gundogan i Hugo Lloris złapał piłkę.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

44'

Danny Rose niebezpiecznie centrował do Alliego i tego drugiego w ostatniej chwili uprzedził Ederson.

2
1
2
1
2
40'

Gra się zaostrzyła. Mamy teraz więcej fauli niż spięć podbramkowych.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

2
1
2
1
1
37'

Brzydki faul Otamendiego, który w walce o piłkę kopnął w twarz Kane'a.

2
2
3
2
3
35'

Kąśliwy, chytry strzał sprzed pola karnego oddał Harry Kane - tuż obok słupka!

1
1
33'

Pierwsze nieudane zagranie w meczu Sane. Skrzydłowy Man City dostał kapitalne podanie od De Bruyne, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył go uprzedzić Hugo Lloris. Chwilę później płaskim uderzeniem chybił Sergio Aguero.

1
29'

Rozpaczliwy blok Rose'a przy strzale Sergio Aguero z 14 metrów! Centrował Leroy Sane.

1
27'

Z rzutu wolnego do nikogo dośrodkował Christian Eriksen i piłka w rękach Edersona.

2
1
24'

To mogła być zabójcza riposta Man City! Hugo Lloris z trudem obronił mocny strzał Sergio Aguero z ostrego kąta, jeszcze dobijał Raheem Sterling, ale niecelnie!

2
2
3
1
23'

Danny Rose miał mnóstwo swobody na lewym skrzydle, ale całkowicie zepsuł dośrodkowanie. Akcja zaprzepaszczona.

2
20'

Eric Dier zastopował płaską centrę Sane z lewej strony pola karnego. Skrzydłowy Obywateli sieje popłoch w szeregach obronnych londyńczyków.

1
1
1
1
2
17'

Tottenham próbuje odpowiedzieć, ale na razie nie potrafi oddać groźnego strzału.

2
5
1
1
14'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Leroy Sane.

Czołg Pepa Guardioli już prowadzi! Z rzutu rożnego dośrodkował Sane, a piłkę do siatki mocnym strzałem głową przy słupku skierował zupełnie niekryty Gundogan.

32
18
9
7
12
12'

Nieudana akcja oskrzydlająca Tottenhamu. Harry Kane zamknął centrę Eriksena, jednak główkował bardzo niecelnie.

2
1
1
2
10'

Po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu wolnego, obok słupka główkował Sergio Aguero.

4
2
1
2
2
9'

Leroy Sane wpadł w pole karne Kogutów, centrował przed bramkę do Sergio Aguero, ale "wyczyścił" to Jan Vertonghen.

3
1
2
7'

Hugo Lloris interweniował poza polem karnym i przerwał w ten sposób szybką akcję Obywateli.