4
2
89'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling.

Anglik ruszył z piłką od połowy boiska i w idealnym momencie prostopadle zagrał do Argentyńczyka. Skuteczna "podcinka" i już 3:0.

26
16
1
1
3
88'

Szansę na premierowego gola w barwach Manchesteru City miał Aymeric Laporte, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

1
1
1
86'

1
85'

Szybka akcja gospodarzy. Sterling świetnie podał do Diaza, ale strzał 18-latka odbronił Foster. Poprawka Bernardo Silvy trafia w boczną siatkę.

1
1
1
84'

Pierwszy w tym meczu korner dla gości kończy się centrą prosto do rąk Edersona.

1
81'

Brahim Diaz "szaleje" w polu karnym West Browmich Albion. Młody chłopak dostał szansę i chce się pokazać.

5
5
1
1
1
77'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Brahim Diaz.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Salomon Rondon. Trochę to trwało, ale jest napomnienie.

1
1
1
73'

Spięcie na linii Laporte - Rondon. Brzydkie zachowanie piłkarza gości, który bez piłki lekko kopnął rywala. Powinna być za to kartka...

1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

1
69'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Raheem Sterling.

Mamy 2:0 po szybkiej kontrze. Wyprowadził i zakończył ją Belg, który po podaniu od Sterlinga strzelił do pustej bramki.

18
12
4
8
9
67'

Tym razem sprzed "szesnastki" uderza Ołeksandr Zinczenko, ale myli się o metr.

1
1
65'

Bernardo Silva strzela z 16 metrów, ale prawa ręka Fostera sięga piłki i nadal mamy skromne 1:0.

1
1
64'

Sergio Aguero usilnie poluje dziś na swojego gola, ale jak dotychczas dobrze pilnują go rywale.

1
62'

Ilkay Gundogan dogrywa na głowę Bernardo Silvy, ale strzał jest zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza.

59'

Dośrodkowanie Walkera z prawego skrzydła i zdecydowany wślizg Nyoma. Obrońca Manchesteru turla się z bólu, ale pan Madley ani myśli o przyznaniu rzutu wolnego. Trybuny dają wyraz swojemu niezadowoleniu głośnym buczeniem, a tymczasem na boisku pojawili się ludzie ze sztabu medycznego Manchesteru City. Coś tam jednak było.

1
1
57'

Obraz gry pozostaje bez zmian. Gospodarze atakują, goście się bronią.

1
55'

WBA. Schodzi: Sam Field. Wchodzi: Matt Phillips.

1
1
1
3
54'

Wracamy jeszcze do szybkiej zmiany Grzegorza Krychowiaka. Schodząc z boiska Polak nie utykał, ale pamietajmy, że zaliczył ostre starcia z De Bruyne i Fernandinho.

2
2
6
52'

Płaskie dogranie Walkera z prawego skrzydła i strzał piętą Sergio Aguero. Intuicyjnie broni Ben Foster!

1
1
1
1
48'

Pep Guardiola przywołał do linii bocznej Sterlinga i czule go uściskał. Domyślamy się, że padło coś w stylu "Graj nie przejmuj się".

4
5
2
1
1
47'

Ależ szansę zaprzepaścił Raheem Sterling! Anglik otrzymał dobre podanie, "nawinął" rywala i wystarczyło kopnąć do siatki. Za dużo siły, za mało spokoju i piłka minęła prawy słupek o dobry metr.

2
3
1
1
1
46'

Początek II połowy.

4
1
3
4
2
45'

Sędzia dorzucił 3 minuty.

2
1
2
1
3
44'

Goście jeszcze nie zagrozili bramce Obywateli. Ich akcje kończą się w okolicach środka boiska.

2
2
1
3
3
42'

Końcówka I połowy to marna gra. Dużo fauli, autów i strat. Wcześniej wygladało to lepiej.

2
2
3
2
3
40'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

Nieplanowana zmiana w ekipie gospodarzy. Hiszpan schodzi z boiska z kontuzją.

9
3
5
8
11
36'

Kontratak Manchesteru City kończy strzałem pod poprzeczkę De Bruyne, ale Ben Foster fantastycznie broni.

5
2
7
5
5
33'

WBA. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Gareth Barry. Dość zaskakująca zmiana. Nie mamy żadnej informacji o kontuzji Polaka.

22
22
41
112
73
32'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva. Faulowany Yacob.

Manchester City
4
8
5
8
5
31'

Niektórzy już widzieli piłkę pod poprzeczką! Kevin De Bruyne kropnął z 18 metrów, ale minimalnie chybił.

1
2
3
2
8
29'

Przerwa w grze. Ostre starcie Fernandinho z Krychowiakiem. Brazylijczyk potrzebował pomocy medycznej.

14
25
11
17
15
28'

Kevin De Bruyne z piłką przy nodze w polu karnym przyjezdnych! Strzał po ziemi broni nogami Foster.

2
5
4
3
1
26'

Ponownie mocne wstrzelenie piłki tuż przed bramkę West Bromwich Albion, ale Hegazy radzi sobie z Aguero.

3
3
3
4
1
23'

Kontra gospodarzy po stracie w środku pola McAuley'a. Sterling krótko do De Bruyne'a, a ten do Aguero. Napastnik nie sięgnął jednak piłki.

1
4
2
1
2
19'

Gol! Strzelił Fernandinho. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Przewaga gospodarzy udokumentowana golem. Płaskie, prostopadłe podanie w pole karne i chytry strzał pomiędzy nogami bramkarza.

27
21
8
18
32
17'

Bernardo Silva przedryblował czterech rywali, ale tylko przebiegł się wzdłuż linii pola karnego Fostera. Warto chyba było, bo oklaski z trybun zebrał obfite.

1
1
3
1
3
15'

Zaskoczył wszystkich Kevin De Bruyne! Zamiast centry strzał z prawej strony boiska. Ben Foster zdołał jednak odbić piłkę do boku.

1
1
4
2
1
13'

Zderzenie głowami Krychowiaka z De Bruyne. Polak niczym skała wstał i pobiegł na swoją pozycję, ale Belg cierpi. Pomoc jednak nie będzie potrzebna, to nic groźnego.

27
22
4
1
1
11'

Laporte zagrywa prostopadłe podanie do Davida Silvy, ale przeczytał to Ahmed Hegazy.

3
1
2
1
3
8'

Kontrowersja w polu karnym gości! Dawson skrobnął po łydce Davida Silvę, a ten padł na murawę niczym rażony piorunem. Gwizdek sędziego milczy.

6
4
7
1
1
6'

Kolejny raz szybko na jeden kontakt zagrali gospodarze, ale centrę Zinczenki zablokował Craig Dawson.

1
1
2
4
2
4'

Stały fragment dla gospodarzy po faulu Yacoba. Z 23 metrów uderzył David Silva, ale trafił w głowę zawodnika stojącego w murze.

1
1
1
1
1
2'

"Klepka" De Bruyne'a ze Sterlingiem i od razu zrobiło się groźnie. Mocne zagranie wzdłuż bramki nie dociera do nadbiegającego Aguero... szybszy bramkarz.

1
1
1
3
2
Czy klub Grzegorza Krychowiaka sprawi niespodziankę?
Tak, nie pozwolą się pokonać
Nie, Manchester City wygra
1
20:18

Z kolei West Bromwich Albion wypożyczyli z Liverpoolu Daniela Sturridge'a. Napastnik rozpocznie dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych.

1
1
1
20:18

Lider Premier League ma jeszcze apetyt na gwiazdę Leicester City. Rozmowy trwają.

1
1
20:18

W ostatnich dniach okienka transferowego Manchester City jest bardzo aktywny. Dziś w wyjściowym składzie nowy nabytek Aymeric Laporte.

1
1
20:18

Serdecznie zapraszamy na 90 minut z ligą angielską. W środowy wieczór pilkarze dokończą 25. kolejkę. Na Etihad Stadium Manchester City podejmie West Bromwich Albion. W wyjściowym skłądzie gości zagra Grzegorz Krychowiak.