Chelsea FC
4' Cesc Fabregas 30' Victor Moses
0:1

Koniec. Chelsea wygrała 1:0, ale nie był to pojedynek, o którym goście będą rozmawiali z wnukami przy kominku.

Chelsea przeniosła grę w okolice środka pola.

Doliczone 3 minuty.

Z pola karnego płasko wprost w bramkarza uderzył Wayne Routledge.

Strzelał Tom Carroll, piłka o pół metra minęła bramkę Chelsea.

Kontra Chelsea, ale Morata znalazł się na spalonym.

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

Swansea. Schodzi: Martin Olsson. Wchodzi: Wayne Routledge.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

Uderzał z ok. 16 metrów Hazard, ale niecelnie. Wcześniej gospodarzom należał się rzut karny! Bez reakcji arbitra.

Uderzał Kyle NaughtonThibaut Courtois musiał po praz pierwszy interweniować.

Zaczynają coraz bardziej ryzykować gospodarze. Uderzał Andre Ayew, ale przestrzelił!

Ogromne zamieszanie na przedpolu bramki Fabiańskiego. Ostatecznie futbolówka przetoczyła się tuż obok słupka na aut!

Tym razem płasko i w zasięgu rękawic bramkarz uderzył Emerson Palmieri.

Z bliska głową uderzał Hazard, Fabiański złapał piłkę niczym kotka swoje niedawno narodzone dziecię!

Strzał Bakayoko, źle, słabo i niecelnie. Dłużyć zaczyna nam się ten mecz.

Kontra Chelsea, ale wszystko zamieniło się w atak pozycyjny. Brak uderzenia, to największy zarzut dla gości w tym momencie.

Swansea. Schodzi: Connor Roberts. Wchodzi: Tom Carroll.

Swansea na połowie Chelsea, ale niewiele dzieje się w polu karnym Chelsea.

Swansea. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Nathan Dyer.

Kontra Chelsea, ale gościom brakowało dokładności w końcowej fazie akcji.

Dogranie w pole karne, głową z pięciu metrów niecelnie uderzyl Andre Ayew!

Wciąż niezbyt szalone tempo meczu. Chelsea przewyższa rywala kulturą gry, Swansea niweluje straty ambicją.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Chelsea szybko objęła prowadzenie i kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku.

Sędzia doliczył minutę.

Swansea stara się wysoko atakować Chelsea, goście wychodzą cało z opresji.

Swansea na połowie Chelsea, ale wszystko dobrze wygląda jedynie do pola karnego.

Coraz mocniej leje nad stadionem. Piłkarze nie kwapią się do zwiększenia tempa, a warunki ku temu dla niektórych są wręcz wymarzone.

Hazard do Giroud, ale Francuz na minimalnym spalonym.

Sung-Yueng Ki uderzył z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Wprost w bramkarza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

Sprzed pola karnego uderzał Andre Ayew, obrońca ofiarnie zablokował próbę.

Ożywili się piłkarze obu drużyn, ale Swansea wciąż nie potrafi poważniej zagrozić Chelsea.

Z pola karnego uderzał Olivier GiroudAlfie Mawson chciał wybijać piłkę i... trafił w poprzeczkę własnej bramki!

Prawą nogą z pola karnego uderzył Moses, piłka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny.

Niewiele dzieje się na boisku. Mecz toczy się w środku pola. Mało spięć, mało uderzeń.

Zaczęło padać. A na boisku optyczna przewaga Chelsea. Goście jednak nie forsują tempa.

Jeden z graczy Swansea padł przed polem karnym Chelsea, sędzia nakazał kontynuować grę.

Swansea na połowie Chelsea, jednak nic z przewagi gospodarzy nie wynika.

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Eden Hazard. Hazard podprowadził piłkę, podał do Fabregasa, a ten technicznym uderzeniem z ok. 16 metrów pokonał Fabiańskiego. 0:1!

Dość senne pierwsze minuty. Niewiele się dzieje na boisku.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Jonathna Moss.

Chelsea ma niewielkie szanse na doścignięcie ligowego podium. Z kolei zespół Łukasza Fabiańskiego Swansea walczy o utrzymanie w Premier League.