0:1
Zakończony
AS Monaco
90+2'

Jeszcze z narożnika pola karnego próbował rezerwowy Gauthier Hein... nieskutecznie.

4
1
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
2
1
1
90'
89'

Okazja do wyrównania! Niane trafił jednak prosto w bramkarza.

1
1
1
1
1
87'

Djibril Sidibe oddał bardzo niecelny strzał sprzed pola karnego.

1
1
1
86'

AS Monaco szanuje piłkę. Wszyscy spodziewali się w Metz gradu goli, a tymczasem mistrz w końcowych minutach musi mieć się na baczności, by nie stracić punktów.

3
1
83'

Jorge zagrywa mocne podanie w pole karne FC Metz, ale żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

1
1
80'

Metz. Schodzi: Yann Jouffre. Wchodzi: Gauthier Hein.

wchodzi Wchodzi
Gauthier Hein #7
schodzi Schodzi
Yann Jouffre #8
2
1
80'

Znów piłka w pole karne gospodarzy do Falcao. Tym razem jednak defensorzy błyskawicznie osaczyli Kolumbijczyka i ten nie mógł nic zrobić.

1
1
78'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Rachid Ghezzal.

Mamy gola! Rezerwowy Ghezzal zagrał za plecy obrońców, a Falcao wykorzystał nierozsądne wyjście z bramki golkipera, przyjął piłkę i kopnął do "pustaka".

23
15
4
2
1
76'

Metz. Schodzi: Nolan Roux. Wchodzi: Ibrahima Niane.

Ibrahima Niane #14
1
2
1
1
1
75'

Nolan Roux długo holował piłkę przy linii bocznej, ale w starciu z Jemersonem wywalczył tylko rzut rożny. Korner nie przyniósł zagrożenia.

2
2
2
2
2
72'

Metz. Schodzi: Ablie Jallow. Wchodzi: Matthieu Udol.

1
71'

Kamil Glik o włos od gola! Polak uderza głową po centrze z lewego skrzydła, ale fantastycznie broni Didillon.

2
1
1
3
3
70'

Ponownie akcja miejscowych 2 na 2. Prostopadłe podanie przecina jednak Jemerson, a publiczność domaga się rzutu karnego... niesłusznie.

1
1
1
1
1
69'

Ruszyli z kontrą gospodarze i udało im się wypracować okazję dla Roux. Uderzenie napastnika obronił jednak Subasić.

1
1
1
1
1
68'

Pierwszy kontakt z piłką Ghezzala mógł zakończyć się golem, ale rezerwowy Monaco w ostatniej chwili został zablokowany.

1
1
1
1
1
66'

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Geronimo Poblete. Faulowany był Jorge.

1
61'

Lekki strzal głową Cafu pewnie obronił Danijel Subasić.

1
1
1
1
1
58'

Okazja przed AS Monaco. Ekotto faulował Falcao z prawej strony własnego pola karnego. Centra Moutinho spadła na głowę Carrillo, ale gospodarzy uratował słupek!

1
1
1
1
1
55'

Lekki, płaskie strzał w kierunku bramki Subasicia oddał Nolan Roux. Chorwacki bramkarz nie miał prawa tego przepuścić.

2
1
1
1
1
51'

Dobrze zapowiadała się akcja FC Metz, ale Benoit Assou-Ekotto zderzył się z Jallowem i piłka u gości.

2
1
1
1
1
49'

Długie podanie na lewe skrzydło do Jorge'a. Ten wzorowo opanował piłkę, ale dograł w pole karne prosto do Poblete.

3
2
1
1
1
46'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Guido Carrillo.

2
2
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

3
3
1
1
43'

Zaskakujaca próba Lopesa z narożnika pola karnego! Piłka zmierzała w górny róg tuż przy dalszym słupku, ale Didillon zdołał lekko zmienić jej kierunek, co uratowało miejscowych.

4
1
40'

Płaskie zagranie Sidibe w pole karne FC Metz z prawej strony boiska, ale dobrze ustawiona linia obronna gospoodarzy "czyści" jak dotychczas doskonale.

2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge. Taktyczny faul na rozpędzającym się rywalu.

AS Monaco
1
1
35'

Szansa gospodarzy! Dośrodkowanie z lewej flanki na krótki słupek, gdzie nabiegał Nolan Roux. Napastnik sięgnął piłkę, ale bramkarz do spółki z obrońcą wybili futbolówkę.

2
33'

Otwierające podanie Lopesa, ale Diakhaby przyjął piłkę w polu karnym w iście podwórkowym stylu i obrońcy błyskawicznie do niego doskoczyli.

1
31'

Pierwsza w tym meczu okazja Falcao, ale napastnik źle zachował się w polu karnym i z dużej chmury mały deszcz.

1
2
28'

Świetnie w obronie zachował się Glik. Zagranie za plecy defensorów Monaco i natychmiastowe wstrzelenie piłki przed bramkę, gdzie Polak wślizgiem uprzedził Roux.

2
2
2
26'

Bardzo niecelny strzał głową oddał Djibril Sidibe.

1
25'

Minęło już sporo minut, a nie oglądaliśmy jeszcze ani jednej okazji bramkowej z prawdziwego zdarzenia. Wedle zapowiedzi AS Monaco miało zdominować gospodarzy, ale nic takiego nie ma miejsca.

3
22'

Uderzał Joao Moutinho. Piłka minęła dwuosobowy mur, ale bramkarz na pełnym luzie chwycił ją w "koszyczek".

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Rivierez. Fabinho podcięty tuż przed linią pola karnego gospodarzy.

Jonathan Rivierez #28
FC Metz
1
18'

Ostre starcie Cohade z Sidibe w strefie środkowej. Kwalifikowało się to na pokazanie kartki, ale pan Francois Letexier jest jak dotychczas bardzo łaskawy.

2
1
1
1
1
16'

Adama Diakhaby podcięty przez Cafu padł tuż przed polem karnym Metz. Do piłki podszedł Thomas Lemar. Mocny strzał trafił w rękę zawodnika stojącego w murze, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego.

1
13'

Tym razem spod chorągiewki gospodarze. Krótkie rozegranie, a następnie centra na głowę napastnika. Nolan Roux pomylił się o dobre 2 metry.

1
10'

Pierwszy celny strzał na bramkę. Z 20 metrów uderzył Rony Lopes, ale Thomas Didillon bezproblemowo złapał piłkę.

1
1
7'

Drugi w tym meczu korner dla AS Monaco i ponownie centra "szukająca" Glika. Polak jednak wyraźnie przytrzymywał obrońce i od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

2
1
6'

Na razie dość sennie na boisku, ale to dopiero początek.

1
1
3'

Na lewej stronie boiska o piłkę walczyli Glik i Jallow, ale 18-latek popchnął Polaka i sędzia natychmiast zareagował, przerywając akcję.

1
1
2'

Goście wywalczyli rzut rożny i błyskawicznie w pole karne FC Metz powędrował Kamil Glik. Centra właśnie na Polaka, ale ten odcięty od piłki.