8
8
18
90+2'

VfB mogło nadziać się na kontrę. Zieler wybronił sytuację sam na sam z Jamesem, po chwili zatrzymana też dobitka Lewandowskiego.

16
9
9
7
20
90+1'

Ależ blisko! Akolo soczyście uderzył i piłka po głowie Boatenga na rzut rożny.

20
11
11
10
15
90'

Doliczone trzy minuty.

19
13
8
8
8
90'

Dośrodkowanie Brekalo, interweniował Mueller. Bayern się broni.

17
10
8
7
11
89'

Ot, cały Mueller. Kilka minut po bramce w fatalny sposób przyjął piłkę i zmarnował sytuację niemal sam na sam.

10
6
6
9
21
88'

Świetnioe VfB! Badstuber głową i Ulreich musiał się maksymalnie wysilić!

24
14
11
9
12
86'

Mueller jeszcze raz próbował się przedrzeć, Baumgartl na miejscu.

17
6
5
9
13
84'

Kamiński cały czas w ataku, jako jeden z trzech napastników.

35
10
11
6
6
83'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: David Alaba.

23
16
9
9
10
81'
ZMIANA

Stuttgart. Schodzi: Dennis Aogo. Wchodzi: Takuma Asano.

6
4
6
7
6
80'
ZMIANA

Stuttgart. Schodzi: Andreas Beck. Wchodzi: Josip Brekalo.

6
4
6
5
12
80'

Baumgartl wybił dobre dośrodkowanie Kimmicha.

8
9
6
10
16
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Kingsley Coman.

Niemiec przejął podanie od Comana, obrócił się i bez zastanowienia huknał z pola karnego. Świetnie dysponowany Zieler bez szans.

155
79
28
19
23
77'

A Kamiński cały czas z przodu VfB, nie odpuszcza Boatenga na krok.

23
7
5
4
9
76'

Płaskie dośrodkowanie Becka, ale Ulreich spokojnie. Gorąco pod bramką Bayernu.

15
7
4
3
10
75'

Stuttgart znowu w ataku. Dośrodkowanie Aogo wybił powracający Mueller.

17
3
2
4
74'

James ma olbrzymie pretensje do sędziego. Jego zdaniem Gentner powinien dostać "żółtko".

10
3
1
4
73'

Niesamowity jest Kamiński. Znowu zgrał do Akolo, szkoda, że Polak nie zorientował się w zamiarach kolegi.

24
4
2
4
6
71'

Jamesa do Muellera, potem piłka wycofana na 16. metr, ale Lewandowski fatalnie uderzył z woleja.

6
5
6
25
9
71'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Beck.

41
17
3
2
3
70'

Beck próbuje zniechęcić Lewandowskiego. Kolejny faul Niemca na Polaku.

4
2
3
1
29
68'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Niklas Suele.

7
4
3
3
11
68'

Bardzo dobre podanie Kamińskiego do Akolo. Polak w ataku to chyba odkrycie meczu!

29
9
4
3
5
66'

Boateng odnalazłby się w środku pomocy. Stoper ruszył do przodu, zwiódł jednego rywala i odpalił z dystansu. Zieler znowu górą!

12
5
6
4
10
65'

Pavarda faulował jednak kolega z zespołu. Francuz zalał się krwią.

12
5
8
11
8
65'
ZMIANA
64'

Lewandowski blisko dobrej okazji. Skakał do główki, za ostro potraktował Pavarda.

9
5
9
5
7
63'

Baumgartl gonił Tolisso przez pół boisku, aż w końcu złapał Francuza. Czyściutki wślizg.

3
3
3
4
6
63'

Po to wszedł na murawę Kamiński! Zgrał piłkę na wolne pole i tylko czujność Ulreicha uratowała Bayern.

9
8
3
2
3
61'

Boateng uciekł Kamińskiemu i ładnie rozegrał akcję. Strzał Kimmicha jednak zablokowany.

10
1
3
2
6
60'

Na podanie od Gentnera czekał Marcin Kamiński. Nie doczekał sie, jedynie rożny, którego źle wykonał Beck.

9
6
2
2
4
59'

Akcja Comana i Tolisso. Ten pierwszy złamał do środka, uderzył w długi róg, ale znowu pofrunął Zieler i odbił piłkę.

7
3
5
4
15
56'

Ozcan walczył o piłkę w polu karnym. Stuttgart coraz groźniejszy, w akcję zamieszany był Kamiński.

6
5
2
3
12
55'

Badstuber nie oszczędza Lewandowskiego. Faul na Polaka w środku pola.

13
7
7
11
17
54'

Do wykonania wolnego szykowali się Lewandowski i James. Uderzał ten drugi, wysoko nad poprzeczką.

10
4
7
4
22
53'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Aogo. Lewandowski faulowany przed polem karnym.

13
5
1
6
13
52'

Kamiński stara się naciskać na Boatenga. Być może trener Wolff liczy, że uda mu się wygrać pojedynek powietrzny.

9
3
4
2
3
49'

Uwaga, Kamiński gra w ataku! Nie pozwala Boatengowi przejść połowy, ofensywny obrońca, ciekawy pomysł trenera Wolffa.

17
7
6
1
3
47'
ZMIANA
46'

Czas na drugą połowę.

14
3
2
1
1
45+1'

Pavard uderzał za słabo po dośrodkowaniu z rożnego.

9
6
8
7
8
45'

Doliczona jedna minuta.

9
6
5
3
4
45'

VfB nie pozostaje dłużne. Akolo do Terodde, ten kręcił obrońcami, ale Boateng na miejscu. Strzał zablokowany, świetna interwencja Niemca.

6
3
4
4
4
44'

Bayern jeszcze próbuje. Strzał Comana zablokowany.

10
5
6
5
12
43'

Dośrodkowanie Aogo wybił Hummels. Bardzo wyrównany mecz w Stuttgarcie.

10
5
6
4
6
40'

Co za zamieszanie! Bardzo zagotowało się pod bramką VfB. Strzał Jamesa wybity z linii bramkowej, poprawka Hummelsa w rękach Zielera. Wcześniej do główki skakał Lewandowski.

27
13
11
7
9
40'

Piłka w pole karne, adresowana do Lewandowskiego, a spadła na nogę Badstubera. Rożny dla Bayernu.

6
7
8
3
10
38'

Podanie Hummelsa za linię obrony złapał Zieler. Vidal biegł nadaremno.

6
5
3
11
4
36'

Kontra Bayernu powinna zakończyć się bramką. Tolisso sam na sam z Zielerem. Francuz, jakby zaskoczony całą sytuacją, strzelił wprost w niemieckiego golkipera.

3
4
2
3
19
35'

Odpowiada Bayern. Nieco za wysokie dośrodkowanie Kimmicha, Lewandowski próbował zgrać piłkę, ale Zieler wyszedł na piąty metr i złapał futbolówkę, będąc jeszcze faulowanym.

4
4
8
4
5
33'

Ozcan pokazał, że jest znakomitym dryblerem. Na kilku metrach minał trzech rywali, wbiegł w pole karne, zatrzymał się na czwartym przeciwniku. VfB coraz groźniejszy.

4
4
2
1
8
32'

Ulreich ma coraz więcej roboty. Dośrodkowanie Aogo sprawiło mu trochę problemów.

7
8
6
5
11
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng. Prosta strata i Niemiec musiał faulować, by uratować zespół od kontry.

6
6
3
2
6
30'

VfB od kilku minut nie schodzi z połowy Bayernu. Tym razem nieudane podanie Gentnera na 16. metr.

7
4
6
3
3
29'

Po raz pierwszy pokazał się Ozcan. Ciekawy pomysł, ale strzał ponad poprzeczką.

3
5
1
1
5
27'

Lewandowski znalazł się na prawym skrzydle. Dobrze dośrodkował, Pavard nie pozwolił Comanowi na przejęcie piłki.

17
7
9
2
4
26'

Hummels pobiegł do przodu, a to prawie zawsze oznacza zagrożenie. Niezły strzał głową, ale nad poprzeczką.

12
10
3
3
4
25'

Mogło być groźnie, ale Akolo jednak na spalonym. Zaczyna Bayern.

4
11
4
4
2
23'

Ulreich na pewno się nie nudzi. Dośrodkowanie Aogo zmusiło go do piąstkowania w zamieszaniu.

9
6
4
6
5
22'

Beck faulowany na prawej stronie. Wolny dla VfB na 40. metrze od bramki.

3
2
3
3
8
21'

Kapitalnie Lewandowski! Złamał akcję do środka, strzelił w długi róg, ale nieco za słabo i Zieler odbił piłkę. Polak coraz bliżej bramki.

54
19
5
3
8
20'

Piłka przeniosła się na prawą stronę Bayernu. Dośrodkowanie Tolisso wpadł w ręce Zielera.

6
4
4
3
6
19'

Ależ ryzykowne podanie do Ulreicha! Golkiper Bayernu wybił piłkę w ostatniej chwili, był naciskany przez Terodde.

4
4
4
4
5
19'

Baumgartl bardzo pewnie w defensywie. Przeciął dośrodkowanie Comana.

4
3
4
3
8
18'

Leniwy początek spotkania. Od dziesięciu minut zespoły bez żadnej sytuacji. Piłka krąży między środkowymi pomocnikami/obrońcami.

2
1
2
2
7
17'

Dośrodkowanie wprost w ręce Zielera. Lewandowski poczuł tylko wiatr na włosach, zdecydowanie za wysoka centra.

5
4
3
2
12
14'

Beck naciskał Rafinhę tak długo, aż w końcu powalił go na ziemię. Panowie chyba nie przypadli sobie do gustu.

6
3
3
5
2
12'

Beck to stary wyga i nie da się nabrać na prosty zwód na zamach. Coman zepsuł akcję Bayernu.

5
4
1
5
12
10'

Lewandowski wygrał pojedynek główkowy z Pavardem, ale Coman nie zdążył do piłki.

15
7
5
6
8
9'

Boateng już na nogach. Nie wiadomo, czy wróci do gry.

5
4
5
10
7
8'

To nie był cios, a zderzenie głowami z Badstuberem. Obrońca VfB wygląda jakby nic nie poczuł, za to Boateng wciąż leży na murawie.

4
2
1
4
11
7'

Boateng oszołomiony. Cios w głowę okazał się bardzo bolesny.

6
4
3
12
4
7'

Świetna akcja VfB! Po zgraniu piętą z 16. metra uderzał Akolo. Ulreich z trudem na rzut rożny.

12
9
10
6
10
5'

Aogo bezpardonowo w Kimmicha. Bez kartki dla obrońcy VfB.

4
2
4
2
7
4'

Stuttgart też potrafi się odgryźć. Po zgraniu Terodde z dystansu uderzał Akolo. Mocno, nad poprzeczką, ale doceniamy pierwszą próbę gospodarzy.

3
2
2
2
6
3'

Świetne prostopadłe podanie do Lewandowskiego. Przed pole karne wyszedł Zieler i uprzedził Polaka.

13
1
5
5
10
1'

Lewandowski po raz pierwszy! Po koszmarnym błędzie Badstubera Polak dostał piłkę w szesnastce, zdołał obrócić się i chytrze uderzył. Strzał w boczną siatkę.