12
13
28
87'

Lewandowski przewrócony w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Po chwili z dystansu w bramkarza Vidal.

22
15
12
20
62
85'

Coman wrócił na boisko, goście zaczynają grać na czas.

27
25
15
13
27
83'

Poza boiskiem opatrywany jest Kingsley Coman. Francuz poza murawą przebywa od kilku minut, a zmian Bayern już nie ma.

10
5
10
10
29
81'

Nawet w Niecieczy już padł gol...

29
53
13
9
11
80'

Hertha. Schodzi: Salomon Kalou. Wchodzi: Ondrej Duda.

12
16
12
6
13
77'

Robert Lewandowski momentami stara się rozgrywać piłkę w okolicach środka pola. Aktywny jest Polak, ale brakuje mu skuteczności. Jego partnerom z kolei... chęci.

26
12
12
14
13
76'

Arbiter pozwolił na ostrzejszą grę, ale ostatecznie musiał ją przerwać po faulu Comana.

5
3
4
5
14
75'

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Arturo Vidal.

22
11
10
4
5
72'

Hertha. Schodzi: Davie Selke. Wchodzi: Alexander Esswein.

15
7
4
4
6
71'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Sandro Wagner.

20
13
20
6
9
69'

Z trudnej pozycji uderzał Lewandowski. Zły wybór, piłka daleko od celu.

12
7
7
23
18
68'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

36
14
10
7
6
66'

Lewandowski przyjął piłkę, ale ponownie anemicznie uderzył. Polak zjadł "kule mocy" p. Anny?

5
64'

Pekarik lewą nogą uderzył z ok. 17 metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

9
11
7
5
9
64'

W meczu roku w Polsce także bez goli. Bruk-Bet Termalica gra z Sandecją. W Monachium w końcu ożywiła się Hertha.

7
8
6
4
6
62'

I znowu Lewandowski. Dość anemiczny strzał Polaka po nodze obrońcy na róg.

18
8
5
6
10
61'

Już tylko trzydzieści minut do końca. Bayern nie potrafi złamać obrony, ale trzeba przyznać, że gospodarze nie grają na najwyższym przełożeniu.

3
1
2
2
12
57'

Kalou z dystansu, wprost w ręce bramkarza Bayernu.

15
10
9
8
7
56'

Lewandowski zakręcił obrońcą, ale bramkarz nie dał się nabrać i zdołał obronić strzał z ośmiu metrów.

18
12
13
9
10
55'

Bayern przyspieszył grę, na bramkę gości sunie akcja za akcją. Wciąż jednak zbyt wiele chaosu.

16
10
9
11
10
52'

Lewandowski głową, piłka poleciała w pobliskie... krzaki.

25
12
13
12
13
51'

Lewandowski szarżował wzdłuż pola karnego, po chwili Polak otrzymał piłkę w "szesnastce", ale został zablokowany. Gdzie byli obrońcy?

14
8
11
7
8
50'

Alaba uderzył z rzutu wolnego, bramkarz sparował piłkę do boku.

7
5
7
5
6
48'

Hertha przez dłuższą chwilę gościła pod bramką Bayernu, ale po stracie piłki przyjezdni błyskawicznie wrócili.

7
5
7
4
6
46'

Gramy po przerwie.

14
9
8
4
4
45'

Lewandowski przepchnął obrońcę, ale ostatecznie uderzenie Polaka zablokował Jordan Torunarigha.

17
9
5
7
13
42'

Po rzucie rożnym uderzał Mats Hummels, ale nie trafił w bramkę.

14
10
9
9
15
40'

Hertha oddaliła grę od własnego pola karnego. Bayern ma problemy z wejściem z piłką w "szesnastkę".

11
8
7
13
18
36'

Kontra Bayernu, w końcowej fazie akcji Robben do Ribery'ego, ale ten spudłował! Akcję świetnie rozprowadził Robert Lewandowski.

37
15
7
8
8
33'

Thiago Alcantara dogrywał z rogu, piłkę wybił bramkarz. Cały czas przeważa Bayern, ale sporadyczne kontry Herthy wyglądają groźnie.

15
7
6
7
7
30'

Wstrzelenie piłki w pole karne, Darida omal nie dopadł do futbolówki, którą trącił defensor. Ostatecznie piłkę złapał Ulreich.

10
12
9
10
7
29'

Kolejne uderzenie Lewandowskiego. Drugi głową, ale tym razem niecelnie.

11
9
11
19
9
26'

Robben do Muellera, ale ten źle przyjął piłkę i od bramki rozpocznie bramkarz.

11
8
5
10
14
25'

Bayern cały czas atakuje, jednak gospodarze nie oddają uderzeń na bramkę rywala.

13
6
7
8
10
21'

Ribery zagrywał wzdłuż bramki, ale nikt nie dobił piłki do siatki.

19
12
15
14
13
18'

Z dystansu uderzył Darida, Ulreich końcami palców na róg!

17
12
13
10
12
18'

Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale Polak chyba trochę zlekceważył bramakrza i pozwolił mu się wykazać.

17
20
10
16
33
17'

Bayern cały czas na połowie Herthy. Goście nie zamierzają atakować.

13
10
5
6
4
14'

Hummels uderzał z bliska, ale w zamieszaniu obrońca Herthy wyręczył bramkarza.

14
7
7
5
4
13'

Mocny strzał sprzed pola karnego Thiago Alcantary, piłka przeleciała tuż obok bramki.

16
9
6
6
4
12'

Stara się atakować Bayern, Hertha nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

11
8
5
7
8
8'

Dośrodkowanie w pole karne, głową w kierunku dalszego słupka uderzył Selke. Ulreich kontrolował piłkę, ale ta mogła sprawić mu psikusa. Ostatecznie minęła bramkę.

8
7
11
9
12
7'

Gra w środku pola, poza okazją Lewandowskiego niewiele się dzieje. Uspokajamy, w Niecieczy również jeszcze bez goli.

8
11
8
6
8
5'

Lewandowski uderzeniem głową wykończył wysokie dośrodkowanie. Piłka trafiła bramkarza w nogę!

19
9
12
8
20
4'

Piłkę starał się przejąć Lewandowski, ale Polak zagrał ręką. Spokojne pierwsze minuty.

8
7
9
8
8
15:04

Mecz w Monachium konkuruje z meczem roku w Polsce, w Niecieczy. Mamy jednak nadzieję, że Czytelnicy będą także z nami!