Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

6
6
11
89'

Bernat wziął sprawy w swoje ręce i rozruszał ofensywę Bayernu. Teraz spod końcowej linii zagrał przed bramkę do Wintzheimera, ale młodego Serba przy piłce uprzedził jednak Monreal.

4
3
5
2
6
86'

Alaba był blisko podwyższenia prowadzenia, ale poniosła go fantazja. Po dośrodkowaniu Bernata Austriak chciał pokonać Martineza "krzyżakiem", ale... nie trafł w piłkę. A wszystk działo się pięć metrów od bramki Arsenalu.

5
5
6
6
11
83'

2
79'

Theo Walcott zdecydował się na rajd lewym skrzydłem, złamał akcję do środka, minął Mats Hummels i uderzył z narożnika pola karnego, ale wprost w Christiana Fruechtla.

1
6
76'

Bayern. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Niklas Dorsch.

1
76'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Felix Goetze.

8
3
4
1
2
76'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Marco Friedl.

Marco Friedl #20
1
1
3
2
2
75'

Jedyne, co może uratować widowisko w ostatnim kwadransie, to indywidualne popisy poszczególnych zawodników. Gdy obie drużyny starają się prowadzić atak pozycyjny, trudno odgadnąć, że gra Bayern z Arsenalem. Przypomina to raczej koszmar znany z poniedziałkowych meczów Lotto Ekstraklasy...

3
10
72'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Edward Nketiah.

Edward Nketiah #17
5
2
2
1
3
71'

Arsenal. Schodzi: Petr Cech. Wchodzi: Damian Martinez.

6
7
4
2
4
komentarz

Spotkanie ogląda na żywo z trybun stadionu w Szanghaju 39 208 osób.

4
2
1
1
1
67'

Zejście wiodących piłkarzy spowodowało, że jakość gry drastycznie spadła.

3
1
4
5
8
64'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Manuel Wintzheimer.

Manuel Wintzheimer #19
4
3
2
4
8
64'
64'

Czujny Cech wybiegł daleko przed pole karne i uprzedził przy piłce Ribery'ego. Czech podjął ryzyko, które się opłaciło.

5
2
2
4
5
62'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Aaron Ramsey.

60'

Pewna interwencja Cecha po strzale Alaby z 30 metrów.

6
1
2
6
57'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elneny.

Egipcjanin został ukarany za faul na Tolisso.

6
1
1
4
54'

Przerwa w grze. Franck Ribery cierpi po ostrym wejściu Ainsleya Maitlanda-Nilesa.

4
1
3
11
9
52'

Po wyjściu z szatni Bayern odzyskał inicjatywę i znów jest zespołem dominującym.

17
5
2
1
4
49'

I znów Cech górą nad Jamesem! Teraz bramkarz Arsenalu obronił uderzenie Kolumbijczyka z ostrego kąta.

4
3
4
7
16
46'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Kingsley Coman.

12
4
3
4
4
46'
7
3
2
8
34
46'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Theo Walcott.

10
2
4
3
17
46'

Arsenal. Schodzi: Francis Coquelin. Wchodzi: Joseph Willock.

6
1
1
2
4
46'

Początek drugiej połowy. Od środka Bayern.

9
1
1
2
1
46'
46'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Renato Sanches.

9
3
5
4
13
46'

Bayern. Schodzi: Tom Starke. Wchodzi: Christian Früchtl.

Christian Früchtl #14
8
1
4
3
6
45+2'

Nie ma szczęścia James! Jeśli nie Cech, to w ostatniej chwili zatrzyma go Xhaka - Szwajcar wybił Kolumbijczkowi piłkę spod nóg dosłownie tuż przed bramką Arsenalu.

5
4
2
8
14
43'

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Reiss Nelson.

Reiss Nelson #14
12
8
3
6
8
42'

Cech! Bramkarz Kanonierów w nieprawdopodobny sposób obronił uderzenie Jamesa! Kolumbijczyk uderzył z siedmiu metrów, ale nim opanował piłkę, Cech skrócił dystans i interweniował w stylu bramkarza z piłki ręcznej.

9
7
7
11
8
39'

A teraz Bielik w ostatniej chwili uprzedził przy piłce Ribery'ego! Gdyby nie Polak, Francuz wpakowałby futbolówkę do pustej bramki Arsenalu.

32
15
9
5
9
39'

Kolejna świetna interwencja Cecha! Tym razem 35-latek obronił uderzenie Bernata. A Hiszpanowi piętą piłkę w polu karnym zagrał Lewandowski.

11
8
10
4
10
37'

Mueller huknął z 25 metrów, piłka odbiła się od Monreala, co mogło zmylić Cecha, ale 35-latek mimo to udanie interweniował. Wielka klasa Czecha!

10
8
9
6
7
34'

Po ostrej centrze Jamesa z rzutu rożnego piłka trafiła w polu karnym do Martineza, ale ten zagłókował nad bramką Arsenalu.

12
4
5
8
6
32'

Oezil kapitalnym prostopadłym podaniem rozerwał defensywę Bayernu, ale Lacazette nie był w stanie pokonać bramkarza Bayernu! Starke błyskawicznie zszedł do parteru i obronił uderzenie Francuza.

14
4
3
2
6
30'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

11
5
7
2
3
29'

Arsenal prowadzi grę, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Bayernu. Mistrzowie Niemiec zbudowali mur na 16. metrze i Kanonierzy nie potrafią go sforsować.

4
1
2
3
5
26'

Moment przestoju w spotkaniu. Tempo gry mocno spadło w porównaniu z pierwszym kwadransem.

8
3
7
4
10
24'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

Hiszpan został ukarany za krytykę orzeczeń sędziego.

Bayern Monachium
7
3
5
4
10
21'

Lacazette i Oezil w dobrym stylu utrzymywali się przy piłce w polu karnym Bayernu, ale mimo technicznych popisów nie potrafili zagrozić bramce Starkego.

13
5
5
7
6
19'

5
18'

Kapitalna interwencja Bielika! Polak perfekcyjnym wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg Bernata. 19-latek został nagrodzony gromkimi brawami.

50
17
13
4
6
17'

To była chwila przewagi Arsenalu, ale Bayern poradził sobie z atakiem pozycyjnym rywali i odzyskał piłkę.

9
7
3
4
4
14'

Pierwsze bezpośrednie starcie Lewandowskiego z Bielikiem. "Lewy" przyjął piłkę, będąc tyłem do bramki Arsenalu, ale Bielik nie pozwolił mu odwrócenie się w kierunku bramki i zmusił go do oddania piłki.

27
12
14
4
4
12'

Efektowna akcja Kanonierów! Po dośrodkowaniu Welbecka Oezil uderzył prosto z powietrza, ale Starke stał dokładnie tam, gdzie strzelił pomocnik Arsenalu i pewnie złapał piłkę.

13:15

Co ciekawe, Lewandowski wykonał ten rzut karny w sposób inny niż dotychczas - 29-latek zrezygnował z uderzenia na dwa tempa.

34
15
14
6
12
9'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski nie dał Cechowi szans na interwencję! "Lewy" uderzył w prawy górny róg bramki Arsenalu, a Czech rzucił się w przeciwnym kierunku.

218
87
24
13
15
8'

Rzut karny dla Bayernu! Chiński sędzia orzekł, że Ainsley Maitland-Niles sfaulował Juan Bernata.

20
16
6
5
12
7'

Pierwszy atak Arsenalu. W jego końcowej fazie Welbeck zagrał przed pole karne do wbiegającego z drugiej linii Xhaki, ale reprezentant Szwajcarii uderzył nad bramką Bayernu.

6
4
3
9
5
6'

Teraz Lewandowski zagraniem głową stworzył sytuację strzelecką Muellerowi, ale reprezentant Niemiec uderzył z 14 metrów obok bramki Kanonierów.

12
8
4
6
8
5'

Po centrze Ribery'ego z lewego skrzydła James zgasił piłkę na pierś i uderzył z powietrza, ale Cech nie musiał interweniować - Kolumbijczyk posłał piłkę w boczną siatkę bramki Arsenalu.

7
3
6
4
4
3'

Pierwsze minuty pod znakiem ataku pozycyjnego Bayernu.

11
5
2
3
3
13:15

I piłkarze są już na murawie. Bayern zagra na czerwono, a Arsenal wystąpi w czarnych kostiumach.