Inter. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Federico Valietti.

1
3
90'
87'

Zaryglowali środek pola pomocnicy Interu Mediolan. Całe ich rozegranie przerwane faulem na Milanie Skriniarze i delikatnie kontuzjowany Słowak nie wróci już na boisko.

4
4
2
3
5
84'

Inter. Schodzi: Joao Miranda. Wchodzi: Jeison Murillo.

84'
82'

Wymienia podania Bayern Monachium. Generalnie przedstawiciel Bundesligi ma blisko 60 procent posiadania piłki, ale skuteczniejsze są szybkie ataki Interu Mediolan.

3
3
4
2
5
79'

Joao Miranda chciał wyręczyć przeciwników i zdobyć gola kontaktowego. Przez trafieniem samobójczym uratował swojego defensora Samir Handanović.

1
2
1
5
75'

Jeszcze jedna przerwa na uzupełnienie płynów. Zmienników ma jeszcze na ławce rezerwowych Luciano Spalletti. Dotychczas były szkoleniowiec AS Roma wymieniał tylko piłkarzy ofensywnych.

2
4
4
3
3
72'

Po serii zmian Bayern Monachium przeprowadza ostatnie ataki w tym spotkaniu. Renato Sanches uderzył z dystansu nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
6
5
4
6
69'

Bayern. Schodzi: Robert Lewandowski. Wchodzi: Manuel Wintzheimer.

Manuel Wintzheimer #39
22
11
11
14
24
68'

Bayern. Schodzi: Sven Ulreich. Wchodzi: Ron Thorben Hoffmann.

Ron Thorben Hoffmann #42
5
5
3
4
7
66'
66'
65'

25 minut do końca regulaminowego czasu. Dzięki dwóm trafieniom Edera mediolańczycy są już bardzo blisko zwycięstwa.

2
2
1
4
4
63'

Żwawo poruszają się piłkarze w ostatnich minutach i bramkarze mają co robić. Sven Ulreich złapał piłkę po strzale Antonio Candrevy, natomiast Samir Handanović zatrzymał płaskie dośrodkowanie.

2
3
3
4
59'

Felix Goetze upomniany żółtą kartką za faul na Gabrielu Barbosie.

5
3
2
6
58'

Odpowiedział Mario Friedl. Austriak strzelił nad poprzeczką po zbyt krótko wybitnym dośrodkowaniu Kingsleya Comana.

4
4
2
3
3
57'

Zatańczył Joao Mario z obrońcami Bayernu Monachium. Już składał się do strzału i w ostatnim momencie został powstrzymany przez Javiego Martineza.

4
2
2
2
1
54'

Borja Valero odebrał piłkę Thomasowi Muellerowi przed polem karnym Interu Mediolan. Piłkarz pozyskany z ACF Fiorentina sprowokował następnie Niklasa Dorscha do faulu.

2
2
2
1
51'

Niebezpieczne uderzenie z rzutu wolnego i z trudem interweniował Sven Ulreich. Pomimo ostrego kąta futbolówka szybowała w światło bramki.

6
8
4
4
3
50'

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Gabriel Barbosa

5
4
9
2
3
48'

Ivan Perisić zaczął drugą połowę równie aktywnie jak pierwszą. Po faulu na Chorwacie drużyna z Mediolanu będzie mieć rzut wolny, ale najpierw zmiana.

2
2
2
5
7
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
2
6
3
1
46'
46'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Marco Friedl.

Marco Friedl #34
7
8
4
5
4
46'
46'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Javi Martinez.

3
3
3
2
2
Czy Bayern Monachium wyrówna po przerwie?
7
6
10
8
15
45'

8
7
7
7
6
43'

Sven Ulreich zrobił kilka kroków do przodu i złapał odbitą rykoszetem piłkę. Włochom nie udało się zaskoczyć rywali po rzucie rożnym.

12
8
10
9
9
40'

Trzecie uderzenie głową Edera, ale tym razem nie ma gola. Strzał autora dubletu zatrzymał Felix Goetze po następnym ataku oskrzydlającym zespołu Luciano Spallettiego.

7
4
3
4
2
37'

Pokazał się Robert Lewandowski! Strzał Polaka po nodze defensora ominął bramkę Interu Mediolan i Bawarczykom został ledwie korner.

17
10
9
11
14
35'

Coraz mniej czasu do końca pierwszej połowy meczu. Bayern Monachium mógł poprawić wynik, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego nie padło łupem Roberta Lewandowskiego, a Samira Handanovicia.

9
6
9
9
12
33'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Milos Pantović.

10
7
8
6
9
32'

Po przerwie na uzupełnienie płynów wejdzie na boisko zmiennik za kontuzjowanego Francka Ribery'ego.

7
3
6
5
6
30'

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Ivan Perisić.

Przysnęli podopieczni Carlo Ancelottiego i jest 2:0 dla Interu Mediolan! Eder znów strzelił gola głową, tyle że tym razem po dośrodkowaniu Ivana Perisicia z lewego skrzydła.

Inter Mediolan
43
22
19
15
30
27'

Nie pozwalają na oddawanie soczystych strzałów obrońcy z Półwyspu Apenińskiego. Wypchnięty James Rodriguez nie trafił w światło bramki i grę wznowił Samir Handanović.

4
5
5
9
7
24'

Franck Ribery wystartował do podania z głębi pola. Nie bardzo miał komu podać Francuz i blisko linii bramkowej został zatrzymany przez Milana Skriniara. Tylko korner dla Bayernu Monachium.

10
4
7
6
7
21'

Kingsley Coman przeskoczył obrońców Interu Mediolan, ale z niewygodnej pozycji nie był w stanie główkować w światło bramki. Samir Handanović odetchnął z ulgą.

9
9
5
4
7
19'

Dużo mają sobie do powiedzenia Rafinha i Ivan Perisić. Sędzia mógł śmiało utemperować obu zawodników, a przede wszystkim faulującego Chorwata.

9
3
3
3
4
17'

Felix Goetze wyciągnął wnioski z akcji bramkowej i tym razem we własnym polu karnym wyprzedził Edera po dośrodkowaniu Antonio Candrevy.

8
11
2
3
2
15'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Roberta Lewandowskiego. Dopiero ostatni obrońca wyekspediował futbolówkę zmierzającą w kierunku Polaka.

6
8
4
5
8
11'

Nie przestaje atakować drużyna z Mediolanu. Tym razem na lewym skrzydle, gdzie przeciwników próbował ominąć Ivan Perisić.

6
9
8
5
4
8'

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Antonio Candreva.

Inter Mediolan na prowadzeniu! W polu karnym Bayernu Monachium znalazł się Eder, wyprzedził Felixa Goetze i główkował w okienko bramki Svena Ulreicha po dośrodkowaniu Antonio Candrevy.

42
21
30
22
39
6'

Z lewego skrzydła w pole karne wpadł Franck Ribery i oddał niebezpieczne uderzenie. Na wysokości zadania stanął Samir Handanović i sparował piłkę ponad poprzeczkę. Było gorąco!

6
8
3
3
2
5'

Próbuje Inter Mediolan szybko odpowiadać na ataki Bayernu Monachium. Eder myślał, że znalazł miejsce do oddania strzału, jednak jak spod ziemi wyrósł Rafinha.

11
3
1
1
3
2'

Pierwsze podanie za plecy obrońców Bayernu Monachium. Eder nie mógł stoczyć pojedynku sam na sam ze Svenem Ulreichem, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego.