Sędzia dodał do drugiej połowy 3 minuty.

15
10
15
90'

Lucas Vazquez zagrał wzdłuż katalońskiej bramki, ale zamykający akcję Marcelo fatalnie skiksował.

11
9
8
13
8
89'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Przytrzymywanie Casemiro.

FC Barcelona
31
25
6
11
17
85'

Nelson Semedo padł w szesnastce Realu, ale gwizdek sędziego milczy jak grób.

29
13
8
9
14
83'

Dynamiczna szarża Deulofeu zakończona niecelnym strzałem w krótki róg.

12
10
7
9
9
80'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

25
22
10
7
9
78'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

19
7
13
8
11
77'

Suarez padł w polu karnym gospodarzy i domagał się odgwizdania jedenastki po rzekomym faulu bramkarza... nic z tych rzeczy.

26
38
5
3
11
75'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Theo Hernandez.

18
10
10
9
7
72'
19
4
10
5
13
71'

Keylor Navas fantastycznie broni strzał Roberto! Po chwili akcję zamyka Luis Suarez, ale po strzale głową piłka trafia tylko w słupek.

15
11
1
6
14
69'

Kilka minut gry w środkowej strefie boiska. Real już nie forsuje tempa, a FC Barcelona doskonale wie, że odwrócenie losów Superpucharu graniczy z cudem.

13
16
3
5
6
66'

Przeliczył się teraz Keylor Navas. Bramkarz wybiegł do centry z prawego skrzydła, ale nie sięgnął futbolówki. Luis Suarez nie skorzystał jednak z tego błędu.

9
17
6
6
12
64'

Zagranie z lewej strony boiska tuż przed bramkę Navasa. Piłkę na wślizgu atakował Roberto, ale zabrakło mu ok. pół metra.

2
3
2
6
62'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Casemiro.

26
9
3
2
8
60'

Semedo poradził sobie z Marcelo, ale centruje prosto do rąk Navasa.

14
1
1
2
6
57'

Błąd Varane'a, który we własnym polu karnym sprezentował piłkę Suarezowi. Po chwili jednak "pełna rehabilitacja" w postaci zablokowania strzału Urugwajczyka.

18
5
3
4
8
55'

Ramos agresywnie zaatakował rywala i odebrał piłkę w środkowej strefie. Szybką akcję Realu kończy strzał Benzemy, ale Marc-Andre ter Stegen odbija na rzut rożny.

16
3
2
10
5
52'

Strata Realu Madryt przed własnym polem karnym i okazja przed przyjezdnymi! Lionel Messi wpada w szesnastkę i uderza nad wybiegającym Navasem, ale piłka trafia w poprzeczkę.

18
24
10
14
18
50'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Nelson Semedo.

16
28
13
11
10
48'

Jedna z nielicznych prób FC Barcelony. Spod linii końcowej dogrywał Luis Suarez, ale Navas pewnie wyłapał piłkę.

6
18
2
9
5
47'

Kroos zagrał otwierające podanie do Asensio, ale wracajacy Sergi Roberto zniweczył plany niemieckiego pomocnika.

9
4
2
9
10
46'

Zaczynamy II połowę.

34
14
5
6
6
45'

Podanie za linię obrony Realu. W polu karnym po starciu z Suarezem padł Varane, ale arbiter nie zareagował. Urugwajczyk jednak nie opanował futbolówki.

11
10
3
8
16
44'

Karim Benzema łatwo wbiegł środkiem pola karnego. Mocny strzał poszybował jednak wysoko nad poprzeczką.

16
6
12
9
14
42'

Akcja gości w dziecinny sposób zatrzymana przez Marcelo. Sergi Roberto protestował domagając się autu, ale nie miał racji.

37
20
6
7
9
39'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marcelo.

Barcelona bezradna. Strata 35 metrów przed własną bramką słono ją kosztowała. Marcelo dograł przed bramkę, a tam Benzema wyprzedził Umtitiego i huknął nie do obrony.

233
114
35
44
72
36'

Luka Modrić "zaczarował" w środkowej strefie. Andre Gomes nie wiedział gdzie jest, kiedy Chorwat robił kółeczko, wkręcając go w ziemię. Podanie na wolne pole było jednak zbyt mocne.

32
16
22
13
9
33'

16 metrów do bramki FC Barcelony i uderzenie Vazqueza. Słupek ratuje gości!

47
31
22
20
19
31'

Real ma zdecydowaną przewagę. Przed momentem świetną interwencją błysnął Pique, który zdjął piłkę sprzed nosa Benzemie.

42
15
11
10
12
30'

Szybka kontra Realu wyprowadzona przez Marcelo. Vazquez dryblował w polu karnym Barcelony, podanie do Kroosa precyzyjne, ale Niemiec uderza obok słupka.

30
19
13
18
18
28'

Ramos przewrócił Rakiticia ok. 35 metrów przed bramką Navasa. Dośrodkowanie Messiego dobre, ale Raphael Varane był świetnie ustawiony i to on dopadł do piłki.

44
19
9
14
23
25'

Podanie "w uliczkę" do Benzemy, a ten wpadł w pole karne podniósł głowę i idealnie obsłużył Asensio. Strzał z 10 metrów trafia jednak w jednego z Katalończyków.

32
16
10
10
11
23'

Bardzo dobra centra Kroosa z prawej flanki. Zagotowało się na przedpolu, Gerard Pique podbił piłkę głową pionowo do góry, a następnie niepewnie piąstkował Marc-Andre ter Stegen. Ostatecznie jednak "Barca" wyszła z opresji.

26
18
12
13
16
22'

Ponownie Real, tym razem prawym skrzydłem. Lucas Vazquez dośrodkował tuż sprzed linii końcowej, ale Benzemę uprzedził Samuel Umtiti.

28
15
2
8
19
20'

Asensio do Marcelo, a ten popędził ile sił lewą stroną boiska. Zagranie wzdłuż bramki, ale tam nie było żadnego z gospodarzy.

29
14
8
14
15
17'

Głośno na Santiago Bernabeu. Trybuny protestują, bowiem Asensio był wyraźnie ściągany za koszulkę, ale arbiter nie zareagował.

35
19
9
16
42
15'

Urwał się Lionel Messi. Argentyńczyk wpadł w szesnastkę, ale zatrzymał go Navas!

50
29
17
28
34
11'

Wreszcie odpowiedzieli goście. Podanie w pole karne Realu i strzał bez przyjęcia Suareza... piłka nad poprzeczką.

47
29
22
23
28
8'

Toni Kroos dośrodkował z prawej strony boiska, ale czujnie stoperzy FC Barcelony.

51
21
21
26
28
6'

Prostopadłe podanie do Vazqueza, ale ten popełnił prosty błąd w przyjęciu i zamiast świetnej okazji skończyło się jedynie wyrzutem z autu.

29
15
13
28
20
4'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

WOW!!! Cóż za "opadający liść" z blisko 30 metrów! Marc-Andre ter Stegen tylko obserwował.

343
163
74
75
140
4'

Początek pod dyktando Realu. Gospodarze wymieniają szybkie podania i łatwo zdobywają teren.

49
28
7
11
20
2'

Już groźnie pod bramką FC Barcelony! Marco Asensio uciekł lewym skrzydłem i idealnie dograł na 12. metr. Nadbiegający Luka Modrić trafił jednak w jednego z rywali.

58
29
17
21
26
22:22

Spotkanie poprowadzi Jose Maria Sanchez Martinez.

39
13
13
16
18
22:22

Piłkarze już na płycie. Gospodarze na biało, goście w charakterystycznych dla siebie bordowo-granatowych strojach.

39
24
13
11
14
Co stanie się w rewanżu na Santiago Bernabeu?