Real Madryt
9' Karim Benzema 21' Casemiro 45+3' Marcelo 76' Cristiano Ronaldo
Malaga CF
18' Diego Rolan 29' Adalberto Penaranda Maestre 43' Adrian 58' Gonzalo Castro
3:2

Koniec. Real namęczył się, ale ostatecznie wygrał 3:2. Malaga nie musi się wstydzić swojego występu.

Real kontroluje grę, chyba już nic nie jest w stanie przeszkodzić Królewskim w odniesieniu zwycięstwa.

Jeszcze 3 minuty szaleństw i emocji przed nami!

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Borja Mayoral.

Recio wrócił na boisko, ale ma problemy zdrowotne, a goście wykorzystali już limit zmian.

Ronaldo z bliska do bramki Malagi! 4:2? Nie, spalony!

Real stara się dobić rywala, który postawił wszystko na jedną kartę i gra w osłabieniu po urazie jednego z graczy. Za boiskiem opatrywany jest Recio.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Theo Hernandez.

Malaga stara się po raz trzeci doprowadzić do remisu, a Real kontruje rywala.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk doszedł do piłki odbitej przez Roberto Jimeneza i uderzeniem pod poprzeczkę dobił do bramki! 3:2!

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo! Strzał Ronaldo odbił bramkarz, ale...

Rzut karny dla Realu. Sędzia uznał, że faulowany był Modrić! Słuszna decyzja arbitra.

Real nie ma pomysłu na zaskoczenie defensywy Malagi. Goście po raz kolejny przenieśli ciężar gry na połowę Królewskich.

Malaga na moment przejęła inicjatywę, ale teraz Real znowu pod bramką gości.

Anor runął w polu karnym Realu, sędzia nic nie widział, nic nie słyszał i w efekcie nie gwizdnął, a powinien! Arbiter mógł jednak nie zauważyć uderzenia w twarz w walce o pozycję.

Malaga. Schodzi: Keko. Wchodzi: Juan Anor.

Real rzucił się do ataku. Coraz groźniej pod bramką Malagi. Dośrodkował Kroos, Ronaldo głową daleko od celu.

Dośrodkowanie z prawej strony, główkował Vazquez, nogę dostawił Ronaldo, ale trafił w... powietrze.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Modrić.

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Nie da się wejść w pole karne, to... należy uderzyć sprzed "szesnastki". Piłkę otrzymał Castro i strzelił z 20 metrów. Fatalnie zachował się bramkarz, który pod ręka przepuścił dość prosty strzał. 2:2!

Malaga przeniosła grę na połowę rywala, ale goście mają problemy z przedostaniem się pod pole karne.

Z ok. 18 metrów uderzał Adrian, bramkarz Realu pewnie obronił.

Gra przerwana, na spalonym Kroos.

Benzema wycofał przed pole karne do Kroosa, ale jego strzał kapitalnie obronił Roberto!

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Real częściej jest przy piłce, ale póki co bez okazji bramkowych.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Real prowadzi 2:1, ale jeszcze sporo może się wydarzyć.

Piłka w bramce Realu, ale sędzia uznał, że był faul w ataku.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcelo.

Jeszcze 3 minuty 1. połowy przed nami.

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Adalberto Penaranda Maestre.

Znowu Jimenez kapitalnie interweniował. Tym razem po strzel głową Cristiano Ronaldo!

Żółtą kartkę za "pyskówki" otrzymał Adrian.

Starają się coś zorganizować goście, ale w ostatnich minutach grają bardzo niedokładnie.

Prostopadłe podanie w pole karne do Rolana, który jednak z ostrego kąta uderzył niecelnie.

Po ostrym wejściu rywala pomocy potrzebuje Lucas Vazquez.

Groźny strzał Ronaldo, kapitalną paradą popisał się Jimenez, który obronił techniczny strzał z pola karnego.

Malaga. Schodzi: Juan Carlos. Wchodzi: Paul Baysse.

Urazu kolana doznał Juan Carlos. Chyba potrzebna będzie zmiana.

Real na połowie Malagi. Królewscy uporządkowali grę i uzyskali przewagę.

Benzema uderzał z narożnika pola bramkowego. Piłka przetoczyła się obok słupka.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adalberto Penaranda Maestre.

Niebiezpiecznie pod bramką Realu. Okazję miał Keko, ale goście nie zdołali oddać celnego strzału.

Bardzo odważnie grają goście. Akcja za akcję. Real ma duże problemy.

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos. Wszystko wróciło do piłkarskiej normy. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kroosa, a Casemiro głową z sześciu metrów uderzył nie do obrony. 2:1!

Rozpędzają się goście, kontra Malagi, ale źle rozegrana w końcowej fazie.

Gol! Strzelił Diego Rolan. Asystował mu Keko. Fatalne wyprowadzenie piłki przez Real! Futbolówkę z boku pola karnego przejął Keko i dośrodkował. Piłkę spokojnie przyjął Rolan i z ośmiu metrów doprowadził do sensacyjnego remisu! 1:1!

W odpowiedzi Recio, piłka uderzona z ok. 20 metrów trafiła w boczną siatkę.

Real wciąż w natarciu, płaski strzał Isco z ok. 15 metrów obronił bramkarz.

Dogranie Kroosa, akcję zamykał Carvajal, ale jego strzał z kilku metrów obronił Roberto Jimenez.

Piłkarze Malagi nie potrafią odpowiedzieć Realowi. Goście częściej przebywają na połowie Królewskich, ale pod polem karnym bywają sporadycznie.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Goście napoczęci! Dośrodkowanie z lewej strony Marcelo, zamykający akcję CR7 głową, z pomocą obrońcy, uderzył w poprzeczkę. Do futbolówki pół metra przed pustą bramką doszedł Benzema i również głową wpakował ją do bramki. 1:0!

Z dystansu uderzył Cristiano Ronaldo. Piłka odbijała się od murawy, ale minęła słupek.

Roberto Jimenez mądrze wybił piłkę dośrodkowaną na wysokości pasa. Od początku szturm Realu na bramkę gości.

Marcelo dośrodkował z lewej strony, głową uderzał Lucas Vazquez, ale pomylił się o metr.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Jesus Gil.

Po dwunastu meczach Real do Barcelony traci dziesięć punktów. Dystans prawdopdoobnie nie do odrobienia. Sobotni rywal Malaga ma zaledwie 7 punktów i zajmuje miejsce w strefie spadkowej.