Sergio Ramos pokazał specjalną maskę

Z powodu kontuzji nosa w najbliższym ligowym meczu Realu Madryt Sergio Ramos zagra w specjalnej masce. Obrońca pochwalił się nią na portalu społecznościowym.

Tomasz Skrzypczyński
Sergio Ramos Getty Images / Gonzalo Arroyo Moreno / Stringer / Na zdjęciu: Sergio Ramos
W ubiegłotygodniowych derbach Madrytu Sergio Ramos spędził na boisku tylko pierwsze 45 minut. Tuż przed przerwą obrońca Realu został kopnięty w głowę przez Lucasa Hernandeza. Uderzenie było tak mocne, że doszło do złamania nosa.

Na szczęście dla kibiców Ramos będzie do dyspozycji Zinedine'a Zidane'a na najbliższy mecz ligowy, w którym Królewscy zmierzą się z Malagą. Hiszpan wystąpi w specjalnej masce na twarzy.

Piłkarz pochwalił się jej wyglądałem na Twitterze.

Real będzie chciał w sobotę udowodnić powrót do lepszej dyspozycji, którego pierwszą oznaką było wysokie zwycięstwo z APOEL-em Nikozja w Lidze Mistrzów (6:0).

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Real Madryt wygra najbliższy mecz w La Liga?