13
13
18
90'

Przyjezdni postanowili jeszcze poszukać szansy na wygraną. Lewą stroną pola karnego Legii przedzierał się Ziguy Badibanga, ale dośrodkowanie zostało przyblokowane.

39
19
16
10
17
87'

Szeriff. Schodzi: Jeremy de Nooijer. Wchodzi: Benjamin Balima.

15
87'

Gol! Strzelił Cyrille Bayala. Asystował mu Jairo Da Silva.

Ehhh... Centra z kornera, Dąbrowski przegrał walkę o pozycję i po strzale z dwóch metrów mamy remis.

152
85'

Dwie próby legionistów, ale za każdym razem piłka u Mikulicia.

23
11
9
14
31
84'

Szeriff. Schodzi: Josip Brezovec. Wchodzi: Vitalie Damascan.

20
81'

Z respektem podchodzą Mołdawianie gdy piłkę holuje Hildeberto Pereira. Wejście Portugalczyka dało Legii impuls. Jest lepiej niż było w pierwszej połowie.

32
9
10
4
8
80'

Po podaniu Pereiry z dystansu uderzył Thibault Moulin, ale daleko od celu.

22
76'

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Adam Hlousek.

Legia prowadzi! Hildeberto Pereira rozegrał piłkę na lewo, a tam podłączył się Hlousek. Płaskie podanie w pole karne gdzie kierunek lotu piłki zmienił Fin.

92
76'

Susić dośrodkował spod samej chorągiewki, ale Badibanga fatalnie spudłował głową.

18
15
9
10
12
74'

Piłka w siatce Legii, ale dużo wcześniej rozległ się gwizdek sygnalizujący ofsajd.

35
22
17
16
31
71'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Hildeberto Pereira. To debiut Portugalczyka w Legii Warszawa!

10
71'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Da Silva.

Cristiano Da Silva #15
32
17
7
14
13
70'

Tym razem w szesnastce Sheriffa przewraca się Dominik Nagy i tym razem również bez jedenastki... słusznie.

18
12
9
8
15
69'

Podanie w uliczkę do Kucharczyka, ten padł w polu karnym po starciu z Ante Kulusiciem, ale o karnym mowy być nie może.

12
17
13
15
18
67'

Nagy dryblował w polu karnym rywali, ale niewiele to dało, a czas ucieka.

11
15
5
21
20
65'

Centra w pole karne Legii i po interwencji Pazdana piłka spadła na górną siatkę. Korner nie przyniósł zagrożenia.

20
16
9
9
13
64'

Szeriff. Schodzi: Zlatko Tripić. Wchodzi: Jairo Da Silva.

Zlatko Tripić #11
9
8
10
7
9
61'

Faulowany był Nagy i Legia przed szansą ze stałego fragmentu gry. Krzysztof Mączyński z 22 metrów trafia jednak tylko w mur.

17
20
11
13
25
60'

Legia gra aktualnie bez nominalnego napastnika, a tymczasem 2 gole Prijovicia dały PAOKowi wygraną 3:1 nad szwedzkim Ostersunds.

22
18
11
10
16
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek. Faulowany Brezovec.

#0
11
5
5
8
18
58'

Sebastian Szymański ładnie pokazał się w polu karnym Sheriffa i doczekał się podania. Podanie wzdłuż bramki, ale piłka przeleciała przez całe pole karne.

10
13
6
7
7
56'
13
53'

Wreszcie coś pozytywnego w polu karnym Sheriffa Tyraspol. Dominik Nagy opanował piłkę i zagrał na 12. metr. Tam nadbiegało dwóch piłkarzy Legii i trochę sobie przeszkodzili. Ajjj, szkoda.

23
24
12
17
16
52'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne z lewego skrzydła przez Cristiano Da Silvę. Do strzału głową doszedł Badibanga, ale znacznie chybił celu.

15
16
10
10
11
50'

Niecelny strzał Kucharczyka z nieprzygotowanej pozycji. Do bramki było przeszło 25 metrów.

11
9
8
13
11
49'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Brezovec. Nazbierało się fauli Chorwatowi i sędzia ukarał go "zbiorczą" kartką.

22
12
5
7
8
47'

Groźna kontra gości zastopowana przez Pazdana. Reprezentant Polski ucierpiał w starciu z Badibangą i konieczna jest pomoc medyczna. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

13
6
8
17
23
46'

8
45+3'

Blisko gola Legia! Po centrze z kornera nieznacznie pomylił się Jędrzejczyk.

36
26
14
18
21
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

30
21
21
15
16
45'

Ależ bomba Mączyńskiego z 30 metrów! Mimo iż piłka leciała prosto w bramkarza ten miał duże problemy z obroną. Niepewne piąstkowanie, po którym futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

36
22
11
16
16
43'

Zlatko Tripić szarżował w polu karnym Legii i skończyło się kornerem. Arkadiusz Malarz zaliczył pusty przelot, ale tym razem jeszcze bez konsekwencji.

28
18
10
10
16
41'

Desperacka próba Nagy'ego z 35 metrów...to się nie miało prawa udać.

17
10
7
11
12
38'

Spodziewaliśmy się dużo lepszej gry, a tymczasem Legia zawodzi. Nie ma goli, nie ma okazji, jednym słowem cienizna.

27
20
13
19
27
35'

Pojedynek biegowy Pazdana z Badibangą. Belg zdołał wygarnąć piłkę spod linii końcowej, ale fizyczność Polaka wzięła górę i od bramki rozpocznie Malarz.

22
13
7
8
11
32'

Dośrodkowanie Hlouska z lewej flanki odbiło się rykoszetem od obrońcy i mogło zaskoczyć bramkarza. Mikulić zrobił jednak kilka kroków w swoją prawą stronę i zatrzymał piłkę tuż przed linią.

23
12
10
12
15
30'

Legia ma problem z przedostaniem się pod bramkę przeciwnika. Każda akcja "kasowana" jest w bezpiecznej odległości od szesnastki Mikulicia.

19
13
11
16
34
27'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan. Podcięcie Badibangi.

#0
24
15
12
19
54
27'

Kontra Sheriffa zatrzymana przez Dąbrowskiego, a po chwili stoper został brzydko faulowany. Legioniści domagali się kartki, ale sędzia był innego zdania.

11
7
5
6
21
25'

Prostopadłe podanie Cristiano Da Silvy, ale nie z Pazdanem takie numery.

35
20
8
6
8
24'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

16
20'

Guilherme trzyma się za kolano. Oj, chyba to koniec występu Brazylijczyka.

15
16
16
55
28
18'

Mocna centra w pole karne gości, ale tam najwyżej wyskoczył Susić. Jeszcze próbował poprawić Thibault Moulin...bardzo niedokładnie.

27
11
8
11
10
15'

Słowne upomnienie dla Moulina, który ostro potraktował Brezoveca w środku boiska.

11
12
12
12
18
12'

Płaskie zagranie w pole karne Sheriffa w wykonaniu Szymańskiego. Mączyńskiemu zabrakło centymetrów, aby sięgnąć piłkę, ale akcję zamykał jeszcze Artur Jędrzejczyk. Mocny "wolej" pofrunął nad poprzeczką.

25
12
11
11
12
10'

Co prawda odważnie zaczęli Mołdawianie, ale z każdą minutą wzrasta przewaga Legii.

17
7'

Odważna decyzja Guilherme w postaci płaskiego strzału z ok. 23 metrów. Zvonimir Mikulić pewnie zatrzymał piłkę.

13
9
8
11
20
5'

Dąbrowski posłał kapitalną długą piłkę do Sadiku. Reprezentant Albanii wzorowo przyjął, ale uderzył w jednego z rywali.

27
15
11
16
12
3'

Faul Jędrzejczyka z prawej strony boiska na wysokości pola karnego Legii. Groźne dośrodkowanie na 7.metr, ale tam czujnie polscy obrońcy.

22
7
8
7
11
19:51

Piłkarze już na boisku. Legia na biało, Sheriff na żółto.

28
14
6
6
10
19:51

"Sen o Warszawie" w wykonaniu przeszło 20 tys. gardeł robi wrażenie. Za moment startujemy!

29
12
5
5
6
19:51

Kibice Legii przygotowali "odpowiedź" w związku z karą jaką UEFA nałożyła na warszawski klub.

26
12
4
3
7
19:51

Spotkanie poprowadzi Aleksandar Stavrev (Macedonia).

7
6
5
9
5
19:51

Zdecydowana większość stawia na Legię, a jak będzie przekonamy się już niebawem.

15
10
5
5
4
19:51

Zwycięzca dwumeczu awansuje już do fazy grupowej Ligi Europy.