Korona Kielce
20' Maciej Górski 21' Jakub Żubrowski 33' Jakub Żubrowski 36' Jacek Kiełb 68' Bartosz Rymaniak 92' Elhadji Pape Diaw 97' Mateusz Możdżeń
Wisła Kraków
25' Victor Perez Alonso 101' Zoran Arsenić 103' Maciej Sadlok
1:0

Koniec. Korona zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Doliczone dwie minuty.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Adnan Kovacević wybił piłkę.

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Gospodarze wybili jednak piłkę.

Z kilkunastu metrów strzelał Jesus Imaz. Było to uderzenie niecelne.

Wisła atakuje, Korona dobrze się broni.

Z rzutu wolnego strzelał Kamil Wojtkowski. Piłka odbiła się od muru, a później świetnie obronił Maciej Gostomski!

Będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki Korony około 20 metrów.

Maciej Sadlok dośrodkował w pole karne Korony. Piłka wyszla jednak poza boisko.

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Jesus Imaz.

Gra wznowiona.

Koniec I połowy dogrywki.

Minuta doliczona do pierwszej połowy dogrywki. A przed chwilą szansa dla Wisły, lecz ostatecznie piłkę złapał Maciej Gostomski.

Żółtą kartkę za faul tym razem otrzymał Maciej Sadlok.

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Goran Cvijanović.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Mateusz Możdżeń.

Wisła ruszyła do ataku. Goście rozgrywają piłkę na połowie Korony.

Gol! Strzelił Elhadji Pape Diaw. Gol dla Korony! Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Rymaniak zagrał piłkę przed bramkę, a tam z bliska do siatki skierował ją Elhadji Pape Diaw!

Zaczynamy dogrywkę!

Czas na dogrywkę! Na razie bez goli.

Z dystansu strzelał Tibor Halilović. Piłkę pewnie złapał bramkarz Korony.

Ładnie w pole karne Wisły dośrodkował Michael Gardawski. W ostatniej chwili piłkę wybił Tomasz Cywka.

Do regulaminowego czasu gry doliczone trzy minuty.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Wisły Michał Buchalik wypiąstkował piłkę.

Korona cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

Wisła Kraków. Schodzi: Vullnet Basha. Wchodzi: Pol Llonch.

W dobrej sytuacji znalazł się Ivan Jukić. Z 16 metrów oddał jednak niecelny strzał.

Z kilkunastu metrów strzelał Kamil Wojtkowski. Piłkę pewnie złapał bramkarz Korony.

Z dystansu niecelnie tym razem strzelał Michael Gardawski.

Korona dobrze broni się na własnej połowie.

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Ivan Gonzalez.

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Bartosz Rymaniak.

Na spalonym złapany został Rafał Boguski. A zanosiło się na groźną akcję gości.

Jacek Kiełb dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją jednak Maciej Sadlok.

Będzie rzut wolny dla Korony i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Chwilę po okazji Boguskiego kolejna szansa dla Wisły. Wynik wciąż jednak bez zmian.

Mogło być 1:0 dla Wisły! Strzał Rafała Boguskiego z kilku metrów dobrze obronił jednak Maciej Gostomski.

W dobrej sytuacji w polu karnym Wisły znalazł się Krystian Miś. Jego strzał był jednak niecelny.

Kolejne minuty mijają, nie jest to porywające widowisko. Brakuje ciekawych akcji.

Ładny, techniczny strzał z około 20 metrów oddał Kamil Wojtkowski. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

Wisła stara się atakować, a Korona umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Doliczona jedna minuta.

Maciej Sadlok wstrzelił piłkę w pole karne Korony. Tam pewnie złapał ją Maciej Gostomski.

Kolejny faul. Pomocy medycznej potrzebuje Fabian Burdenski.

Żółtą kartkę za pretensje w kierunku arbitra otrzymał Jacek Kiełb.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Żubrowski. Sędzia odgwizdał faul zawodnika Korony w środku boiska.

Z ostrego kąta niecelnie strzelał Jacek Kiełb.

Rzut rożny nie przyniósł zmiany wyniku. Brakuje dobrych sytuacji strzeleckich w tym spotkaniu.

Kamil Wojtkowski dośrodkował z rzutu wolnego. Wisła wywalczyła rzut rożny.

Będzie rzut wolny dla Wisły na wysokości pola karnego Korony. Dobra okazja na dośrodkowanie.

Żółtą kartkę otrzymał Victor Perez Alonso. Zawodnik Wisły faulował piłkarza Korony.

Sporo fauli w ostatnich minutach, a mało ciekawych akcji.

Żółtą kartkę tym razem otrzymał Jakub Żubrowski

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Górski.

Teraz gra znów przeniosła się na środek boiska.

Teraz do ataku ruszyła Korona. Po dośrodkowaniach w pole karne zawodnicy Wisły wybijają jednak piłkę.

Źle w polu karnym Korony piłkę przyjął Kamil Wojtkowski. A zanosiło się na groźną akcję Wisły...

Wisła śmiało ruszyła do ataku w ostatnich minutach. Gra toczy się teraz na połowie Korony.

Znów groźnie było w polu karnym gospodarzy. Wisła nie zdołała jednak wykorzystać sytuacji.

W polu karnym Korony do strzału składał się Denys Bałaniuk, lecz w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z obrońców gospodarzy.

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

Początek meczu.

Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).

- Jest o co walczyć, tym bardziej, że gramy przed własną publicznością - mówi Jakub Żubrowski. Korona w pucharowej rywalizacji zmierzy się z Wisłą Kraków. Stawką jest pierwszy od siedmiu lat ćwierćfinał tych rozgrywek.