8
13
17
81'

Sebastian Rudy otrzymał reprymendę od sędziego za kolejny faul. Następne takie zagranie może się źle skończyć dla tego zawodnika.

13
8
5
6
8
80'

Edinson Cavani dobrze, mocno uderzył z rzutu wolnego, ale ponad bramką.

15
16
11
12
8
79'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Kylian Mbappe Lottin. Wchodzi: Angel di Maria.

Owacja na stojąco dla reprezentanta Francji, który rozegrał bardzo dobry mecz.

17
13
12
9
8
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Sebastian Rudy.

Bayern Monachium
13
13
10
12
17
76'

Koniec konfliktu na linii Neymar - Edinson Cavani?

16
6
7
10
19
74'

Bardzo cierpi Dani Alves, który jest opatrywany przez sztab medyczny swojego zespołu. Brazylijczyk będzie kontynuował grę.

14
12
6
14
5
73'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti, który faulował Comana.

Paris Saint-Germain
16
6
7
9
11
71'

Kylian Mbappe Lottin jest dzisiaj wszędzie, czy to na prawym, czy na lewym skrzydle. Młody Francuz raz za razem zagraża defensywie gości. Wydaje się, że 180 mln euro, które PSG zainwestuje w tego piłkarza, to dobra inwestycja.

23
12
9
8
10
69'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Arjen Robben.

38
19
18
19
18
67'

Arturo Vidal strzelił gola, ale był na pozycji spalonej i wciąż bez zmiany wyniku.

25
21
17
21
27
66'

Francuska drużyna czyha na swoją kolejną okazję do kontry. Niezmordowany jest Neymar.

24
13
12
13
15
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Neymar w końcu wykończył akcję swojego zespołu. Kylian Mbappe Lottin ograł defensywę Bayernu, a piłka w zamieszaniu trafiła do Brazylijczyka, który trafił do siatki z około trzech metrów.

104
45
37
41
97
61'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Thiago Alcantara.

13
9
11
12
28
60'

Neymar celnie uderzał z rzutu wolnego z około 22. metra, ale piłkę wyłapał Sven Ulreich.

20
10
8
8
10
58'

Kylian Mbappe Lottin groźnie dośrodkowywał w kierunku Cavaniego, a dobrze interweniował Javi Martinez.

18
13
12
9
10
57'

Bayern szuka swojej okazji do strzelenia gola kontaktowego, lecz Paris Saint-Germain umiejętnie się broni.

14
54'

Neymar ruszył w kierunku pola karnego ekipy z Monachium i zdecydował się na strzał z 16. metra, jednakże znów uderzył niecelnie.

26
19
10
13
18
53'

Gospodarze potrafili wyjść spod wysokiego pressingu Bayernu Monachium.

17
10
8
15
15
52'

Będzie kolejny rzut rożny dla monachijczyków.

23
14
7
8
13
50'

Błyskawiczna kontra PSG, ale tym razem Neymar fatalnie przestrzelił w dogodnej sytuacji. Chwilę wcześniej Thiago Silva wybijał piłkę ze swojej bramki po strzale głową jednego z rywali.

19
19
16
13
19
49'

Przy piłce są wicemistrzowie Francji, którzy ruszają z akcją ofensywną.

20
13
15
17
24
47'

Bayern znów posyła sporą ilość dośrodkowań w pole karne PSG, ale na razie nic z tego nie wynika.

22
18
10
14
17
46'

Od środka drugą odsłonę rywalizacji w Paryżu rozpoczęli gospodarze.

11
10
8
7
11
46'
ZMIANA
14
10
11
10
11
46'
komentarz

Przerwa powoli dobiega końca. Za chwilę obydwie drużyny pojawią się na boisku.

9
Czy Bayern Monachium strzeli w drugiej połowie przynajmniej jednego gola?
8
45'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal, który faulował Neymara.

42
24
13
20
35
45'

Paris Saint-Germain na razie broni się bez zarzutu.

18
9
7
10
29
43'

Tym razem Alphonse Areola piąstkował po dograniu z rzutu rożnego.

14
8
7
8
15
42'

Dośrodkowywał Joshua Kimmich, ale pewnie piłkę złapał Alphonse Areola, który dotychczas gra bezbłędnie.

16
9
5
5
18
41'

Bayern Monachium poprawia tylko statystykę posiadania piłki, a miejscowi piłkarze umiejętnie przesuwają się i nie pozwalają na zbyt wiele rywalowi.

14
12
6
7
20
39'

Wydaje się, że zespół z Monachium gra zbyt wolno, żeby zaskoczyć obronę PSG.

26
13
10
14
18
37'

Groźna, szybka akcja Paris Saint-Germain! Prawym skrzydłem ruszył Kylian Mbappe Lottin, który podał do Neymara, a ten wyłożył piłkę Edinsonowi Cavaniemu. Urugwajczyk oderzył jednak wprost w bramkarza i nie ma zmiany wyniku.

21
9
13
13
16
36'

Paryżanie cofnęli się i widać, że czekają na wyprowadzenie kontrataku.

17
11
11
15
26
34'

Bayern znajduje się w trudnej sytuacji i ruszył do odrabiania strat.

43
20
17
17
19
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Paryżanie dopięli swego - 2:0! Kylian Mbappe Lottin z prawej strony pola karnego utrzymał się przy piłce i podał do Edinsona Cavaniego, który technicznym, mocnym strzałem z 16. metra zdobył bramkę.

99
59
31
62
160
31'

Robert Lewandowski podjął dobrą decyzję o strzale, ale uderznie było zbyt lekkie, żeby mogło zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

39
21
18
33
24
30'

Bayern Monachium przy piłce, a Robert Lewandowski szuka gry i cofnął się po futbolówkę aż do linii środkowej boiska.

50
25
12
9
9
29'

Coraz szybciej grają wicemistrzowie Francji, którzy zmierzają do podwyższenia swojego prowadzenia.

16
9
7
17
24
27'

Paris Saint-Germain wyprowadziło groźną kontrę, którą napędził Kylian Mbappe Lottin, a minimalnie obok bramki uderzył Edinson Cavani.

19
10
10
5
23
25'

PSG spokojnie utrzymuje się przy piłce, za którą tym razem biegają monachijczycy.

15
7
6
13
29
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

26
16
14
21
53
22'

Robert Lewandowski oddał celny strzał głową, ale pewnie piłkę wyłapał Alphonse Areola.

62
22
15
14
34
21'

Paryżanie oddali pole rywalom. Bayern Monachium często gości pod polem karnym przeciwnika.

48
23
11
10
14
19'

Alphonse Areola obronił piękny strzał z dystansu Javiego Martineza, któremu podawał Robert Lewandowski. Świetna interwencja bramkarza PSG.

30
14
10
14
35
17'

Edinson Cavani znalazł się na pozycji spalonej.

33
14
8
8
8
16'

Thomas Mueller już wrócił do gry, a podopieczni Carlo Ancelottiego ruszają z akcją ofensywną.

39
20
15
14
16
15'

Adrien Rabiot bezpardonowo zaatakował swojego rywala i rzut wolny dla przyjezdnych. Natomiast poza boiskiem opatrywany jest Thomas Mueller, który ucierpiał w jednym ze starć.

20
11
13
19
27
13'

Bayern Monachium wymienia kolejne podania na połowie paryskiej ekipy, jednakże nic z tego nie wynika.

30
25
12
15
17
11'

Joshua Kimmich dośrodkowywał z rzutu rożnego, lecz od bramki rozpocznie Alphonse Areola.

24
11
13
17
30
10'

Jakby przebudzili się mistrzowie Niemiec, ale dotychczas nie byli w stanie rozegrać składnej akcji.

36
21
29
19
22
9'

Pod polem karnym Paris Saint-Germain zameldował się Robert Lewandowski, który wywalczył rzut rożny dla Bayernu.

68
36
11
9
13
7'

Będzie rzut wolny dla Paris Saint-Germain na połowie Bayernu po faulu na Marco Verrattim.

25
22
26
28
47
6'

Paryżanie atakują głównie lewą flanką, a z tej strony boiska duże kłopoty w defensywie mają goście.

20
18
19
23
39
4'

Na razie Paris Saint-Germain kontroluje boiskowe wydarzenia. Bardzo aktywny jest Neymar.

33
23
17
28
52
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Alves. Asystował mu Neymar.

Ależ otwarcie dla PSG! Neymar wszedł w pole karne z lewego skrzydła i dograł do Daniego Alvesa, który wykorzystał sytuację sam na sam ze Svenem Ulreichem.

121
75
54
87
215
1'

Rozpoczął Bayern Monachium, który gra dzisiaj w białych strojach, zaś paryżanie występują w swoich ciemnych trykotach.