Piłka za plecy obrony gospodarzy, ale Ederson uprzedził Mertensa.

3
2
1
89'

Mógł podawać do kolegów, ale zdecydował się sam kończyć akcję. Ilkay Gundogan zbiegł na prawą stronę pola karnego, ale jego mocne uderzenie przed siebie odbił Reina.

1
87'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Danilo.

2
1
1
3
85'

Wynik na styku, a wydawało się, że gospodarze ten mecz "na luzie" wygrają.

1
83'

Leroy Sane w polu karnym Reiny! Uderzenie z ostrego kąta jednak obronione.

1
2
80'

I już kontra Napoli. Mertens w dobrej sytuacji, 17 metrów przed bramką Manchesteru. Fatalny kiks napastnika, który dzisiaj wybitnie nie ma swojego dnia.

1
1
1
80'

Zaskakujący strzał De Bruyne'a z ostrego kąta, ale Pepe Reina wybił futbolówkę z linii bramkowej!

2
1
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maggio. Atak od tyłu w nogi Sane.

78'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Adam Ounas.

wchodzi Wchodzi
Adam Ounas #37
schodzi Schodzi
2
2
1
76'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

3
1
1
2
1
75'

Prostopadłe podanie do Jesusa, ten mija bramkarza i trafia do siatki. Gola jednak nie ma... był ofsajd.

3
4
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

Manchester City
3
1
1
3
73'

Gol! Strzelił Amadou Diawara.

Napoli łapie kontakt! Mocno i płasko w prawy róg.

28
11
5
2
6
72'

Drugi rzut karny dla gości! Fernandinho faulował Ghoulama.

5
7
2
4
70'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Christian Maggio.

69'
66'

Zderzenie głowami Hysaja i Silvy. Obaj są opatrywani.

2
2
3
5
3
64'

Świetna szansa na złapanie kontaktu dla Napoli! Przekombinowała obrona Manchesteru City i rozgrywanie piłki z bramkarzem zakończyło się stratą. Marek Hamsik miał przed sobą tylko Stonesa i pustą bramkę... trafił w obrońcę.

3
1
1
1
3
60'

Podanie w pole karne do Jesusa, ale ten wyrzucony w boczny sektor "szesnastki" Napoli nie mógł wiele zdziałać.

2
1
1
1
1
59'

Przyjezdni grają w drugiej połowie odważniej, ale okazji bramkowych jak nie było tak nie ma.

1
1
1
1
1
56'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Allan. Uraz wymuszony kontuzją mięśniową.

1
1
6
5
5
53'

Kontratak gospodarzy po odbiorze Fernandinho. 1 na 1 w polu karnym pojedynek z obrońcą przegrał Gabriel Jesus, ale piłka trafiła jeszcze pod nogi Sane. Niemiec uderza jednak daleko od celu.

2
3
3
3
2
50'

Przykro nam to mówić, ale pierwszym nadajacym się do zmiany jest nasz rodak Piotr Zieliński. Polak notuje dużo strat i przegrywa fizyczną walkę z rywalami.

1
3
3
18
2
49'

Prędkości nabrał David Silva. Hiszpan szybko biegł środkiem boiska, ale 25 metrów przed bramką gości zaplątał się w dryblingu i stracił futbolówkę.

1
2
3
1
1
46'

30 sekund po wznowieniu i już groźnie pod bramką Reiny. Płasko z prawej strony boiska podawał Sterling, ale jeden z obrońców przeciął zagranie do Jesusa.

4
3
1
1
1
46'

Początek II połowy.

3
2
2
2
2
45'

Rozmontowana obrona Napoli, ale Jesus przegrał pojedynek z Reiną.

2
2
2
2
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin De Bruyne. Kara za protestowanie.

3
8
3
3
2
43'

Prawym skrzydłem dynamicznie przedarł się Elseid Hysaj, ale szarżę kończy nieprecyzyjne dośrodkowanie na 6. metr.

2
1
2
2
2
40'

Faul Diawary na Sterlingu i okazja do centry. Kevin De Bruyne dośrodkował jednak bardzo źle.

1
2
1
39'

Szybka okazja Belga do rehabilitacji. Mocny, płaski strzał z 17 metrów. Piłka zmierzała w światło bramki, ale Ederson bardzo pewnie ją "przytulił".

3
2
4
3
3
38'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dries Mertens!

Zły strzał i nadal 2:0! Mertens uderzył w sam środek bramki, ale Ederson odbił piłkę nogami.

12
10
7
20
19
38'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker.

3
3
1
1
37'

Centra z prawej flanki w pole karne Manchesteru i faul Walkera na Albiolu. Będzie rzut karny dla Napoli!

6
2
1
2
4
34'

Mamy pierwszą dobrą akcję SSC Napoli. Insigne posyła w pole karne półgórną piłkę, a bliski jej przechwycenia jest Jose Callejon. Gospodarzy uratował odważny wybieg bramkarza.

2
1
1
1
31'

Pół godziny gry za nami. Zadziwia jednostronny przebieg meczu. Jeśli chodzi o Piotra Zielińskiego to nie mamy dobrych wiadomości... oj słabiuteńko.

2
1
2
24
6
28'

Olbrzymie zamieszanie przed linią bramkową gości! Jesus bliski wciśnięcia piłki do siatki, ale tą wybija stojący w bramce Kalidou Koulibaly. System Goal-line się nie myli - nie ma gola!

2
27'

Stały fragment 24 metry od bramki Reiny. Chytrze chciał to zrobić Kevin De Bruyne, ale trafił w mur.

2
2
1
1
25'

Cudownie rozprowadzona kontra Manchesteru City. Wycofanie na 18. metr i istna "bomba" De Bruyne'a! Piłka trafia w poprzeczkę, odbija się przed linią bramkową i wraca na boisko.

4
2
1
1
3
23'

Kolejna strata gości, 3 podania i okazja bramkowa! Gubi piłkę Marek Hamsik, centra z prawej flanki, ale nieczysto trafia piłkę David Silva.

1
1
1
3
19'

Strata Zielińskiego i kontra gospodarzy! Było blisko czystej sytuacji, ale Albiol ryzykownym wślizgiem wybił piłkę spod nóg Sane.

5
5
6
8
7
16'

Próbuje odgryźć się Napoli, ale podanie na wolne pole do Mertensa było zdecydowanie zbyt mocne.

6
6
4
2
2
13'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Niebywałe z jaką łatwością ostatnimi czasy Manchester City zdobywa gole! Płaskie podanie z prawego skrzydła strzałem z kilku metrów wieńczy Gabriel Jesus.

28
16
13
22
22
12'

Długie podanie w poszukiwaniu Mertensa, ale na 15. metrze głową piłkę daleko wybił Ederson.

5
4
3
3
3
10'

Prędkość Ghoulama kontra obrońcy gospodarzy... lepsi defensorzy.

5
7
4
6
6
9'

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

Szybko otwierają wynik Obywatele! Płaskie zagranie z lewej strony boiska spod linii końcowej trafia do Walkera, ale jego strzał trafia w nogi obrońcy. Poprawka jest już jednak skuteczna i nawet ofiarnie interweniujący Koulibaly nie jest w stanie nic zrobić.

32
18
11
23
28
6'

Dobre, prostopadłe podanie do Sterlinga, ale tego świetnym wślizgiem zatrzymał Faouzi Ghoulam.

2
6
3
3
5
5'

Kalidou Koulibaly traci piłkę 17 metrów przed własną bramką, ale sędzia przerywa grę. Jego zdaniem Kevin De Bruyne zagrał nakładką.

1
1
2
2'

Wysoki pressing gości, ale gospodarze nic sobie z tego nie robią. Dopiero 70 sekund gry, a Maurizio Sarri już sporządza notatki.

3
5
2
2
19:34

Gospodarze w błękitnych koszulkach i białych spodenkach, po drugiej stronie piłkarze w granatowych strojach.

5
4
1
1
1
19:34

Fajna pogoda do gry. Na Wyspach ciepły wieczór i 12 stopni na plusie. Czekamy na piłkarzy i startujemy z emocjami (mamy przynajmniej taką nadzieję).