Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
8
4
88'

Marco Asensio ma energię kilku zawodników. Widział już przed oczami jedynie bramkarza Borussii Dortmund, który w odpowiednim momencie rzucił się pod nogi zmiennika.

22
6
5
2
5
87'

Krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Realu Madryt. Wysoko ustawiony Łukasz Piszczek zdecydował się na dośrodkowanie, którego żaden z zawodników Borussii Dortmund nie zakończył strzałem.

11
8
8
9
8
85'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

28
10
7
11
8
80'

Dublet Cristiano Ronaldo w Dortmundzie!

94
42
16
17
38
79'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić.

Po podaniu od Luki Modricia gwiazdor Królewskich wbiegł w pole karne i zauważył kątem oka, że Roman Burki ustawił się karygodnie w bramce. Cristiano Ronaldo huknął ile sił w stopie do siatki Borussii Dortmund i Real Madryt odzyskał dwubramkowe prowadzenie.

197
89
36
52
127
78'

Można odnieść wrażenie, że lider Bundesligi stracił już dużo energii. Z drugiej strony to wręcz niemożliwe, że za moment nie przystąpi do decydującego natarcia.

31
15
13
12
13
76'
23
14
8
14
9
76'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

23
25
11
6
13
75'

Dość spokojnie wymieniał podania Real Madryt. Chyba uśpił przeciwnika, ponieważ Raphael Varane nagle pojawił się w jego polu karnym i zatrudnił płaskim strzałem Romana Burkiego.

8
5
6
4
5
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Ostatni fragment spotkania rozpoczął się równie potężnym, co niecelnym strzałem Realu Madryt. Zinedine Zidane wyraźnie poruszony takim pudłem.

21
11
9
9
14
67'

Pierre-Emerick Aubameyang wyciągnał z bramki Keylora Navasa i starał się ominąć doświadczonego golkipera delikatnym dziobnięciem piłki. Zrobił to, ale jednocześnie ominął bramkę Realu Madryt. Szansa zmarnowana!

20
9
7
13
35
65'

Trudno typować co jeszcze wydarzy się w tym spotkaniu. Nie ma kilku minut bez jakiegoś zamieszania w polu karnym. Real Madryt ma szanse na zadanie trzeciego ciosu odsłoniętemu rywalowi, ale równie dobrze Borussia Dortmund może doprowadzić do remisu.

19
10
11
3
4
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Weigl.

Borussia Dortmund
27
8
6
14
12
60'
24
8
7
4
6
60'

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Julian Weigl.

20
9
7
4
4
58'

Otrząsnął się Real Madryt po stracie gola i wywalczył korner. W ostatnich minutach obrońca trofeum miał dużo problemów we własnym polu karnym i jego defensywa może przez moment odetchnąć.

13
5
1
3
11
55'

Tak samo jak w poprzednim sezonie Pierre-Emerick Aubameyang wiedział jak trafić do bramki Realu Madryt!

34
18
4
8
21
54'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gonzalo Castro.

Podobna bramka do tej Cristiano Ronaldo po przeciwnej stronie boiska! Pierre-Emerick Aubameyang wyprzedził stoperów Realu Madryt i sprytnie dziobnął piłkę do siatki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Borussia Dortmund wraca do gry o zapunktowanie.

199
82
22
44
96
52'

Żółtą kartkę otrzymał Omer Toprak.

20
6
6
7
17
51'

Cristiano Ronaldo! Tego zawodnika nie trzeba dwa razy przedstawiać.

60
27
9
11
47
49'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale.

Szybko wymienili podania piłkarze z Madrytu! Asystę do gola dorzucił Gareth Bale, a jego płaskie podanie z lewego skrzydła wykorzystał Cristiano Ronaldo. 2:0 i Real jest coraz bliżej zwycięstwa w Dortmundzie.

139
69
28
56
121
46'

Nie minęła minuta i już huragan przeszedł przed pole karne przyjezdnych. Po główce Andrija Jarmolenki centymetry od wpakowania piłki z bliska do siatki był Pierre-Emerick Aubameyang. Wyborna interwencja defensora uratowała Real Madryt.

20
7
3
7
10
46'

19:43

Pierre-Emerick Aubameyang nawet nie spoglądał jak Real Madryt fetował prowadzenie.

8
44'

Jeszcze Cristiano Ronaldo. Jednego defensora położył na łopatki, ale przed piłkę wbiegł jeszcze Omer Toprak i zablokował uderzenie Portugalczyka. Poprawka CR7 niecelna.

35
25
7
10
12
42'

Najlepsza w pierwszej połowie interwencja Łukasza Piszczka na zdjęciu.

44
19
6
3
7
40'

Żółtą kartkę za zbędne dyskusje otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
50
33
14
15
24
39'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
38
23
11
12
20
38'

Wywołany do tablicy Pierre-Emerick Aubameyang dał o sobie znać. Po podaniu z głębi pola ekspresowo obrócił się z piłką w polu karnym i nawet oddał płaski strzału obok słupka. Sędzia asystent i tak zasygnalizował w tej sytuacji spalonego.

16
9
6
9
11
36'

Nuri Sahin uderzył zza pola karnego ponad bramką Realu Madryt. Nie może być zadowolony ze swojej próby pomocnik Borussii Dortmund.

13
11
7
12
11
35'

W poprzednim sezonie Pierre-Emerick Aubameyang strzelił Królewskim dwa gole. Drużyna potrzebuje jego aktywności także dziś.

17
9
7
3
17
33'

Roman Burki zgarnął futbolówkę na przedpolu po wrzutce z głębi pola. Zabrakło w pobliżu piłki Cristiano Ronaldo, żeby oddać strzał.

18
5
7
9
5
30'

Dwa kwadranse spotkania za kibicami. Po zmianie wyniku rozsądek bierze górę nad gorącą krwią w żyłach madrytczyków. Real wciąga przeciwnika na własną połowę.

9
6
6
3
9
29'

35
27'

Przewinienie Mario Goetze. Ten pomocnik pamięta z perspektywy boiska mecz Borussii z Realem z 2014 roku, kiedy Robert Lewandowski strzelił Królewskim cztery gole w mniej niż godzinę.

20
9
4
9
9
25'

Jest 10 strzałów na liczniku w tym pojedynku. Nieźle jak na 25 minut. W niektórych meczach piłkarze nie mogą oddać podobnej liczby przez godzinę.

16
8
8
2
3
24'

Roman Burki odbił uderzenie z ostrego kąta. Po przeciwnej stronie boiska niezłe dośrodkowanie, jednak poradzili sobie zawodnicy w białych strojach.

16
5
7
6
9
21'

Spokojniejszy moment meczu. Real Madryt zmusza przeciwnika do wymieniania podań i czeka na kolejną szansę wbiegnięcia w jego pole karne ze sprinterską prędkością.

18
8
6
9
22
20'

Gareth Bale rozpoczął strzelanie w tym meczu, a to pewnie nie koniec.

72
30
15
22
60
18'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Dani Carvajal.

Dani Carvajal wrzucił piłkę za plecy zdezorientowanych Łukasza Piszczka i Sokratisa Papastathopoulosa do Garetha Bale'a. Eleganckie uderzenie Walijczyka prostym podbiciem w okienko i Real Madryt prowadzi w Dortmundzie!

235
119
59
89
217
16'

Jednym zdaniem: dzieje się w Dortmundzie i aż dziwne, że wciąż bezbramkowo.

33
19
18
12
19
14'

Pobudka Borussii Dortmund. Po dośrodkowaniu Andrija Jarmolenki piłka pofrunęła nad głową Pierre'a-Emericka Aubameyanga do Maximiliana Philippa. Akrobatyczne uderzenie i równie ekwilibrystyczna interwencja duetu Keylor Navas i Sergio Ramos tuż przed linią bramkową. Czy rękami grał tylko bramkarz?

33
23
8
13
18
11'

Pożar, pożar w polu karnym Borussii Dortmund. Po podaniu Cristiano Ronaldo genialnie interweniował Łukasz Piszczek i nie pozwolił na oddanie strzału z bliska do odsłoniętej bramki.

77
27
15
10
21
9'

Kilkadziesiąt sekund później defensywa Borussii Dortmund rozerwana po raz drugi. Dani Carvajal wpadł z wysoką prędkością w pole karne przeciwnika, nawinął sobie defensora, po czym strzelił w zasięgu rąk bramkarza! Roman Burki uratował gospodarzy.

15
5
9
9
16
9'

Cristiano Ronaldo zatrzymany przez gospodarzy na linii pola karnego. Po raz pierwszy w tym meczu futbolówka dotarła do Portugalczyka i natychmiast starał się oddać uderzenie.

16
10
8
7
16
7'

Tymczasem Luka Modrić próbował uruchomić podaniem z głębi pola Garetha Bale'a. Rozpędził się Walijczyk, ale piłka turlała się z większą przyjemnością w kierunku Romana Burkiego.

13
4
3
6
5
7'

Pierwsze w tym sezonie spotkanie z Ligą Mistrzów w Dortmundzie!

17
8
3
6
7
5'

Była krótka przerwa w grze po zderzeniu Nacho z Andrijem Jarmolenko. Ofensywny zawodnik Borussii Dortmund podniósł się już z boiska i zgłasza swojemu bramkarzowi gotowość do atakowania.

11
7
4
4
8
3'

Płaskie wstrzelenie w pole bramkowe Realu Madryt i dla odmiany musiał wykazać się drugi stoper, czyli Sergio Ramos. Jego porozumienie z Keylorem Navasem nie wyglądało w tej sytuacji idealnie.

19
9
8
11
9
2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych wybił Raphael Varane. W akompaniamencie gwizdów Real przystąpił do ataku i na przedpolu musiał go zatrzymać Roman Burki.

18
5
4
3
6
19:43

Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów w Dortmundzie. Za mniej niż minutę pierwszy gwizdek sędziego.