KV Mechelen
34' Rob Schoofs 53' Seth de Witte 60' Nicklas Pedersen 90+1' Boureima Hassane Bande
RSC Anderlecht
18' Pieter Gerkens 30' Henry Onyekuru 38' Henry Onyekuru 43' Łukasz Teodorczyk 70' Sofiane Hanni 79' Frank Boeckx 84' Leander Dendoncker 90+3' Nicolae Stanciu
3:4

Koniec meczu. RSC Anderlecht pokonał KV Mechelen 4:3.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Nicolae Stanciu.

Gol! Strzelił Boureima Hassane Bande.

Boureima Hassane Bande zdecydował się na strzał z dystansu i to była dobra decyzja! Frank Boeckx bez większych szans na skuteczną interwencję.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Ostatnie minuty spotkania KV Mechelen - RSC Anderlecht. W ataku w dalszym ciągu miejscowi zawodnicy.

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Leander Dendoncker.

Napierają na rywala piłkarze KV Mechelen, którzy nie mają nic do stracenia i rzucają na szalę wszystkie swoje siły.

Z ofensywną akcją w końcu ruszył RSC Anderlecht, ale wciąż bez zmiany wyniku.

Żółtą kartkę otrzymał Frank Boeckx.

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

KV Mechelen. Schodzi: Yohan Croizet. Wchodzi: Tim Matthys.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sofiane Hanni.

RSC Anderlecht po przerwie ma problemy w ofensywie i nie jest w stanie rozegrać składnej akcji.

Przyjezdni oddale pole gospodarzom, co może się źle dla nich skończyć.

Strzelony gola dodał pewności siebie zawodnikom KV Mechelen, którzy starają się jeszcze odważniej zaatakować.

Gol! Strzelił Nicklas Pedersen. Asystował mu Faycal Rherras.

Dobre wejście zanotował Nicklas Pedersen. Duńczyk wykorzystał dobre podanie od Faycala Rherrasa i zdobył drugą bramkę dla swojego klubu.

Przyjezdni po przerwie nie forsują tempa i czekają na swoją okazję do podwyższenia prowadzenia.

Żółtą kartkę za faul na Teodorczyku otrzymał Seth de Witte.

Gospodarze mieli rzut wolny w okolicach pola karnego gości, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

Anderlecht gości pod polem karnym gospodarzy.

Czy Łukasz Teodorczyk strzeli jeszcze gola po przerwie?

Koniec I odsłony konfrontacji, po której RSC Anderlecht prowadzi z KV Mechelen 4:1.

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Adrien Trebel.

Łukasz Teodorczyk ma swojego gola! Adrien Trebel zagrał prostopadłe podanie do Polaka, a ten strzałem obok bramkarza przeciwnika trafił do siatki.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania w Mechelen.

Łukasz Teodorczyk sporo biega i stara się walczyć o odebranie piłki rywalowi.

Gol! Strzelił Henry Onyekuru.

Henry Onyekuru ma dzisiaj naregulowany celownik. Nigeryjczyk zdecydował się na indywidualną akcję - zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzeniem z około 17. metra podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

Ciekawie zrobiło się na boisku po golu strzelonym przez KV Mechelen

Gol! Strzelił Rob Schoofs.

Wielka radość na stadionie w Mechelen - gospodarze z kontaktową bramką! Mocnym i celnym strzałem z dystansu popisał się Rob Schoofs.

Gol! Strzelił Henry Onyekuru. Asystował mu Sofiane Hanni.

RSC Anderlecht w końcu dopiął swego! Do prostopadłego podania autorstwa Sofiane'a Hanniego doszedł skrzydłowy Henry Onyekuru i nie dał szans Colinowi Coosemansowi.

Do pozycji strzeleckiej doszedł Sven Kums, ale uderzył ponad bramką.

Na razie praktycznie niewidoczny jest Łukasz Teodorczyk.

Goście przeważają, jednak nie potrafią postawić kropki nad "i".

RSC Anderlecht złapał wiatr w żagle i dąży do podwyższenia swojego prowadzenia.

Gol! Strzelił Pieter Gerkens.

Frank Boeckx zagrał długie podanie do zawodników ofensywnych. Do piłki dopadł Pieter Gerkens i wyszedł sam na sam z Colinem Coosemansem, po czym umieścił piłkę w bramce.

Sofiane Hanni zdecydował się na strzał, lecz uderzył niecelnie.

RSC Anderlecht stara się przenieść ciężar gry pod pole karne zespołu z Mechelen.

Po szybkim początku, w ostatnich minutach tempo spadło i na boisku wieje nudą.

Dotychczas żadna z drużyn nie była w stanie rozegrać składnej akcji.

Piłkarze KV Mechelen szukają okazji do kontry, a aktywny jest Yohan Croizet.

Miejscowa ekipa miała rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

KV Mechelen od początku odważnie atakuje, raz lewą, raz prawą flanką.

Na razie konfrontacja toczy się w dość szybkim tempie. Częściej przy piłce są przyjezdni.

Gospodarze starali się wyprowadzić szybki atak lewym skrzydłem, ale RSC Anderlecht zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

Od środka rozpoczęli goście, którzy wymieniają kolejne podania.

Początek meczu KV Mechelen - RSC Anderlecht! Pojedynek sędziuje Jonathan Lardot.

W podstawowym składzie RSC Anderlechtu znalazł się polski napastnik Łukasz Teodorczyk.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu KV Mechelen - RSC Anderlecht?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki Jupiler League KV Mechelen - RSC Anderlecht! Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.