1
90+2'
90+1'

Gol! Strzelił Boureima Hassane Bande.

Boureima Hassane Bande zdecydował się na strzał z dystansu i to była dobra decyzja! Frank Boeckx bez większych szans na skuteczną interwencję.

1
1
2
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
88'

Ostatnie minuty spotkania KV Mechelen - RSC Anderlecht. W ataku w dalszym ciągu miejscowi zawodnicy.

2
84'

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Leander Dendoncker.

1
1
84'

Napierają na rywala piłkarze KV Mechelen, którzy nie mają nic do stracenia i rzucają na szalę wszystkie swoje siły.

1
81'

Z ofensywną akcją w końcu ruszył RSC Anderlecht, ale wciąż bez zmiany wyniku.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Frank Boeckx.

76'

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

74'
72'
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sofiane Hanni.

1
1
69'

RSC Anderlecht po przerwie ma problemy w ofensywie i nie jest w stanie rozegrać składnej akcji.

1
2
66'

Przyjezdni oddale pole gospodarzom, co może się źle dla nich skończyć.

1
63'

Strzelony gola dodał pewności siebie zawodnikom KV Mechelen, którzy starają się jeszcze odważniej zaatakować.

1
1
60'

Gol! Strzelił Nicklas Pedersen. Asystował mu Faycal Rherras.

Dobre wejście zanotował Nicklas Pedersen. Duńczyk wykorzystał dobre podanie od Faycala Rherrasa i zdobył drugą bramkę dla swojego klubu.

58'

Przyjezdni po przerwie nie forsują tempa i czekają na swoją okazję do podwyższenia prowadzenia.

1
2
53'

Żółtą kartkę za faul na Teodorczyku otrzymał Seth de Witte.

KV Mechelen
3
2
2
50'

Gospodarze mieli rzut wolny w okolicach pola karnego gości, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

1
1
1
48'

Anderlecht gości pod polem karnym gospodarzy.

1
1
1
46'
Czy Łukasz Teodorczyk strzeli jeszcze gola po przerwie?
4
1
1
43'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Adrien Trebel.

Łukasz Teodorczyk ma swojego gola! Adrien Trebel zagrał prostopadłe podanie do Polaka, a ten strzałem obok bramkarza przeciwnika trafił do siatki.

65
37
13
1
2
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania w Mechelen.

1
1
1
40'

Łukasz Teodorczyk sporo biega i stara się walczyć o odebranie piłki rywalowi.

8
9
1
1
1
38'

Gol! Strzelił Henry Onyekuru.

Henry Onyekuru ma dzisiaj naregulowany celownik. Nigeryjczyk zdecydował się na indywidualną akcję - zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzeniem z około 17. metra podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

7
4
1
37'

Ciekawie zrobiło się na boisku po golu strzelonym przez KV Mechelen.

1
1
34'

Gol! Strzelił Rob Schoofs.

Wielka radość na stadionie w Mechelen - gospodarze z kontaktową bramką! Mocnym i celnym strzałem z dystansu popisał się Rob Schoofs.

KV Mechelen
2
2
1
4
6
30'

Gol! Strzelił Henry Onyekuru. Asystował mu Sofiane Hanni.

RSC Anderlecht w końcu dopiął swego! Do prostopadłego podania autorstwa Sofiane'a Hanniego doszedł skrzydłowy Henry Onyekuru i nie dał szans Colinowi Coosemansowi.

9
7
2
1
30'

Do pozycji strzeleckiej doszedł Sven Kums, ale uderzył ponad bramką.

2
1
2
3
2
28'

Na razie praktycznie niewidoczny jest Łukasz Teodorczyk.

1
1
4
4
25'

Goście przeważają, jednak nie potrafią postawić kropki nad "i".

1
22'

RSC Anderlecht złapał wiatr w żagle i dąży do podwyższenia swojego prowadzenia.

2
1
18'

Gol! Strzelił Pieter Gerkens.

Frank Boeckx zagrał długie podanie do zawodników ofensywnych. Do piłki dopadł Pieter Gerkens i wyszedł sam na sam z Colinem Coosemansem, po czym umieścił piłkę w bramce.

6
4
1
2
2
17'

Sofiane Hanni zdecydował się na strzał, lecz uderzył niecelnie.

15'

RSC Anderlecht stara się przenieść ciężar gry pod pole karne zespołu z Mechelen.

1
2
1
13'

Po szybkim początku, w ostatnich minutach tempo spadło i na boisku wieje nudą.

1
1
10'

Dotychczas żadna z drużyn nie była w stanie rozegrać składnej akcji.

1
2
2
8'

Piłkarze KV Mechelen szukają okazji do kontry, a aktywny jest Yohan Croizet.

1
2
1
6'

Miejscowa ekipa miała rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

1
2
1
5'

KV Mechelen od początku odważnie atakuje, raz lewą, raz prawą flanką.

1
2
4'

Na razie konfrontacja toczy się w dość szybkim tempie. Częściej przy piłce są przyjezdni.

2
2
1
2'

Gospodarze starali się wyprowadzić szybki atak lewym skrzydłem, ale RSC Anderlecht zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

2
2
1'

Od środka rozpoczęli goście, którzy wymieniają kolejne podania.

1
3
czas Start meczu
20:09

W podstawowym składzie RSC Anderlechtu znalazł się polski napastnik Łukasz Teodorczyk.

4
3
1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu KV Mechelen - RSC Anderlecht?