I jeszcze im mało. Lewandowski wystrzelił do piłki, ale dogranie minimalnie za mocne.

20
15
88'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Besiktas tylko popatrzył na kapitalną akcję Bayernu. Mueller miał mnóstwo miejsca na prawej stronie, zagrał na dalszy słupek. Całość - z bliska - zamknął Lewandowski.

786
353
63
28
28
87'

Bayern momentami ośmiesza Besiktas. Piąta bramka wisi w powietrzu.

137
67
13
12
9
86'

Koronkowa akcja Bayernu. Pięciu zawodników wrzuciło Besiktas na karuzelę. Koniec końców z dystansu strzelał Martinez. Fabri końcówkami palców na rzut rożny.

120
62
26
18
13
85'

Besiktas. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Tolgay Arslan.

48
24
18
17
13
84'

Fantastyczne podanie z głębi pola, zgranie Muellera do Lewandowskiego, ale Niemiec (ponoć) na spalonym.

22
13
11
35
58
83'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Corentin Tolisso.

55
18
18
16
21
82'

Posiadanie piłki 64 do 36 nawet nie odzwierciedla różnicy na murawie. Gdyby Besiktas wykorzystał choć jedną kontrę z pierwszej połowy, byłby inny mecz.

37
10
13
8
11
81'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

100
52
25
19
15
79'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Sven Ulreich.

Do akcji ofensywnej włączył się Hummels. Uderzył kąśliwie z 25 metrów, Fabri z trudem sparował piłkę dobrze, bo do boku, ale Lewandowski wystrzelił jak z armaty i po chwili dobił uderzenie.

977
471
85
36
40
76'

Talisca osaczony. Nie miał szans na powodzenie. Kimmisch ze spokojem zgrał głową do Ulreicha.

36
21
8
7
8
75'

Przysnęła obrona Bayernu. Talisca dostał piłkę na 16. metrze, odwrócił się, ale był mocno odchylony i uderzył nad poprzeczką.

52
20
29
17
23
74'

Robben dostrzegł Kimmicha na prawej stronie. Reprezentant Niemiec na minimalnym spalonym. Mogło skończyć się sytuacją sam na sam.

13
7
7
34
14
71'

Coman długo zbierał się do strzału. W końcu odpalił zza szesnastki. Fabri bez problemów.

13
70'

Mueller ma ochotę na hat-tricka. Niemiec wyskoczył do główki, choć za jego plecami na lepszą pozycję wychodził chyba Vidal. Małe nieporozumienie z Chilijczykiem.

18
12
8
16
15
70'

Miękka wrzutka na Lewandowskiego. Zdecydowanie za niska.

12
4
8
48
23
69'

Besiktas. Schodzi: Caner Erkin. Wchodzi: Gokhan Gonul.

9
14
12
7
15
68'

Mueller z Robbenem rozklepali obronę Besiktasu. Holender spóźnił się o tempo z podaniem do Lewandowskiego.

7
7
12
44
31
66'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich.

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Dośrodkowanie Kimmischa spadło przed Muellerem, cwany lis z Bawarii tylko dołożył nogę, nawet nie musiał się ruszać i Niemiec trafił z dwóch metrów, będąc na bliższym słupku.

280
112
27
20
26
65'

Legenda głosi, że Robben kiedyś strzelał prawą nogą. Holender mógł uderzyć słabszą kończyną, oczywiście tak ułożył akcję, że strzelał z lewej. Bezskustecznie.

15
11
7
13
20
62'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe.

Portugalczyk nadepnął na ścięgno Achillesa Lewandowskiego.

Besiktas Stambuł
36
26
25
32
121
62'

Coś pisaliśmy o słabości Besiktasu? Talisca i Hutchinson jeszcze próbuja poderwać zespół.

15
20
8
10
16
61'

Vidal skakał do główki. Chilijczyk jednak faulował.

15
9
11
11
24
61'

Robben ostro potraktowany. Besiktas chyba zaczyna słabnąć.

31
17
6
6
11
58'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Besiktasu. Alaba kręcił obrońcami, akcję mógł skończyć Kimmisch, ale przy okazji faulował.

10
23
14
16
39
57'

Besiktas. Schodzi: Vagner Love. Wchodzi: Dusko Tosić.

25
23
10
12
14
56'

Jeszcze w kwestii urazu Jamesa.

12
2
12
22
12
55'

Lewandowski na razie bez gola i okazji, ale asysta palce lizać.

84
30
12
8
9
52'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Robert Lewandowski.

Mueller w tempo do Lewandowskiego. Polak uciekł do linii, dograł na 11. metr do nadbiegającego Comana. Kapitalna asysta Polaka, Francuzowi zostało najłatwiejsze zadanie w całej tej układance.

412
169
41
17
20
51'

Lewandowski atakował bliższy słupek, ale spóźnił się o pół sekundy. Dogranie Robbena zgarnął Fabri.

53
22
17
34
39
50'

Lewandowski z wolnego w słupek! Byłaby piękna bramka.

227
72
61
143
67
49'

Wydawało sie, że Bayernowi należał się karny, ale chyba jednak prawidłowa decyzja sędziego.

16
11
16
22
41
49'

Besiktas znowu może mówić o szczęściu. Lewandowski faulowany na linii pola karnego!

29
14
15
15
32
48'

Niezłe dośrodkowanie Robbena. Piłka długo wisiała, w końcu wyszedł do niej Hummels i uderzył głową nad bramką.

26
13
10
13
10
46'

21
45+2'

Po Vagnerze Love można spodziewać się dzisiaj wszystkiego. Brazylijczyk próbował sam przedrzeć się przez obronę. Ponownie.

40
18
21
17
43
45+1'

Doliczone dwie minuty.

58
20
18
14
9
45+1'

Lewandowski leży przed polem karnym. Cały stadion widział, że był faulowany. Na szczęście już się podniósł.

44
26
19
30
86
45'

Wymuszona zmiana w zespole Bayernu. Czekamy na kręcenie kołowrotków i wyłącznie (?) indywidualne akcje Robbena.

42
29
19
21
26
44'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Arjen Robben.

50
22
47
45
39
43'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu David Alaba.

Cały Mueller. Bramka z niczego, bez wielkiej fantazji. Coman szarpnął lewą stroną, nawinął Adriano, dograł do Alaby. Austriak uderzył bardzo słabo, ale na drodze piłki znalazł się sęp z Bayernu - Mueller.

455
236
79
50
55
43'

Dużo się dzieje. Teraz kocioł w polu karnym Besiktasu i rozpaczliwa interwencja.

47
19
9
12
13
41'

Vagner Love szarpał w polu karnym Bayernu, zabawił się z Kimmichem. Strzału nie oddał, za to piłka wróciła pod nogę Pepe. Portugalski stoper kropnał z dystansu. Ulreich kontrolował sytuację, aczkolwiek strzał bardzo efektowny.

33
17
21
21
49
39'

Co-za-akcja-Besiktasu! Wyszli z piekiełka pod własną bramką, Vagner Love rorzucił piłkę do Quaresmy, Portugalczyk ośmieszył Hummelsa i mocno uderzył w Ulreicha. Besiktas będzie jeszcze baardzo groźny.

55
29
29
30
105
37'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Zdaniem sędziego z Rumunii, Polak przesadził przy próbie przewrotki.

Bayern Monachium
39
29
34
64
245
37'

Lewandowski przyjął piłkę tyłem do bramki, spróbował strzału przewrotką z bardzo trudnej pozycji. Akcja bez efektu, za to Medel znokautowany...

56
81
26
19
24
37'

Besiktas zaczyna grać na hokejowe uwolenienie. Laga do przodu, byle dalej.

31
33
19
16
30
34'

Ogromne zamieszanie. Dośrodkowanie Jamesa, piłka wybita przed szesnastkę, gdzie czekał Koman. Zablokowany strzał, ale po chwili dwóch piłkarzy Bayernu mogło z blisko wepchnąć piłkę do siatki.

51
25
22
19
22
33'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Quaresma.

Portugalczykowi tuż przed szenastką uciekł Koman. Quaresma wyciął Francuza, ma szczęście, że nie skończyło się "wapnem".

66
33
12
18
23
32'

Mueller dostrzeł nadbiegającego Lewandowskiego. Polak wciąż pilnowany jak oczko w głowie. Mamy nadzieję, że to kwestia czasu.

48
27
22
22
22
30'

Fenomenalnie Fabri! James Rodriguez wrzucił znakomitą piłkę, wisienkę na torcie miał do zjedzenia Hummels. Strzał Niemca, soczysty, ale w środek bramki, odbił golkiper Besiktasu.

60
35
33
48
55
29'

Boateng bawi się w rozgrywającego. Świetna piłka za plecy obrońców, Alaba zdążył przyjął, złożył się do woleja, ale w ostatniej chwili zablokowany.

39
17
18
19
16
28'

Dobra piąstkowanie Fabriego. Na błąd bramkarza Besiktasu czaił się Lewandowski.

48
30
19
22
20
27'

Jesteśmy pod wrażenie, że James jeszcze stoi na nogach. Z woleja strzelał Mueller, ale zamiast ściągnąć pajęczynę z bramki Fabriego, to zagroził szczęce Kolumbijczyka.

22
20
18
28
13
27'

Martinez odważył się na strzał. Do statystyk, jak kto woli, do zapomnienia.

32
18
18
24
23
26'

Szybkie wznowienie z autu, o piłkę powalczył Lewandowski, dośrodkował, ale w środku zabrakło kogoś takiego jak Polak.

38
15
13
21
11
25'

Dwaj stoperzy czuli na plecach oddech Lewandowskiego. Polak odcięty jednak od dośrodkowania.

27
14
14
32
24
24'

Nieudany rzut rożny w wykonaniu Jamesa. Ciekawe, kiedy Besiktas zacznie odczuwać grę w "dziesiątkę".

32
22
18
25
21
22'

Bayern się rozkręca. Kimmich poszalał w swoim sektorze, szukał kolegów, ale jego podanie przed pole karne nie dotarło do adresata.

37
19
14
27
20
21'

Lewandowski na razie mało widoczny. Cały czas na oku ma go Pepe. Wyciągnął wnioski z dawnych pojedynków.

47
31
22
34
42
20'

Bayern próbuje odzyskać inicjatywę. Spokojnie buduje akcję. Coś czujemy, że zaraz przyspieszy.

56
33
12
11
13
19'

Besiktas może nie mieć drugiej takiej sytuacji. Vagner Love w idealnej sytuacji kropnął obok bramki!

65
54
34
25
34
18'

James pogroził Fabriemu. Strzał z wolnego nieznacznie niecelny.

73
42
32
42
40
16'

Chorwat faulował wychodzącego sam na sam Lewandowskiego. Słuszna decyzja arbitra.

195
83
35
19
36
16'

48
15'

Medel myślami był chyba w Chile, bo stracił piłkę 30 metrów przez własną bramką. Pomocnik może mówić o szczęściu, że nie skończyło się bramką.

21
16
11
10
13
14'

Bayern się rozpędza. Za wysokie dośrodkowanie Comana, Mueller próbował strzału, ale to nie mogło przynieść efektu bramkowego. Strzał nad poprzeczką.

31
18
10
15
13
12'

Talisca z wolnego prosto w mur. Strzał bez szans, słaby i płaski.

36
26
12
15
17
11'

Ovidiu Hategan uspokaja Hummelsa. Vagner Love powalony przez Niemca.

36
23
14
15
18
11'

Kimmich miękko wrzucił piłkę z wolnego, Vidal może nie imponuje wzrostem, ale zaskakująco łatwo doszedł do pozycji strzeleckiej. Lewandowski by to wykrozystał.

54
33
14
14
20
10'

Coman sprawdził Fabriego. Tętno bramkarza Besiktasu jakieś 140/min, z trudem zatrzymał strzał.

74
35
17
14
17
9'

Kocioł w polu karnym Bayernu. Podanie z głębi pola, nagle przed Fabrim pokazał się Lewandowski, zmusił obrońcę do interwencji, ale szansę miał jeszcze drugi z piłkarzy Bayernu. Wciąż bez gola.

68
44
37
23
24
8'

Cieszymy się, że Talisca wierzy w swojej możliwości, ale jego koledzy spojrzeli z politowaniem. Tam nie było gdzie wcisnąć igły, a pomocnik Besiktasu próbował się przedrzeć indywidualnie.

36
32
10
12
16
6'

Jak to zawsze, Muellera nikt nie widzi na murawie, aż ten strzeli. Doszedł do dośrodkowania Alaby i uderzył głową obok słupka. Fabri raczej bezpieczny.

43
16
13
15
18
6'

Besiktas naciska i nie przebiera w środkach. Medel ostro potraktował w powietrzu Jamesa.

17
12
8
14
30
5'

Dośrodkowanie Quaresmy z wolnego do nikogo. Portugalczyk ma szczęście, że któryś nadgorliwy obrońca Bayernu wybił piłkę na aut.

16
8
6
7
22
3'

Pierwsza akcja Besiktasu. Talisca przebiegł z piłką dobre 30 metrów, nikt nawet do niego nie podszedł, więć uruchomił Babela. Holender za daleko wypuścił sobie piłkę, próbował pomóc sobie rękami, ale rumuński sędzia czujny. Faul dla Bayernu.

31
21
3
10
10
3'

Quaresma, no no no, wrócił do defensywy. Portugalczyk powstrzymał Davida Alabę.

17
10
10
10
33
2'

Besiktas przeniósł się na połowę Bayernu. Bez żadnego efektu, ale doceńmy pierwszą wymianę podań.

33
10
7
10
12
2'

Besiktas bez respektu. Z wysokim pressingiem, z pianą na ustach.

23
19
11
10
16
1'

Przy akompaniamencie gwizdów, piłkę rozgrywa Besiktas.