Sevilla. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Guido Pizarro.

3
2
4
89'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Marcus Rashford. To było ładne, mocne, ale i niecelne uderzenie.

5
9
4
7
10
86'

Pablo Sarabia wycofał piłkę w polu karnym, na bramkę strzelał Sandro Ramirez, lecz uderzenie zostało zablokowane. Jeszcze w polu karnym padł Jesus Navas, lecz arbiter nakazał grać dalej.

5
4
3
2
11
85'

Sevilla. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Sandro Ramirez.

7
3
4
5
3
83'

Piłka w bramce gospodarzy, lecz sędzia nie uznał tego gola. Romelu Lukaku chwilę wcześniej zagrał piłkę ręką.

15
11
9
10
19
82'

Luis Muriel oddał strzał z ostrego kąta, lecz pewnie piłkę złapał David de Gea.

11
4
1
2
2
81'

Sevilla FC cały czas szuka swojej szansy. Przed chwilą z dystansu strzelał Franco Vazquez, lecz i to uderzenie zostało zablokowane.

7
1
2
2
4
80'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Anthony Martial.

9
3
2
2
1
78'

Sergio Escudero zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz strzał został zablokowany.

6
3
1
3
3
75'
73'

Luis Muriel ładnie wrzucił piłkę przed bramkę gości. Główkował Pablo Sarabia, lecz było to uderzenie niecelne.

3
3
4
2
71'

Pablo Sarabia ładnie zagrał ze skrzydła przed bramkę Man United. Płaskie dośrodkowanie było miniamalnie zbyt mocne, zabrakło już strzału na bramkę.

6
7
1
2
2
70'

Teraz na strzał zdecydował się Paul Pogba. To było jednak uderzenie niecelne.

2
3
3
67'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Ever Banega. Piłkę pewnie złapał David de Gea. Bramkarz gości spisuje się bardzo dobrze w tym spotkaniu.

15
3
1
2
4
65'

W pole karne Manchesteru United wbiegł Joaquin Correa. Było groźnie, ale uderzenie ostatecznie niecelne.

2
5
2
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gości w dobrej sytuacji znalazł się Clement Lenglet. Obrońca Sevilli oddał strzał głową, lecz dobrze obronił David de Gea.

5
2
3
1
61'

Z rzutu wolnego strzelał z około 30 metrów strzelał Romelu Lukaku. Trafił w mur.

3
2
1
2
2
58'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem w wykonaniu Luisa Muriela. Uderzenie było niecelne.

2
58'

Sevilla FC rozgrywa piłkę na połowie gości i szuka okazji na gola.

1
3
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ostatecznie z dystansu strzelał Vazquez, lecz uderzenie zostało zablokowane.

53'

Tym razem z dystansu strzelał Luis Muriel. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
2
2
1
51'

Franco Vazquez poradził sobie obrońcą, oddał strzał zza pola karnego, ale było to uderzenie niecelne.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy akcję zamknął Juan Mata. Zagrał jeszcze piłkę przed bramkę, skąd jednak wybili ją zawodnicy Sevilla FC.

1
1
1
1
48'

Po zagraniu w pole karne Luis Muriel zdołał opanować piłkę, lecz oddał już niecelny strzał.

3
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

9
7
3
1
1
45+1'

Bardzo groźnie zaatakowała Sevilla w ostatnich minutach pierwszej połowy. Po strzale głową Luisa Muriela z sześciu metrów kapitalnie obronił jednak David de Gea! Chwilę wcześniej bramkarz Manchesteru United także uchronił swój zespoł przed stratą gola, gdy główkował Steven N'Zonzi. Świetnie spisał się David de Gea w końcówce pierwszej połowy.

21
8
17
2
3
45'

Goście nie najlepiej rozegrali rzut rożny, piłkę przejęli zawodnicy Sevilli i sami wywalczyli rzut rożny.

8
4
3
1
3
42'

Z ostrego kąta po długim słupku strzelał Joaquin Correa. David de Gea obronił to uderzenie.

8
2
1
1
41'

4
40'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, główkował Steven N'Zonzi, lecz było to uderzenie niecelne.

3
2
2
2
1
39'

Z dystansu strzelał Sergio Escudero, lecz to uderzenie zablokował Chris Smalling. Chwilę wcześniej na bramkę Sevilli uderzył Scott McTominay, lecz Sergio Rico nie dał się zakoczyć.

3
1
1
2
2
36'

Po dośrodkowaniu Evera Banegi z rzutu wolnego w pole karne gości piłkę wybił jeden z zawodników Man United.

1
1
1
6
35'

Sevilla FC będzie miała rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
3
33'

Ever Banega zagrał w pole karne gości, z ostrego kąta strzelał Franco Vazquez, ale uderzenie zostało zablokowane.

1
1
31'

Goście rozgrywają piłkę na połowie Sevilli FC. Po dośrodkowaniu Antonio Valencii piłkę wybił Ever Banega.

1
1
28'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Joaquin Correa, który wbiegł w pole karne, oddał strzał na bramkę, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza gości.

2
4
1
1
1
26'

Teraz Pablo Sarabia zagrał ze skrzydła w pole karne gości. Tam piłkę pewnie złapał David de Gea.

7
4
1
1
25'

Dośrodkowanie w kierunku Romelu Lukaku. Ten miał znakomitą okazję, lecz z pierwszej piłki oddał niecelny strzał.

3
3
6
1
4
23'

Lekka wrzutka w pole karne Man United. Piłkę pewnie złapał jednak David de Gea.

4
1
2
1
3
21'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi (Sevilla FC). Chwilę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości Steven N'Zonzi faulował zawodnika Man United.

15
6
3
2
1
20'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę na rzut rożny wybił Ashley Young.

4
3
2
1
2
17'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Paul Pogba.

8
7
2
4
4
16'

Pomocy medycznej potrzebuje Ander Herrera. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

3
3
1
5
2
15'

Tym razem z dystansu przymierzył Jesus Navas. Uderzenie było jednak niecelne.

1
1
1
1
14'

W polu karnym gospodarzy przedzierał się Romelu Lukaku. Ostatecznie piłkę złapał jednak Sergio Rico.

2
2
1
2
4
14'

Z dystansu strzelał Ever Banega. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

2
3
1
1
1
12'

Świetne prostopadłe podanie, po którym z piłką biegł Alexis Sanchez. Dobrze w defensywie zatrzymał go jednak Jesus Navas.

2
2
4
1
2
12'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
3
1
2
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sevilli. Piłkę wrzucał Juan Mata, lecz ta po chwili została wybita przez zawodnika gospodarzy.

2
1
3
1
2
6'

Sevilla FC rozgrywa piłkę. Jak na razie dobre pierwsze minuty w wykonaniu gospodarzy.

8
5
4
4
6
4'

Z dystansu strzelał Luis Muriel. David de Gea obronił z lekkimi problemami.

6
5
6
3
7
3'

Zaatakowali piłkarze Sevilli FC. Gra toczy się na połowie gości. Na razie jednak bez groźnego strzału na bramkę.

8
6
4
3
6
19:52

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.