Koniec spotkania. Remis 0:0. Lepsze wrażenie zostawili po sobie zawodnicy Sevilla FC. W drużynie Man United bardzo dobrze spisywał się natomiast bramkarz, David de Gea.

Jeszcze stara się atakować Sevilla FC.

Doliczone dwie minuty.

Sevilla. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Guido Pizarro.

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Marcus Rashford. To było ładne, mocne, ale i niecelne uderzenie.

Pablo Sarabia wycofał piłkę w polu karnym, na bramkę strzelał Sandro Ramirez, lecz uderzenie zostało zablokowane. Jeszcze w polu karnym padł Jesus Navas, lecz arbiter nakazał grać dalej.

Sevilla. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Sandro Ramirez.

Piłka w bramce gospodarzy, lecz sędzia nie uznał tego gola. Romelu Lukaku chwilę wcześniej zagrał piłkę ręką.

Luis Muriel oddał strzał z ostrego kąta, lecz pewnie piłkę złapał David de Gea.

Sevilla FC cały czas szuka swojej szansy. Przed chwilą z dystansu strzelał Franco Vazquez, lecz i to uderzenie zostało zablokowane.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Anthony Martial.

Sergio Escudero zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz strzał został zablokowany.

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Marcus Rashford.

Luis Muriel ładnie wrzucił piłkę przed bramkę gości. Główkował Pablo Sarabia, lecz było to uderzenie niecelne.

Pablo Sarabia ładnie zagrał ze skrzydła przed bramkę Man United. Płaskie dośrodkowanie było miniamalnie zbyt mocne, zabrakło już strzału na bramkę.

Teraz na strzał zdecydował się Paul Pogba. To było jednak uderzenie niecelne.

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Ever Banega. Piłkę pewnie złapał David de Gea. Bramkarz gości spisuje się bardzo dobrze w tym spotkaniu.

W pole karne Manchesteru United wbiegł Joaquin Correa. Było groźnie, ale uderzenie ostatecznie niecelne.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gości w dobrej sytuacji znalazł się Clement Lenglet. Obrońca Sevilli oddał strzał głową, lecz dobrze obronił David de Gea.

Z rzutu wolnego strzelał z około 30 metrów strzelał Romelu Lukaku. Trafił w mur.

Kolejny strzał z dystansu, tym razem w wykonaniu Luisa Muriela. Uderzenie było niecelne.

Sevilla FC rozgrywa piłkę na połowie gości i szuka okazji na gola.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ostatecznie z dystansu strzelał Vazquez, lecz uderzenie zostało zablokowane.

Tym razem z dystansu strzelał Luis Muriel. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Franco Vazquez poradził sobie obrońcą, oddał strzał zza pola karnego, ale było to uderzenie niecelne.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy akcję zamknął Juan Mata. Zagrał jeszcze piłkę przed bramkę, skąd jednak wybili ją zawodnicy Sevilla FC.

Po zagraniu w pole karne Luis Muriel zdołał opanować piłkę, lecz oddał już niecelny strzał.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Bardzo groźnie zaatakowała Sevilla w ostatnich minutach pierwszej połowy. Po strzale głową Luisa Muriela z sześciu metrów kapitalnie obronił jednak David de Gea! Chwilę wcześniej bramkarz Manchesteru United także uchronił swój zespoł przed stratą gola, gdy główkował Steven N'Zonzi. Świetnie spisał się David de Gea w końcówce pierwszej połowy.

Goście nie najlepiej rozegrali rzut rożny, piłkę przejęli zawodnicy Sevilli i sami wywalczyli rzut rożny.

Z ostrego kąta po długim słupku strzelał Joaquin Correa. David de Gea obronił to uderzenie.

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez.

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, główkował Steven N'Zonzi, lecz było to uderzenie niecelne.

Z dystansu strzelał Sergio Escudero, lecz to uderzenie zablokował Chris Smalling. Chwilę wcześniej na bramkę Sevilli uderzył Scott McTominay, lecz Sergio Rico nie dał się zakoczyć.

Po dośrodkowaniu Evera Banegi z rzutu wolnego w pole karne gości piłkę wybił jeden z zawodników Man United.

Sevilla FC będzie miała rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Ever Banega zagrał w pole karne gości, z ostrego kąta strzelał Franco Vazquez, ale uderzenie zostało zablokowane.

Goście rozgrywają piłkę na połowie Sevilli FC. Po dośrodkowaniu Antonio Valencii piłkę wybił Ever Banega.

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Joaquin Correa, który wbiegł w pole karne, oddał strzał na bramkę, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza gości.

Teraz Pablo Sarabia zagrał ze skrzydła w pole karne gości. Tam piłkę pewnie złapał David de Gea.

Dośrodkowanie w kierunku Romelu Lukaku. Ten miał znakomitą okazję, lecz z pierwszej piłki oddał niecelny strzał.

Lekka wrzutka w pole karne Man United. Piłkę pewnie złapał jednak David de Gea.

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi (Sevilla FC). Chwilę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości Steven N'Zonzi faulował zawodnika Man United.

Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę na rzut rożny wybił Ashley Young.

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Paul Pogba.

Pomocy medycznej potrzebuje Ander Herrera. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

Tym razem z dystansu przymierzył Jesus Navas. Uderzenie było jednak niecelne.

W polu karnym gospodarzy przedzierał się Romelu Lukaku. Ostatecznie piłkę złapał jednak Sergio Rico.

Z dystansu strzelał Ever Banega. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

Świetne prostopadłe podanie, po którym z piłką biegł Alexis Sanchez. Dobrze w defensywie zatrzymał go jednak Jesus Navas.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sevilli. Piłkę wrzucał Juan Mata, lecz ta po chwili została wybita przez zawodnika gospodarzy.

Sevilla FC rozgrywa piłkę. Jak na razie dobre pierwsze minuty w wykonaniu gospodarzy.

Z dystansu strzelał Luis Muriel. David de Gea obronił z lekkimi problemami.

Zaatakowali piłkarze Sevilli FC. Gra toczy się na połowie gości. Na razie jednak bez groźnego strzału na bramkę.

Początek spotkania!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Clement Turpin (Francja).

Przed nami spotkanie Sevilla FC - Manchester United. Początek meczu o godzinie 20:45.