Sevilla FC przy piłce. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

17
18
28
90+4'

Jeszcze stara się atakować Manchester UnitedSevilla FC dobrze gra jednak w defensywie.

51
35
12
10
10
90+3'

23
90+1'

Co za okazję miał Wissam Ben Yedder! Przed sobą miał tylko bramkarza, dużo miejsca i czasu, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce! Piłka trafiła w nogę bramkarza.

27
20
22
44
36
90'

Doliczone cztery minuty.

49
23
23
29
30
90'

9
89'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Joaquin Correa. Wchodzi: Johannes Geis.

25
13
11
7
9
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joaquin Correa.

18
10
13
11
18
87'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Guido Pizarro.

18
9
9
6
10
87'

W pole karne dośrodkował Alexis Sanchez. Niecelnie główkował jednak Marcus Rashford.

10
15
7
14
15
86'

Zamieszanie w polu karnym gości. Piłkę złapał jednak Sergio Rico.

17
7
6
5
12
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Ależ będą jeszcze emocje w tym meczu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym mocny, celny strzał oddał Romelu Lukaku! Gol dla Man United!

105
47
35
37
65
82'

Po zagraniu przed bramkę gości z kilku metrów niecelnie strzelał Romelu Lukaku. To była bardzo dobra okazja dla gospodarzy.

13
12
9
9
8
81'

Sevilla FC dalej atakuje. Przed chwilą dobrze inteweniował David de Gea. Po chwili po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Clement Lenglet.

9
6
3
7
6
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego akcję zamknął Chris Smalling, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

7
9
5
7
5
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder.

2:0 prowadzi Sevilla FC! Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki. Z ostrego kąta główkował Wissam Ben Yedder, sytuację ratował jeszcze David de Gea, ale piłka przekroczyła linię bramkową!

153
88
28
39
52
77'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Antonio Valencia. Wchodzi: Juan Mata.

16
8
5
7
7
76'
ZMIANA
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Pablo Sarabia. 1:0 prowadzi Sevilla FC! Sarabia podał prostopadle do Ben Yeddera. Ten opanował piłkę i strzelił celnie przy słupku! Nie będzie dogrywki w tym meczu.

158
87
42
45
67
72'
ZMIANA
13
10
6
1
7
72'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Paul Pogba.

2
1
1
3
3
69'

Przy piłce był Pablo Sarabia, dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka wyleciała poza boisko.

5
3
3
1
68'

Teraz sędzia odgwizdał faul po drugiej stronie boiska. Rzut wolny dla Sevilla FC.

3
5
2
2
6
67'

Marcus Rashford oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

3
5
1
3
4
66'

Faulowany był Marcus Rashford. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

8
5
3
3
3
65'

Sergio Escudero zagrał w pole karne Man United. Dobrze interweniował jednak Eric Bailly.

4
1
1
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Po chwili piłka została wybita.

3
3
1
60'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Marouane Fellaini. Wchodzi: Paul Pogba.

16
5
5
3
4
57'

Swoją okazję miał Alexis Sanchez. Zawodnik Man United znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Chwilę później groźnie było w polu karnym gospodarzy, ale i tym razem piłka nie wpadła do bramki.

3
6
6
6
2
56'

Romelu Lukaku zagrał tuż przed bramkę Sevilla FC. Pewnie interweniował Sergio Rico.

6
5
4
5
4
54'

Z narożnika pola karnego strzelał Marcus Rashford. Uderzenie było niecelne.

4
4
3
5
7
53'

Joaquin Correa strzelał w polu karnym gospodarzy. Po tym uderzeniu piłka nie wpadła do bramki Man United.

8
4
4
3
3
51'

Jesse Lingard otrzymał podanie od Lukaku i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Uderzenie groźne, ale świetnie obronił Sergio Rico.

5
7
4
5
2
49'

Zablokowany strzał z dystansu jednego z zawodników gości.

3
1
1
1
48'

Pablo Sarabia dograł w pole karne, tam w świetnej sytuacji znalazł się Joaquin Correa. Znakomicie interweniował jednak Eric Bailly.

4
1
46'

Na bramkę gości biegł z piłką Jesse Lingard. Został jednak zatrzymany przed polem karnym.

2
2
2
3
4
46'

Początek drugiej części spotkania. Oba zespoły bez zmian.

3
2
1
2
1
45'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Steven N'Zonzi.

3
4
1
3
10
44'

Jesse Lingard zagrał przed bramkę gości. Piłkę wybili obrońcy. Jeszcze był rzut rożny. Po nim znów dobrze interweniowali zawodnicy Sevilli FC.

2
3
1
1
2
41'

Marouane Fellaini oddał strzał z dystansu. Uderzenie mocne, ale zablokowane.

11
4
2
3
8
38'

Bardzo mocny strzał w polu karnym oddał Marouane FellainiSergio Rico nie dał się zaskoczyć. Było groźnie, ale świetnie spisał się bramkarz Sevilla FC.

12
7
1
1
8
36'

Alexis Sanchez wrzucił piłkę z 18 metrów w pole karne gości. Pewnie interweniował Sergio Rico.

10
7
1
3
3
35'

Z około 25 metrów uderzył Ever Banega. Niecelny strzał.

5
3
2
4
2
33'

Celny strzał w polu karnym oddał Luis Muriel. To było jednak słabe uderzenie, spokojnie interweniował David de Gea.

9
4
2
1
1
29'

Zaatakował Manchester United. Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, ale zabrakło strzału na bramkę. Romelu Lukaku nie zdołał opanować piłki.

10
5
2
13
6
27'

Pablo Sarabia zagrał do Luisa Muriela. Ten zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale strzał był niecelny. To była jednak groźna akcja gości.

10
5
5
3
3
26'

Sevilla FC teraz przy piłce. Goście spokojnie ją rozgrywają w okolicy środka boiska.

6
1
3
3
4
25'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sevilla FC. Piłka została wybita, po chwili znów znalazła się w polu karnym, ale sędzia przerwał grę.

3
2
2
1
1
24'

Romelu Lukaku odegrał do Alexisa Sancheza. Ten szukał jeszcze dogrania w pole karne, ale ostatecznie zabrakło strzału na bramkę.

8
8
4
5
4
21'

Sevilla FC dobrze rozbija ataki rywala i oddala grę od własnego pola karnego.

13
7
4
7
10
19'

Goście przy piłce. Gabriel Mercado dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkę pewnie złapał David de Gea.

18
15
5
3
4
18'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie.

5
4
1
5
7
16'

Pablo Sarabia zagrał do Luisa Muriela. Po chwili z dystansu niecelnie strzelił Franco Vazquez. Sporo tych uderzeń na bramkę Man United.

7
2
3
3
8
14'

Jeszcze jedno uderzenie na bramkę gospodarzy, tym razem z około 16 metrów. Strzał był jednak niecelny.

6
3
2
1
2
13'

W ostatnich minutach Sevilla FC śmielej ruszyła do ataku. Przed chwilą strzał z dystansu oddał Joaquin Correa, ale uderzenie zostało zablokowane.

9
4
2
3
4
12'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Manchesteru United. Dobrze w defensywie spisał się jednak Eric Bailly, który zablokował strzał na bramkę.

9
5
2
1
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Ładny strzał głową oddał Joaquin Correa. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

8
4
2
4
3
6'

Uderzenie z rzutu wolnego, ale Sergio Rico popisał się dobrą interwencją.

11
6
5
8
6
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ever Banega.

20
11
6
4
7
5'

Jesse Lingard dośrodkował w pole karne do Romelu Lukaku. Ten był jednak dobrze pilnowany przez obrońcę.

12
9
8
7
8
5'

Sevilla FC stara się teraz rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy.

9
7
10
8
13
3'

W polu karnym na strzał zdecydował się Marcus Rashford. Uderzenie zostało zablokowane. Manchester United śmiało atakuje od początku meczu.

14
10
5
6
9
2'

Akcja w duecie Romelu Lukaku - Jesse Lingard. Z dystansu strzelał ten pierwszy, ale uderzenie było niecelne.

17
5
4
6
5
19:49

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

17
5
5
3
3
Kto awansuje do 1/4 finału Ligi Mistrzów?