0:2
Zakończony
SSC Napoli
90+3'

Piłkarze RB Lipsk starają się oddalać grę od własnej bramki. Sporo nerwowości w grze.

11
5
7
12
33
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jean-Kevin Augustin.

9
90+1'

RB Lipsk. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Stefan Ilsanker.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

20
6
5
4
2
86'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jose Callejon. Napoli wraca do gry! Z prawej strony dośrodkował Callejon, a z pięciu metrów na 0:2 trafił Insigne. Gościom do awansu brakuje juz tylko jednego gola!

104
45
15
12
11
85'

RB Lipsk. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Jean-Kevin Augustin.

3
83'

Powinno być 0:2! Dayotchanculle Upamecano w ostatnim momencie wybił piłkę spod nóg składającego się do uderzenia gracza Napoli.

5
4
4
5
9
82'

Napoli. Schodzi: Amadou Diawara. Wchodzi: Jorginho.

7
2
3
3
2
81'

Kolejny raz Reina wyszedł przed bramkę i uprzedził Wernera. Napoli ma coraz mniej czasu na zdobycie dwóch goli.

3
2
3
3
1
78'

Kontra RB Lipsk, ale dośrodkowanie Wernera na aut wybił wracający obrońca.

4
3
1
2
3
75'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Marcel Sabitzer.

3
3
2
1
2
74'

RB Lipsk. Schodzi: Bruma. Wchodzi: Emil Forsberg.

5
2
2
2
5
73'

Gospodarze starają się zwalniać grę i spokojnie rozgrywając piłkę dograć mecz do końca.

2
2
1
3
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Kampl.

10
3
3
4
3
68'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Elseid Hysaj.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Zieliński.

6
3
10
21
25
65'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Jose Callejon.

9
3
3
1
2
62'

RB Lipsk odpiera ataki gości. Jednak drugi gol dla Napoli może doprowadzić miejscowych do paniki.

8
2
4
1
3
60'

Napoli przeniosło grę na połowę RB Lipsk. Goście jednak nie potrafią wykreować sobie okazji do podwyższenia wyniku.

3
1
2
6
3
58'

Pepe Reina często musi interweniować przed polem karnym. Przed momentem Hiszpan ponownie wyszedł daleko przed bramkę.

1
3
1
1
1
55'

Z ok. 18 metrów mocno, ale w bramkarza uderzył aktywny Zieliński.

23
10
5
6
5
53'

Problemy ma Mario Rui. Zawodnik gości poza boiskiem, ale już na nie wrócił.

4
1
4
2
2
52'

Sabitzer z rzutu wolnego uderzył w mur.

1
1
4
2
1
50'

Allan chciał lobować bramkarza, ale uderzenie mu nie wyszło.

2
7
3
2
9
49'

Werner dogrywał z prawej strony, w ostatniej chwili obrońca uprzedził Poulsena.

5
6
2
1
1
46'

Gramy po przerwie.

5
4
2
2
1
45+1'

Po rzucie rożnym obok słupka główkował Werner.

6
4
2
5
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
4
1
1
2
45'

Reina musiał wyjść przed pole karne i głową wybijać piłkę tuż sprzed nogi napastnika. Po chwili Bruma nie zdecydował się na strzał do pustej bramki.

2
3
2
2
2
40'

Napoli rozgrywa piłkę, RB Lipsk nie dopuszcza gości pod własne pole karne i stara się kontrować. Jak na razie dość nieporadnie.

4
3
1
2
3
36'

Napoli po objęciu prowadzenia częściej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze póki co nie panikują i starają się uspokajać grę.

8
4
5
3
4
32'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Jeszcze może być ciekawie! Strzał z kilku metrów Insigne odbił bramkarz, piłka do siatki pod poprzeczkę dobił Zieliński! 0:1, ale Napoli wciąż musi zdobyć jeszcze dwa gole, aby awansować.

213
100
21
13
11
31'

Uderzenia Zielińskiego i poprawka Hamsika lądowały na koledze z drużyny lub obrońcy RB Lipsk.

6
6
5
5
4
30'

Żółtą kartkę za faul w ataku otrzymał Yussuf Poulsen.

1
1
2
27'

Peter Gulacsi lepszy od rywala po strzale Insigne, któremu podawał Zieliński. Zawodnik Napoli jednak był na spalonym.

2
2
1
2
2
24'

Gospodarze wciąż w ataku, ale gracze RB Lipsk nie potrafią dojść do pozycji strzeleckiej.

3
3
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenzo Tonelli.

1
1
1
18'

Gospodarze po ostrożnym początku coraz groźniejsi. Pod bramką gości coraz bardziej pachnie golem.

3
14'

Uderzał Sabitzer, tor lotu piłki zmienił Lorenzo Tonelli, a ta trafiła w poprzeczkę!

3
4
2
3
1
11'

Kampl uprzedził w polu karnym Hamsika i to uratowało gospodarzy przed utratą gola!

1
4
4
5
10'

Pierwsza szansa gospodarzy. Do uderzenia w polu karnym doszedł Nruma, ale w decydującym momencie skiksował i wyraźnie przestrzelił.

1
1
2
2
7'

Lewą stroną w pole karne przedostał się Hamsik, ale zagrał zbyt anemicznie i piłkę wybił obrońca.

1
3
2
3'

Od pierwszej minuty Napoli utrzymuje się przy piłce. Gospodarze przyczajeni czekają na rywala.