Puchar Niemiec: Ćwierćfinały
06 lut 2018 18:30
89'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Franck Ribery. Ribery jak profesor odegrał do Robbena, a ten strzelił do pustej bramki.

Bayern Monachium
77
35
9
7
11
86'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Sebastian Rudy. Świetna akcja Bayernu. Rudy przed polem karnym wyłożył piłkę Robbenowi, a ten strzałem lewą nogą pokonał bramkarza.

80
41
11
11
20
85'

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

12
9
5
5
5
82'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Strohdiek.

5
81'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

25
11
7
4
7
80'

Mogło być 1:4. Z kilku metrów do pustej bramki nie trafił jednak Tietz.

17
21
11
4
6
79'

Spokojne tempo meczu w ostatnich minutach. Bayern czeka już na ostatni gwizdek sędziego.

15
6
4
3
3
76'

4
76'

Alaba został sfaulowany. Przerwa w grze, gdyż Austriak potrzebuje pomocy medycznej.

11
2
7
5
13
74'

Paderborn. Schodzi: Marlon Ritter. Wchodzi: Phillipp Klement.

8
74'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

9
5
9
16
12
73'

Pewna obrona Ulreicha po strzale z dystanu Rittera.

13
11
5
5
5
69'

Mocne zagranie do Lewandowskiego, ale Polaka ubiegł gracz gospodarzy.

7
4
6
12
16
67'
66'

Paderborn. Schodzi: Christopher Antwi-Adjej. Wchodzi: Thomas Bertels.

6
63'

Gospodarzom nie brakuje ambicji, ale umiejętnościami nie mogą się równać z Bayernem. Obrońcy mistrzów Niemiec bez problemów zatrzymują akcje rywali.

13
8
5
2
3
60'

Kolejna dobra interwencja Hummelsa. Obrońca tym razem odebrał piłkę Michelowi.

15
6
2
3
2
59'

Bayern ma coraz większą przewagę. Kolejne gole wydają się być kwestią czasu.

17
10
7
2
1
56'

Mało brakło i byłoby 1:4. Zolinski z ponad dwudziestu metrów uderzył w słupek.

16
14
22
6
12
55'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu James Rodriguez. Co się odwlecze... Po dośrodkowaniu Jamesa głową bramkarza rywali pokonał Tolisso.

73
36
8
7
6
54'

Blisko czwartej bramki. Kimmich odegrał do Tolisso, a ten minimalnie spudłował. Dobrą interwencją popisał się Ratajczak.

11
1
2
2
3
53'

Coraz większa przewaga Bayernu Monachium. Goście nie zamierzają zadowolić się trzema zdobytymi golami.

13
8
3
2
3
50'

Hummels w ostatniej chwili powstrzymał od strzału gracza gospodarzy.

14
4
2
1
1
50'

Akcja Comana przerwana przez obrońców Paderborn.

2
1
1
5
3
49'

Groźny strzał Michela obronił Ulreich.

6
4
2
3
3
46'

Paderborn. Schodzi: Massih Wassey. Wchodzi: Phillip Tietz.

3
46'

Początek drugiej połowy.

8
7
1
1
2
44'

Dobra interwencja Ulreicha po strzale z rzutu wolnego.

22
8
5
6
9
42'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Mats Hummels. Dalekie podanie Hummelsa w kierunku Kimmicha. Ten uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

95
55
16
15
14
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mats Hummels.

12
10
7
11
20
38'

Fatalne rozegranie kornera zaowocowało kontrą dla Paderborn. Gospodarze swojej akcji nie zakończyli jednak strzałem.

13
8
7
8
9
38'

Kimmich wywalczył rzut rożny dla Bayernu.

24
11
6
5
3
35'

Po strzale Rittera z rzutu wolnego piłka przeleciała tuż obok słupka.

14
9
8
6
7
34'

W okolicach 25 metra sfaulowany został Kursse. Rzut wolny dla gospodarzy.

7
5
9
7
11
32'

Mueller doznał urazu przy akcji, po której Bayern zdobył pierwszego gola.

13
9
9
18
14
32'
17
13
15
14
13
28'

Piłkarze Paderborn nie są już tak aktywni jak w pierwszym kwadransie. Bayern bezlitośnie wykorzystuje błędy rywali.

21
10
4
4
6
25'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Szybka akcja Bayernu. Coman dograł do LEwandowskiego, ten uwolnił się spod opieki obrońcy i w sytuacji sam na sam pokonał Ratajczaka.

279
143
31
18
14
23'

Strzał Lewandowskiego zablokowany. Polak jest dobrze pilnowany przez obrońców.

18
11
11
14
31
20'

Bayern miał sporo szczęścia przy zdobyciu gola. Teraz Bawarczycy będą kontrolować sytuację na boisku.

23
6
8
6
8
19'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Arjen Robben. Lewandowski dograł do Muellera, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem. Piłka trafiła jednak do Robbena, który nie trafił czysto i zamiast zdobyć gola, to wyłożył futbolówkę Comanowi. Ten z dwóch metrów zdobył gola.

111
56
10
8
14
18'

Co za interwencja Ratajczaka! Wyciągnął się jak struna i obronił groźne uderzenie.

16
5
7
5
13
17'

Tym razem strzelał Coman, ale został zablokowany.

13
6
8
8
14
16'

Indywidualna akcja Robbena zakończona strzałem z ostrego kąta w boczną siatkę.

9
5
6
9
8
14'

Gorąco pod bramką Paderborn. Akcja jednak została przerwana z powodu faulu Lewandowskiego.

15
8
7
17
10
13'

Kontra Bayernu zakończona zablokowanym strzałem Robbena.

11
8
5
9
7
12'

Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale arbiter pozostaje niewzruszony na ich protesty. Faulu nie było.

16
6
6
3
5
10'

Po akcji Rittera gospodarze wywalczyli rzut rożny. Bez respektu dla rywala grają piłkarze SC Paderborn.

16
5
6
4
7
8'

Bayern musi uważać. Po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego piłka wyląowała w siatce gości. Gol nie został jednak uznany, gdyż gracz Paderborn był na spalonym.

22
14
8
9
9
6'

Od pierwszego gwizdka Bayern przeważa. Gol dla mistrzów Niemiec wydaje się być kwestią czasu.

17
15
6
5
9
3'

Mogło być 1:0 dla Bayernu! Po wrzutce Lewandowski uderzył głową z kilku metrów. Ratajczak odbił ten strzał i uratował swój zespół przed stratą gola.

13
7
9
13
18
2'

Po wrzutce Zolinskiego piłkę pewnie chwycił Ulreich.