7
8
90'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk.

Szalona końcówka w wykonaniu reprezentacji Holandii, a beznadziejna Niemców! Po dośrodkowaniu Virgil Van Dijk strzelił z powietrza na 2:2. To najpewniej trafienie na wagę awansu do Final Four. Mało prawdopodobny scenariusz wszedł w życie.

148
70
27
9
13
87'

Holandia potrzebuje jeszcze jednego gola do awansu.

11
8
3
5
10
85'

Gol! Strzelił Quincy Promes. Asystował mu Marten de Roon.

Trafienie Holandii w końcówce regulaminowego czasu. Po kilku podaniach na obrzeżach pola karnego Quincy Promes strzelił zza pleców Matsa Hummelsa do bramki Manuela Neuera.

83
47
16
9
13
84'

Thomas Mueller po raz 100. w barwach narodowych.

9
10
4
4
4
82'

Antonio Ruediger próbował oddać strzał po dosrodkowaniu z rzutu rożnego. W ostatnim momencie został zablokowany zawodnik, który zna smak zarówno ligi włoskiej, jak i angielskiej.

2
1
2
1
2
80'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Leon Goretzka.

3
4
2
3
2
78'

Akcja indywidualna Memphisa Depaya. Po rajdzie uderzenie i interweniował na linii bramkowej Manuel Neuer.

3
3
4
4
4
77'

Poderwali się Holendrzy. Gdyby Niemcy byli skuteczniejsi, to nie miałoby żadnego znaczenia, a tak to Pomarańczowi jeszcze wierzą w zapunktowanie.

2
1
3
2
4
75'

Przewinienie Matsa Hummelsa blisko własnego pola karnego. Doświadczony defensor reprezentacji Niemiec szybko zniknął z pola widzenia sędziego. Rumun mógłby pokazać Hummelsowi drugi żółty kartonik.

3
2
3
3
3
72'

Leroy Sane nie wpakował piłki z bliska do bramki. Momentami widać lekceważące podejście Niemców, a mogli prowadzić już bardzo efektownie.

3
1
3
1
70'

Zbliża się końcówka spotkania w Gelsenkirchen. Dwa ciosy we wczesnej rundzie i Holandia jest na deskach. Dotychczas Pomarańczowi odpowiedzieli zaledwie jednym celnym uderzeniem.

1
2
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich za przewinienie taktyczne.

3
2
6
2
67'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thomas Mueller.

66'

Holandia. Schodzi: Javairo Dilrosun. Wchodzi: Luuk de Jong.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Javairo Dilrosun #20
4
1
1
65'

100. występ Thomasa Muellera w reprezentacji Niemiec. Za moment stanie się on faktem.

2
3
2
1
63'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Marco Reus.

4
2
1
1
62'

Timo Werner powinien zamknąć to spotkanie. Po podaniu Serge'a Gnabry'ego napastnik reprezentacji Niemiec wpadł w pole karne, miał przed oczami wyłącznie Jaspera Cillessena, ale nie potrafił skierować futbolówki do jego bramki.

1
2
1
2
1
60'
56'

Pierwsze celne uderzenie Holendra. Konkretnie Quincy Promes przetestował Manuela Neuera strzałem z okolicy narożnika pola karnego.

7
3
2
1
55'

Manuel Neuer piąstkował po niebezpiecznym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Tym razem doświadczony bramkarz wziął na swoje barki odpowiedzialność za wyjaśnienie sytuacji po stałym fragmencie.

1
3
1
2
2
53'

Dynamika, zdecydowanie, agresja - to wszystko przemawia dotychczas za reprezentacją Niemiec.

4
5
2
2
4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za faul na Memphisie Depayu.

5
3
2
4
4
50'

Chorągiewka sędziego asystenta w górze. Na spalonym zdaniem tego pana był Serge Gnabry.

1
2
2
2
1
46'

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od uderzenia Niemców. Serge Gnabry uruchomił Timo Wernera, który huknął prosto w Jaspera Cillessena.

4
3
2
1
1
46'

5
Czy Holandia strzeli minimum gola w tym meczu?
8
6
5
6
3
45'

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Javairo Dilrosun.

2
1
1
2
3
45'

Doliczone dwie minuty.

4
1
1
3
1
44'

Ryan Babel opuszcza boisko z grymasem bólu.

2
1
1
2
3
43'

Szalony drybling Leroya Sane w polu karnym reprezentacji Holandii. Zabrakło wykończenia autorowi dotychczas ostatniego gola.

2
1
1
4
3
40'

Nico Schulz uruchomił dośrodkowaniem Serge'a Gnabry'ego, który przeskoczył Matthijsa de Ligta i główkował nieznacznie obok bramki Jaspera Cillessena. Niewiele zabrakło do trzeciego gola podopiecznych Joachima Loewa.

5
2
1
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum za brzydkie przewinienie.

3
2
1
2
3
34'

Gorzej poszło Niklasowi Suele po dośrodkowaniu z ruchomej piłki. Defensor nieomal wpakował futbolówkę do bramki Manuela Neuera. Odetchnął, kiedy okazało się, że będzie tylko korner, a nie gol samobójczy.

4
3
1
2
33'

Wrzutka Holendrów z rzutu wolnego. Genialnie interweniują po tych stałych fragmentach obrońcy reprezentacji Niemiec.

3
2
2
3
30'

Serge Gnabry uderzył po ziemi zza pola karnego. Dobrze ustawiony Jasper Cillessen nie miał problemu z zatrzymaniem piłki.

6
1
2
4
3
29'

Zablokowane zagranie Martena de Roona, ale jeszcze była szansa na zaskoczenie reprezentacji Niemiec z rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu Memphisa Depaya interweniował Thilo Kehrer.

2
1
2
1
3
26'

Trochę zbyt głębokie podanie do rozpędzającego się na lewym skrzydle Nico Schulza. Pomocnik reprezentacji Niemiec nie miał szans na dogonienie futbolówki.

3
2
1
1
23'

Kontrola meczu po stronie Niemców. Od czasu do czasu podrywają się gospodarze, żeby wyrównać rachunki z Amsterdami i strzelić trzeciego gola.

3
4
1
21'

Leroy Sane na liście strzelców.

4
2
1
1
4
19'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Toni Kroos.

Toni Kroos uruchomił podaniem z głębi pola Leroya Sane. Piłkarz znany z angielskich boisk nie zabrał się dobrze z futbolówką, ale potrafił z tego wybrnąć. Autor gola wypracował sobie pozycję w szesnastce przeciwnika i ominął strzałem po ziemi Jaspera Cillessena. Dwa ataki, dwa gole, idą po swoje podopieczni Joachima Loewa.

21
9
8
18
37
18'

Holandia nie odpowiedziała jeszcze celnym uderzeniem. Manuel Neuer stara się utrzymywać mobilizację swoich defensorów na wysokim poziomie.

3
2
3
2
15'

Memphis Depay huknął z rzutu wolnego prosto w niemiecki mur. Zmarnowana dobra szansa na wyrównanie ze stałego fragmentu.

4
1
2
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels za faul tuż przed linią własnego pola karnego.

7
5
2
2
3
13'

Niklas Suele interweniował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niebezpiecznie zmierzała futbolówka w kierunku bramki Manuela Neuera, ale Holendrzy musieli zadowolić się rzutem rożnym.

2
1
1
1
1
11'

Timo Werner już otworzył wynik.

2
1
2
1
1
9'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Serge Gnabry.

Reprezentacja Niemiec na prowadzeniu! Timo Werner podjął natychmiast decyzję o strzale zza pola karnego i była ona bardzo słuszna. Za daleko od napastnika gospodarzy był Matthijs de Ligt, z interwencją nie zdążył Jasper Cillessen. Piłka w siatce.

24
12
9
20
46
9'

Długo przebiega adaptacja reprezentacji Holandii na boisku w Gelsenkirchen. Jej akcje kończą się bliżej koła środkowego niż pola karnego Manuela Neuera.

2
2
1
2
6'

Przetrwali początkowy atak przeciwnika Holendrzy i próbowali czymś odpowiedzieć. Na razie bezskutecznie.

2
4
2
4
2
4'

W posiadaniu piłki niemal wyłącznie gospodarze. Grający w pomarańczowych koszulkach i w białych spodenkach przyjezdni w średnim pressingu.

2
2
2
3'

Na trybunach sporo wolnych miejsc.

1
1
1
3
1
1'

W 24. sekundzie premierowe uderzenie obok bramki Jaspera Cillessena. Zaatakowali na początku spotkania gospodarze grający w białych koszulkach oraz czarnych spodenkach.