Tutaj już nic się nie zmieni. Szans na remis nie ma.

49
65
110
90+2'

Gol! Strzelił Cristiano Biraghi. Asystował mu Kevin Lasagna. Spadamy dywizji A Ligi Narodów... Dośrodkowanie z rogu, Lasagna zgrał piłkę, a Biraghi wślizgiem pogrążył nas w rozpaczy. Spadek o krok! 0:1

739
358
114
178
354
90+2'

Włosi pod naszą bramką, wykonają rzut rożny. Drżymy.

102
67
46
68
88
90+1'

Z pola karnego płasko uderzał Glik, Gianluigi Donnarumma takie strzały łapie jedną, wielką jak bochen chleba oczywiście, dłonią.

75
77
41
36
53
90'

Doliczone 3 minuty.

118
51
34
41
63
90'

Giorgio Chiellini ostro potraktował Lewandowskiego. Uspokajamy, nie pogryzł "Lewego".

33
91
18
20
32
89'

Kontra Polaków, Błaszczykowski zepsuł szansę. Po chwili przejęliśmy piłkę, ale arbiter dopatrzył się faulu w ataku.

37
43
29
98
52
88'

Już wiemy, że Piątka w niedzielę na boisku nie zobaczymy.

43
31
35
84
286
87'

Polska. Schodzi: Arkadiusz Reca. Wchodzi: Artur Jędrzejczyk. Jerzy Brzęczek plusów u kibiców nie zdobył. Na trybunach gwizdy.

82
42
22
37
130
87'

Włosi pod naszą bramką, czekamy na przejęcie piłki.

61
48
59
47
80
85'

Spalił Jorginho. Włosi mają coraz mniej czasu.

75
63
27
21
29
85'

Dalekie dogranie do Milika, ten jednak na spalonym.

40
38
22
30
83
84'
82'

Laga z autu, piłka w rękach bramkarza. Może lepiej od razu oddać futbolówkę rywalom?

92
54
30
38
53
82'

Tylko skromnie zapytamy: gdzie jest Piątek?

295
87
45
33
48
81'

Włochy. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Kevin Lasagna. My już jesteśmy głodni, jutro na obiad wiadomo co.

19
79'

Grosicki, chłopie... Z dużego palca, z czegokolwiek. Można uderzać, trzeba uderzać w takiej sytuacji.

59
107
21
29
32
78'

Coraz mniej czasu, patrząc na sytuację w tabeli to Włochom bardziej zależy na zdobyciu gola. My trafiliśmy na wyjeździe i jesteśmy w lepszej sytuacji.

53
26
17
29
25
76'

Strata Zielińskiego przed własną bramką. Strzelał Bernardeschi piłka poszybowała tuż ponad bramką.

41
48
29
30
63
75'

Teraz Grosicki podawał bandzie za bramką. Oczywiście bandzie reklamowej.

48
147
23
33
44
74'

Ależ bez sensu dośrodkował Błaszczykowski, wprost w ręce bramkarza.

32
72
23
34
51
73'

Grosicki sam na sam z bramkarzem, ale trafił w golkipera. Poprawiał Milik i... jak zwykle w kadrze spudłował. Chce nam się płakać.

76
228
45
146
111
72'

Why? Dośrodkowywał Grosicki, ale źle kopnął piłkę i ta opuściła boisko.

27
81
27
30
85
71'

Federico Bernardeschi do okulisty! Jak można przestrzelić głową z pięciu metrów! Podawał Chiesa. Po raz kolejny wróciliśmy z bardzo dalekiej podróży. Już chyba po raz piąty, albo nawet szósty.

69
41
28
32
52
69'

Coraz groźniej pod naszą bramką. Włosi czują krew i chcą dorwać ofiarę. Co na to nasi?

42
36
44
38
91
Krzysztof Piątek powinien wejść na boisko?
Po co ma psuć swoją średnią goli na mecz
93
29
13
14
12
67'

Błaszczykowski pozwolił Florenziemu przyjąć przed bramką piłkę. Udało się wszystko uratować i będzie rzut rożny.

49
29
22
22
49
67'

To już czas na Piątka w niedzielę? Chyba, że czekamy na stratę gola?

113
54
17
21
16
65'

Rozklepana nasza obrona, piłka w bramce. Włoszki piszczą i płaczą. Jednak nie! Spalony i gola nie ma. Włoszki wciąż płaczą.

55
129
22
22
36
65'

Nasz sposób na Włochów? Tzw. laga z autu w pole karne. Może pomoże...

45
71
23
15
20
64'

Marco Verratti "przytarty" przez Milika. Potrzeba pomocy doktorów.

54
51
25
21
22
63'

Kontra Polaków, dośrodkował Grosicki, bramkarz niepotrzebnie się rzucił w kierunku piłki. Być może chce brudny zakończyć mecz, może za to premię otrzyma.

17
61'

Chiesa uderzał sprzed pola karnego, przymierzył niecelnie, ale będzie rzut rożny. Włosi przebudzili się.

20
22
32
20
30
60'

Jednak nie, w kierunku strzelnicy, wszak to druga strona Parku Śląskiego.

24
85
16
14
12
59'

Odgryzają się Włosi, piłka dotarła pod nogi Biraghiego, ten jednak uderzył w kierunku chorzowskiego ZOO.

35
73
12
11
11
59'

Celny strzał był, w takim razie teraz czekamy na gola dla Polaków!

68
45
8
21
12
58'

No i jest celny strzał!Daleki dogranie do Grosickiego, ten w sytuacji sam na sam w nogi bramkarza, po chwili poprawiał Zieliński. Jednak przestrzelił!

46
31
13
13
13
56'

"My chcemy gola" - śpiewają kibice. My chcemy mniej, celnego uderzenia Polaków.

79
45
9
12
16
54'

Lewandowski po raz kolejny ma do arbitra uwagi na temat jego pracy. Czy słuszne?