Jeszcze głową próbował Alario. Piłka jednak mija bramkę o dobre 2 metry.

7
5
7
86'

Centra z kornera trafia na głowę Martineza. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Bernd Leno widowiskowo obronił.

9
6
18
6
9
85'

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Niklas Suele.

16
5
5
3
3
83'

Wszystko już jasne. Bayern przestał atakować, a gospodarze też już pogodzeni z losem.

11
6
3
3
4
komentarz

Jesteśmy winni jeszcze informację o frekwencji. W Leverkusen dziś 30 210 ludzi na trybunach.

18
6
6
6
5
80'
78'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Thiago Alcantara.

Długie podanie i wzorowe przyjęcie w polu karnym. Łatwo ograny Benjamin Henrichs i lekki strzał poza zasięgiem Leno.

72
43
12
8
10
75'

Dwa brzydkie faule Hummelsa. Trybuny domagają się kartki, ale obrońcy się upiekło.

10
12
9
10
11
72'

Gol! Strzelił Leon Bailey.

Piękny gol! Pięcioosobowy mur Bayernu nie pomógł. Bailey strzela z rzutu wolnego z 22 metrów, a piłka przelatuje nad głową Martineza i zaskakuje bramkarza.

Bayer 04 Leverkusen
46
29
53
29
44
70'

Mecz nie jest tak jednostronny jak świadczy o tym wynik. Gospodarze mieli swoje okazje, ale brakuje im wykończenia.

11
6
6
5
4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Charles Aranguiz. W środku boiska zahaczony Alcantara.

8
6
6
3
5
67'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng. Faulowany Alario.

Bayern Monachium
12
13
7
11
21
63'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Arjen Robben.

I kolejny gol dla gości! Rafinha łatwo wbiegł w pole karne i spod linii końcowej dograł do Robbena. Strzał Holendra trafia w nogi Muellera i piłka wpadła do bramki.

92
55
19
10
12
63'

Bayer. Schodzi: Julian Baumgartlinger. Wchodzi: Lucas Alario.

8
60'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara.

Arjen Robben wbiega w pole karne, ale potyka się na piłce. Jest jednak jeszcze Thiago, który z wielkim spokojem kończy akcję.

99
60
12
6
12
58'

Dośrodkowanie spod chorągiewki, strącenie głową Larsa Bendera i z bliska trafia Kevin Volland. Jest jednak sygnalizacja ofsajdu i gol nie zostaje uznany.

9
7
5
4
5
54'

Do intensywnej rozgrzewki ruszył Sandro Wagner. Jeśli wejdzie, zmieni najprawdopodobniej Lewandowskiego.

11
9
16
25
47
52'

Nagłe przyspieszenie Bayernu i od razu stuprocentowa okazja. Nie myli się Mueller.

113
73
20
11
13
49'

Dwie fantastyczne interwencje bramkarza Bayernu! Sven Ulreich odbijał piłkę po strzałach z bliska Vollanda i Bellarabiego.

19
8
7
5
8
46'

Gra wznowiona.

19
11
8
8
11
46'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Rafinha.

11
5
6
4
10
46'

Bayer. Schodzi: Panagiotis Retsos. Wchodzi: Leon Bailey.

45+2'

Strzał Havertza z 17 metrów podbity przez Hummelsa. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

8
7
11
4
11
45'

Jeszcze 2 minuty gry w I połowie.

18
11
7
8
10
45'

Alaba do Muellera, ale ten miał olbrzymie problemy z opanowaniem piłki w polu karnym Bayeru.

11
8
9
12
10
42'

Dobre dośrodkowanie Robbena na głowę Martineza. Piłka mija jednak bramkę gospodarzy.

10
4
8
8
9
39'

Lars Bender upadł na murawę bez kontaktu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

17
9
27
12
11
37'

Kapitalny strzał Bellarabiego z 20 metrów i jeszcze lepsza parada Ulreicha!

16
8
5
8
10
36'

Byli świetnie ustawieni partnerzy, ale Bellarabi wybiera drybling i traci piłkę w monachijskiej "szesnastce".

5
5
6
5
6
33'

Dośrodkowanie z prawej flanki, ale Robert Lewandowski niezbyt dobrze nabiegł na piłkę i tylko delikatnie musnął ją głową.

14
13
12
22
15
32'

Nieporozumienie w obronie gości. Źle piąstkował Sven Ulreich, co umożliwiło strzał Svenowi Benderowi. Bramkarz odbija nogami!

12
8
9
8
10
30'

Martinez świetnie podał górą za linię defensywy Bayeru, Kimmich wzorowo dograł na 7. metr, ale tam zabrakło Lewandowskiego. Polak był wyraźnie spóźniony.

9
7
16
16
15
27'

Karim Bellarabi nabrał prędkości biegnąc prawym skrzydłem, ale zdecydowany wślizg Boatenga kasuje akcję gospodarzy.

19
11
5
7
5
24'

Jerome Boateng "nakrzyczał" na sędziego, ale nie miał racji. Był faul na Vollandzie.

7
6
7
12
7
21'

Kontra Bayeru 2 na 2. Kai Havertz powienin lepiej dograć do wybiegającego na czystą pozycję Vollanda, ale trafił w obrońcę.

11
8
5
5
10
19'

Alaba mocno wstzrelił futbolówkę na 5. metr, ale tam Tah uprzedził Ribery'ego.

16
8
8
10
11
16'

Gol! Strzelił Lars Bender.

Dużo się tu dzieje! Po centrze Brandta z rzutu wolnego w polu karnym Bayernu powstało olbrzymie zamieszanie. Lars Bender głową posyła piłkę do siatki.

46
36
40
51
137
13'

Ponownie w natarciu Bayern. Arjen Robben poczarował na linii pola karnego, ale podwojony przez rywali stracił piłkę.

16
16
8
10
9
11'

Żółtą kartkę otrzymał Panagiotis Retsos. Ostry atak w nogi Kimmicha.

34
21
16
19
17
9'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Franck Ribery.

Obrona gospodrzy śpi w najlepsze. Francuz pobiegł lewym skrzydłem i miękko dośrodkował do Polaka. Mocny strzał tuż przy słupku i goście podwyższają prowadzenie. Dla Lewandowskiego to czwarty gol w tej edycji Pucharu Niemiec.

440
227
54
30
30
6'

Błyskawiczna kontra gospodarzy. Karim Bellarabi idealnie dośrodkował z prawej strony boiska, ale Sven Ulreich odbija piłkę po strzale głową Vollanda.

24
22
10
13
15
3'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Javi Martinez.

Cudowny początek Bayernu i Lewandowskiego! Boateng dośrodkował do niepilnowanego Muellera, ale strzał głową odbił bramkarz. Piłka trafia jednak na 16. metr gdzie fantastycznie uderza Martinez. Futbolówka przeleciała między nogami Lewandowskiego i zaskoczyła Leno. Był jednak kontakt Polaka z piłką i gol zaliczony zostanie Polakowi!

259
139
46
22
24
20:00

Za moment startujemy. Gospodarze na czerwono, Bayern na biało.