Liga Europy: 1/8 finału, rewanże
15 mar 2018 21:05
90+2'

Zabójcza kontra Salzburga zakończona strzałem w poprzeczkę! Ależ zmarnował to Dabbur!

10
9
14
11
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Diadie Samassekou.

6
90'

Jeszcze 3 minuty gry.

5
4
4
5
6
88'

Żółtą kartkę otrzymał Dan-Axel Zagadou. Faulowany Ramalho.

Borussia Dortmund
4
4
2
4
4
85'

Ulmer padł w polu karnym Borussii, ale zdaniem francuskiego sędziego Sokratis Papastathopoulos nie faulował.

4
2
4
4
3
82'

Peter Stoger na spokojnie patrzy jak jego drużyna odpada z Ligi Europy... za spokojnie.

1
1
5
8
82'

Red Bull. Schodzi: Amadou Haidara. Wchodzi: Reinhold Yabo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Amadou Haidara #4
1
2
79'

Red Bull. Schodzi: Ksaver Schlager. Wchodzi: Hannes Wolf.

Ksaver Schlager #42
1
76'

Trochę kopaniny w środku pola.

73'

Dobry fragment gry gości, którzy idą na całość. Walke dwukrotnie odbił piłkę po strzałach Guerreiro i Isaka.

5
1
1
72'

Piszczek dokładnym podaniem obsłużył Philippa, ale ten uderzył nad celem.

2
2
1
70'

Wreszcie groźnie zaatakował Dortmund! Michy Batshuayi prostopadle do Isaka, ale Szwed przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem.

1
3
1
2
68'

Płaski strzał Ulmera zza pola karnego trafia do rąk Burkiego.

3
66'

Red Bull. Schodzi: Hee-Chan Hwang. Wchodzi: Fredrik Gulbrandsen.

4
65'

Alexander Isak świetnie strącił piłkę głową do Schmelzera. Obrońca uderzył z 5 metrów prosto w bramkarza!

2
1
1
3
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Valon Berisha. Faul przy linii bocznej.

2
1
1
2
61'

Szybka akcja gospodarzy. Dabbur kropnął z 18 metrów, ale Burki złapał piłkę w "koszyczek".

1
2
59'

Kontra gospodarzy 3 na 1! Egoizm Berishy spowodował to, że nadal mamy bezbramkowty remis.

4
2
2
1
2
58'

Centra Piszczka i zbyt krótkie wybicie obrońców Salzburga. Na 17. metrze dopadł do niej Marcel Schmelzer, ale strzelił wprost w bramkarza.

2
1
3
55'

W odstępie kilku minut trzy faule Hwanga, który ma już na koncie żółtą kartkę. Nieodpowiedzialne zachowanie Koreańczyka zdenerwowało trenera gospodarzy.

1
2
1
2
4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Hee-Chan Hwang. Popchnięty Schmelzer.

3
51'

Celny, soczysty strzał Philippa, ale Walke pewnie zatrzymał piłkę.

1
1
50'

Podanie za linię defensywy Borussii, ale Burki uprzedził Dabbura.

1
2
2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Wślizg w nogi Berishy.

1
2
46'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Alexander Isak.

46'
46'

Początek II połowy.

2
1
1
44'

"Wolej" Piszczka i piłka zmienia kierunek lotu po rykoszecie od Batshuayi'ego. Było groźnie, ale gola do szatni nie ma.

1
2
4
6
4
40'

Sporo chaosu na boisku. Nie jest to wybitny mecz.

1
1
2
3
4
38'

Michy Batshuayi pada w polu karnym gospodarzy po zderzeniu z Ramalho. Nic tam nie było!

2
3
3
7
8
35'

Rozkręca się Red Bull Salzburg. Przed momentem techniczny strzał Dabbura przeleciał metr nad poprzeczką.

1
1
2
4
4
32'

Powinno być 1:0! Ksaver Schlager z 13 metrów w długi róg, ale fantastycznie broni Roman Burki!

9
5
6
1
5
28'

Kontra gospodarzy po szybkim wznowieniu gry z rzutu wolnego. Prostopadłe zagranie do Hwanga, ale Koreańczyka uprzedził Burki. Bramkarz Borussii wybiegł poza "szesnastkę" i wybił piłkę w aut.

3
1
1
25'

Zagotowało się w polu karnym gospodarzy po centrze Reusa. Pada na murawę Car i zdaniem arbitra był faul "w ofensywie".

4
1
4
21'

Sokratis Papastathopoulos zagrywa w poprzek boiska i piłkę przechwytuje Hwang. Koreańczyk długo zwlekał ze strzałem, uderzył z ostrego kąta w krótki róg, ale Burki był czujny.

5
2
2
20'

Słowne ostrzeżenie dla Hwanga, który przesadził z atakiem na Schmelzera.

2
1
17'

Długie podanie do Hwanga. Koreańczyk miał przed sobą tylko jednego obrońcę i bramkarza, ale Dan-Axel Zagadou był lepszy. Zagranie głową do własnego bramkarza i po zagrożeniu.

1
1
15'

Castro zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i był blisko straty na własnej połowie. Faul na Berishy oczywisty, ale o dziwo nie ma kartki.

1
2
13'

Bardzo gęsto w środku boiska. Widać już, że Borussia stawia na ofensywę, a Salzburg liczy na kontrę.

2
2
10'

Przeciągnięte dośrodkowanie Piszczka, ale na lewej stronie piłkę dogonił Schmelzer. Centra do Goetze, ale ofensywny pomocnik nie sięgnął futbolówki.

2
1
1
7'

Strata Castro i szansa przed Salzburgiem. Hee-Chan Hwang sam przed bramkarzem, ale Roman Burki odbił piłkę.

5
2
1
2
3
6'

Zaskakująco bierna postawa Salzburga, który oddał pole gościom.

5
2
4
1
1
5'

Dopiero kilka minut gry za nami, a już dwa poważne błędy Piszczka. Polak nie wygląda dziś pewnie.

2
1
3
5
4
3'

Marcel Schmelzer mięciutko wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale napastników uprzedził Walke. Pewny chwyt na 14. metrze.