7
10
7
90'

Wagner pada w polu karnym Sevillii, ale nic tam nie było. Przynajmniej zdaniem szkockiego arbitra.

17
6
6
5
18
88'

Kimmich dogonił piłkę tuż przed linią końcową, ale dogrywał prosto do rąk hiszpańskiego bramkarza.

5
4
3
8
10
86'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Niklas Suele.

8
7
13
6
4
83'

Długa piłka zaadresowana do Nolito, ale były piłkarz Celty Vigo i Manchesteru City był na wyraźnym spalonym.

5
5
3
3
5
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega.

Przypadkowo uderzony w twarz został Martinez.

16
7
8
5
5
81'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Nolito.

11
6
8
3
4
79'

Kibice z pewnością nie spodziewali się, że w Monachium będzie taki problem ze zdobywaniem goli.

74
76'

Steven N'Zonzi ostro zaatakował Rodrigueza i powinien za to obejrzeć drugie "zółtko". Skończyło się jednak tylko na rozmowie z arbitrem.

6
2
4
27
72'

Sporo miejsca na prawym skrzydle miał Arjen Robben. Holender mógł podawać do Lewandowskiego, ale wybrał egoistyczną grę. Koniec końcem tylko boczna siatka po strzale z ostrego kąta.

5
1
7
6
54
70'
17
8
4
4
6
70'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Sandro Ramirez.

68'

Drybling Ribery'ego z lewej strony pola karnego przyjezdnych. Francuz zakręcił Navasem, ale przy okazji i samym sobą.

11
4
4
2
1
67'

Robben w swoim stylu ściął z piłką do środka, ale strzelił po prostu koszmarnie.

5
3
5
2
17
65'
64'

Skrobnięty po stawie skokowym Robert Lewandowski - winnym Clement Lenglet.

2
1
4
10
28
62'

David Soria pewnie chwyta piłkę po celnym strzale Rodrigueza z 18 metrów.

7
2
4
3
8
59'

Sevilla postraszyła Bayern. Poprzeczka po strzale głową N'Zonziego!

8
6
14
6
20
58'

Rafinha przewrócił w bocznym sektorze boiska Navasa i będzie okazja do dokłądnej centry w pole karne.

6
7
3
3
4
54'

Rośnie przewaga gospodarzy. Podanie od Kimmicha, strzał Mullera i piąstkowanie bramkarza Sevilli.

13
7
3
5
3
53'

Mocny strzał z ostrego kąta oddał Rodriguez, ale Soria odbił piłkę nogami.

6
6
5
7
12
51'

Kontra Sevilli i dobre prostopadłe podanie do Ben Yeddera. Napastnik poradził sobie z Boatengiem, ale powstrzymał go wracający Rafinha.

10
3
4
3
4
49'

Szansa Bayernu! Rafinha w tempo wbiegł lewą stroną boisko i centrą na dalszy słupek szukał Lewandowskiego. Strzał głową Polaka trafia jednak tylko w boczną siatkę.

8
2
12
17
9
47'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Javi Martinez.

6
5
6
14
7
46'

Gra wznowiona. Czekamy na gole.

19
7
3
2
4
45+3'

Dwukrotnie przetrącony Lewandowski... który to już raz?! Polak ma już dość gry w pierwszej połowie.

17
8
9
12
54
45'

Sędzia dorzucił 3 minuty.

19
10
12
11
16
45'

Groźna akcja gości przerwana ofiarnym wślizgiem Rafinhi. Obrońca zgłasza problem z barkiem i chyba jest to coś poważnego.

14
4
21
19
9
44'

Pierwsza połowa ma się ku końcowi. Bayern bez fajerwerków w ataku, ale ma korzystny wynik z pierwszego meczu (wygrana 2:1). Sevilla nie jest w stanie na poważnie zagrozić gospodarzom.

16
7
4
8
7
41'

Bliski wepchnięcia piłki do bramki był Franck Ribery, ale w ostatniej chwili wślizgiem piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Escudero.

12
5
10
7
9
40'

Perfekcyjne krosowe zagranie Ribery'ego do Robbena, ale ten uwikłał się w niepotrzebny drybling i z dużej chmury spadł kapuśniaczek. Akcję kończy nieprzygotowany strzał z 17. metrów - daleko od celu.

5
5
2
13
12
38'

"Bomba" Ribery'ego z 14 metrów! David Soria bez kontroli odbija piłkę przed siebie, dobitki jednak nie ma.

17
5
4
5
8
36'

Efektowna sztuczka Ribery'ego na lewej flance, ale nic to Bayernowi nie dało.

13
4
6
6
9
34'

Tego się nie spodziewaliśmy! Z narożnika pola karnego z niesamowitą mocą huknął Mats Hummels. Trybuny już widziały piłkę w siatce, ale ta mija bramkę Sevilli.

16
5
9
4
8
32'

Rafinha dogrywa ze skrzydła na 7. metr, gdzie wbiega Lewandowski. Ponownie starcie Polaka z Mercado i upadek, ale tym razem szkocki sędzia puszcza grę.

4
4
11
10
12
30'

Pół godziny gry za nami. Lekka przewaga Bayernu, ale Sevilla wcale nie ogranicza się do obrony i miała już kilka okazji.

14
6
10
6
13
27'

Dużo walki na Allianz Arena w Monachium. Kości trzeszczą, że aż boli.

13
4
6
11
7
26'

Dobra akcja Escudero, który dynamicznie wbiegł lewą stroną pola karnego Bayernu. Doczekał się prostopadłego podania, ale strzał w długi róg mija bramkę.

11
5
4
6
6
20:10

Też jesteśmy zdania, że piłkarze gości "przeginają"...

37
8
6
11
12
22'

Joshua Kimmich mocno zagrywa wzdłuż linii pola bramkowego, ale obrońcy uprzedzili Lewandowskiego.

12
10
13
17
21
19'

Poobijany jest Lewandowski, w twarz oberwał również James Rodriguez. Kolumbijczyk biega z tamponem w nosie. Przed chwilą dogrywał z kornera, ale bez zagrożenia pod bramką Sorii.

9
8
7
10
26
17'

Szansa Sevilli! Po wstrzeleniu piłki przed bramkę kolanem jej lot zmienił Joaquin Correa. Rykoszet od obrońcy i po chwili poprawka. Tym razem jednak pomocnik faulował bramkarza.

8
7
7
8
12
15'

Protestuje Sarabia! Jego zdaniem jeden z obrońców Bayernu zagrywał ręką we własnym polu karnym. Szkocki sędzia jednak pozostaje niewzruszony - gramy dalej!

15
6
5
7
8
12'

Pablo Sarabia ładnie zbiegł z piłką do środka boiska i huknął z 17 metrów... wysoko nad bramką.

13
8
6
9
15
11'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi.

47
20
11
7
8
10'

Robert Lewandowski ponownie poturbowany. Goście kontynuowali grę, a Polak leżał na środku boiska. Ostro zareagowała ławka rezerwowych Bayernu.

18
10
11
22
66
8'

Na chwilę zamarliśmy bo "Lewy" otrzymał cios w kość policzkową i nie podnosił się z ziemi. Niepokój szybko minął, lód na obolałe miejsce i walczy dalej!

11
9
9
9
27
7'

Strzał głową Lewandowskiego po centrze z prawego skrzydła. David Soria przeniósł piłkę nad poprzeczką.

24
7
8
7
7
6'

Ponownie Bayern, tym razem zagrożenie w osobie Robbena. Zaskakująca próba sprzed "szesnastki", ale piłka mija cel w bezpiecznej odległości. Zabrakło naprawdę sporo.

11
3
4
7
10
4'

James Rodriguez strzela nad murem z 22 metrów, ale piłka poszybowała metr nad poprzeczką.

10
6
6
6
9
2'

Gabriel Mercado.

Podanie w uliczkę do Lewandowskiego, a ten pada przed polem karnym zahaczony przez Mercado! Chwila zawahania sędziego i tylko żółta kartka w górze.

23
12
5
4
9
Jak sądzicie czy Robert Lewandowski strzeli gola?