Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
3
90'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Tomasz Cywka.

KGHM Zagłębie Lubin na kolanach, Wisła Kraków prowadzi 3:0! Rafał Boguski strzałem głową na bramkę zamienił dokładne dośrodkowanie w wykonaniu Tomasza Cywki.

34
19
2
3
2
89'
87'

Tym razem przestrzelił Patryk Tuszyński z KGHM Zagłębia Lubin.

4
2
2
85'

Kamil Wojtkowski huknął bardzo niecelnie z dystansu.

1
2
2
2
2
83'

Gol! Strzelił Rafał Boguski.

Wisła Kraków wygrywa już 2:0! Pol Llonch uderzył w słupek, ale piłka odbiła się od nabiegającego Rafała Boguskiego i wpadła do siatki.

Wisła Kraków
51
25
3
2
3
83'

Blisko gola dla lubinian, ale jednak pozycja spalona.

3
1
1
2
3
81'
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pol Llonch.

1
1
2
1
3
80'

Wisła Kraków próbuje oddalić grę od własnego pola karnego i wymienia podania na połowie przeciwnika.

1
1
2
1
1
78'

Groźnie uderzał Jakub Mares, ale piłka minęła bramkę Wisły.

3
1
1
1
3
76'

Mecz w Krakowie ogląda 7063 widzów.

4
2
75'

KGHM Zagłębie Lubin próbuje się przedrzeć lewą flanką pod "16" krakowskiego zespołu.

1
73'

Rafał Boguski trafił wprost w Hładuna z około 3 metrów. To powinien być gol dla Wisły, ale wciąż bez zmiany wyniku.

1
1
1
8
72'

Julian Cuesta zastopował szarżującego Maresa i wygarnął mu piłkę spod nóg.

3
1
71'

Kolejny korner mieli Miedziowi, jednak nic dobrego dla gości nie wyszło z tej akcji.

1
1
1
69'

Ładna akcja Wiślaków, a świetną interwencją popisał się Dominik Hładun.

2
1
1
68'

Tibor Halilović faulował rywala w środkowej strefie boiska. Atakuje Zagłębie.

1
1
1
66'
65'
6
4
4
2
4
63'

Carlitos znalazł się na pozycji spalonej.

2
2
2
2
7
61'

Żółtą kartkę za faul na Hładunie otrzymał Carlitos, który nie zagra w następnym meczu z Lechem Poznań.

3
2
1
10
16
60'

Dominik Hładun starł się z Carlitosem, do którego pretensje mają zawodnicy Zagłębia Lubin.

2
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

2
1
1
4
10
57'

Będzie kolejny rzut rożny dla lubinian, którzy coraz częściej goszczą pod bramką gospodarzy.

2
2
1
7
55'

Strzał Alana Czerwińskiego z dystansu został zablokowany.

1
3
1
52'

Seria zwodów Carlitosa i celny strzał. Na posterunku był Dominik Hładun. W tej sytuacji sporo pretensji do klubowego kolegi miał Imaz, gdyż Carlitos nie podał mu piłki.

2
1
3
51'

Fran Velez, zwany mistrzem odbiorów, zabrał futbolówkę przeciwnikowi i w ataku znajduje się Wisła Kraków.

8
3
1
2
1
49'

Jakub Bartkowski uderzył tuż obok słupka bramki gości.

3
1
2
1
1
48'

Próbował dryblować Jakub Mares, jednak został zatrzymany przez rywala.

1
1
1
46'
45'

Miedziowi fatalnie rozegrali rzut rożny.

7
2
1
2
2
43'

KGHM Zagłębie Lubin ruszyło szybko lewym skrzydłem, ale w porę zorientowali się gospodarze, którzy przerwali tę akcję.

7
1
1
2
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania. Od własnej bramki grę zainicjował Dominik Hładun.

1
39'

Filip Starzyński posłał piłkę tuż obok słupka bramki, której strzeże Cuesta.

2
2
1
2
37'

Carlitos poczuł się pewniej po zdobytej bramce i nęka defensywę Zagłębia.

12
5
1
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik.

KGHM Zagłębie Lubin
11
4
2
34'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Nikola Mitrović.

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie 1:0! Nikola Mitrović obsłużył świetnym, sprytnym podaniem Carlitosa, a ten uderzył potężnie z około 10 metrów. Dominik Hładun był bez większych szans na skuteczną interwencję.

71
29
8
10
10
33'

Wisła miała rzut rożny, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

3
2
3
2
6
31'

Oskrzydlająca akcja ekipy z Lubina nie zaskoczyła defensywy Wisły Kraków.

3
2
1
1
2
29'

Żółtą kartkę za faul na Imazie otrzymał Adam Matuszczyk i nie zagra w następnej kolejce Ekstraklasy.

8
3
1
1
1
29'

Świetnie w obronie zagrał Fran Velez, który wybił piłkę na aut.

6
3
1
1
2
27'

Czyżby przebudziła się Wisła Kraków? Jednak nie, bo szybko straciła piłkę.

1
5
3
6
25'

Jakub Bartkowski otrzymał reprymendę od sędziego po faulu na Tosiku.

1
1
2
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Jagiełło.

3
4
1
1
1
23'

Paweł Żyra uderzył sprzed pola karnego w poprzeczkę! Zawodnik tylko złapał się za głowę.

1
1
1
1
1
23'

Miedziowi cały czas szukają na boisku Alana Czerwińskiego, który mocno pracuje na boisku.

1
1
1
1
2
21'

Fatalne, proste błędy techniczne z obdywu stron. Na razie pojedynek nie zachwyca.

1
1
1
5
3
19'

Nikola Mitrović faulował rywala i od rzutu wolnego grę rozpoczęła ekipa z Lubina.

2
1
1
1
2
17'

Od początku meczu bardzo aktywny na prawej flance jest Czerwiński, który stara się napędzać ataki przyjezdnych.

1
1
1
1
1
15'

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Alan Czerwiński, ale Miedziowi nie byli w stanie zagrozić bramce Wiślaków.

3
1
1
2
2
13'

Jesus Imaz strzelił niecelnie sprzed pola karnego. W końcu gospodarze przeprowadzili groźną akcję.

6
1
1
1
1
13'

1
10'

Alan Czerwiński uderzył minimalnie obok słupka bramki Wisły. Zagłębie o krok od strzelenia gola.

8
1
1
1
3
8'

Na razie żadna z ekip nie forsuje tempa. Obecnie przy piłce znajduje się KGHM Zagłębie Lubin.

1
1
1
1
1
6'

Miedziowi przejęli futbolówkę i spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
1
5'

Od wyrzutu piłki z autu swoją akcję rozpocznie Biała Gwiazda.

1
2
1
1
1
3'

Na razie sporo chaosu na boisku - drużyny początkowo badają swoje możliwości.

1
1
1'

Od środka boiska batalię rozpoczęli goście.