Pogoń Szczecin
13' Adam Frączczak 32' Adam Frączczak 61' David Stec 62' Adrian Benedyczak 88' Kamil Drygas
Cracovia
4' Marcin Budziński 43' Diego Ferraresso 61' Mateusz Wdowiak 62' Filip Piszczek 67' Cornel Rapa 78' Javi Hernandez
1:1

Koniec. Podział punktów w Szczecinie, z którego nie może się cieszyć żadna z drużyn.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Mogło być 2:1! Po dośrodkowaniu z rogu Drygasowi zabrakło niewiele, aby wbić piłkę do bramki z metra.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

Cracovia w ataku, to goście cały czas są aktywniejsi.

Z dystansu uderzał Zvonimir Kozulj, pół metra obok słupka.

Pogoń. Schodzi: Adrian Benedyczak. Wchodzi: Hubert Matynia.

Kontra Cracovii, ale Wdowiak źle dogrywał. Po chwili słabo uderzał Sergei Zenjov.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Hernandez.

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Iker Guarrotxena.

Załuska głową zagrywał przed polem karnym. Przy okazji staranował Rudola.

Płaskie uderzenie Zenjowa. Próba była dość anemiczna.

Pogoń. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Kamil Drygas.

W ostatnich minutach lepiej wygląda Cracovia. Pogoń niewiele potrafi zdziałać pod bramką gości.

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Milan Dimun. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Dimun zgrał piłkę, a Rapa wpakował ją do bramki. Były gracz Pogoni nie celebrował radości. 1:1!

Uderzenie Wdowiaka, Załuska trącił piłkę i ta odbiła się od słupka!

Załuska ryzykowanie wyszedł do piłki, złapał ją, ale przy okazji swoje odczuli rywale.

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Benedyczak.

Żółtą kartkę również otrzymał Mateusz Wdowiak.

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał David Stec.

Uderzenie Kozulja z ok. 16 metrów. Bardzo niecelne. To była dobra okazja Pogoni.

Stec w polu karnym do Benedyczaka, który został przyblokowany 5 metrów przed bramką.

Uderzał Rapa, jednak zbyt słabo i Załuska pewnie obronił.

Nieporadnie wyglądają ataki obu drużyn. Minuty płyną. Tyle dobrze.

W końcu strzelał Frączczak, daleko od celu.

Nudno na boisku w Szczecinie. Piłkarze walczą, jednak brakuje uderzeń.

Cracovia wysoko ustawiona, chce to wykorzystać Pogoń i skontrować gości. Na razie jednak tylko chce.

Pogoń na połowie Cracovii. Spokojny początek 2. połowy.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Pogoń prowadzi 1:0 po golu Frączczaka z rzutu karnego.

Sędzia doliczył minutę do czasu gry.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Ferraresso.

Piłka w polu karnym spadła pod nogi Hołoty, który uderzył mininalnie obok bramki.

W końcu Pogoń pod bramką Cracovii. Uderzał z dystansu Delew, bramkarz na róg.

Po rzucie rożnym wiatr zdmuchnął piłkę na słupek. Sporo szczęścia miała Pogoń.

Hernandez sam na sam z Załuską, ale bramkarz wybił piłkę i uratował Pogoń!

Cracovia ruszyła do ataku, ale póki co jedynie przeniosła grę na połowę Pogoni.

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Pewny strzał w prawy róg, bramkarz w przeciwnym. 1:0!

Rzut karny dla Pogoni! W polu karnym Dimun przewrócił Delewa.

Uderzenie Hernandeza, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

Dobre rozegranie rzutu wolnego przez Pogoń, uderzał niecelnie Dwali, który był na spalonym.

Wciąż niewiele dzieje się na boisku w Szczecinie. Częściej w ataku Pogoń, jednak bez okazji.

Wciąż męczą się piłkarze. Sporo błędów, niepotrzebnych strat. To nie przypadek, że drużyny źle weszły w sezon.

Nieznaczna przewaga Pogoni, z której jednak nic nie wynika.

Sporo walki w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Frączczak.

Dogranie z rogu, Cornel Rapa głową, Załuska zdołał odbić piłkę!

Budziński dośrodkował z rzutu wolnego, Załuska nie odbił piłki i będzie rzut rożny.

Sporo fauli w pierwszych minutach meczu. Sędzia często przerywa grę.

Delew uderzył z rzutu wolnego, piłka spadała na bramkę, ale minęła ją o pół metra.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marcin Budziński.

Od początku Pogoń na połowie Cracovii, ale jak na razie bez uderzenia na bramkę Pasów.