9
2
7
90'

Będzie rzut wolny dla Korony na wysokości pola karnego Lechii. Faulowany był Bartosz Rymaniak.

3
1
1
3
14
88'

Gra toczy się na połowie Lechii, ale gospodarze dobrze prezentują się w defensywie.

19
5
6
3
7
85'

15
84'
81'

Zanosiło się na bardzo groźną, szybką akcję Lechii. Zabrakło jednak gospodarzom dokładnego rozegrania.

15
8
7
7
7
80'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski. Pomocnik Lechii został ukarany za faul.

7
2
5
3
19
79'

Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Bartosz Rymaniak.

13
7
3
4
6
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

10
4
3
3
6
78'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Joao Nunes.

16
5
2
1
76'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Piłka została wybita.

10
5
3
2
3
74'

Z dystansu strzelał Wato Arweladze. Uderzenie zostało zablokowane.

9
2
1
4
3
73'

Efektowną akcją popisał się Patryk Lipski! Oddał strzał na bramkę, lecz dobrze obronił Matthias Hamrol.

17
7
5
4
1
69'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Jakub Arak.

2:0 prowadzi Lechia Gdańsk! Mateusz Sopoćko dobrze zagrał do Araka, ten w polu karnym dograł przed bramkę do Flavio Paixao, który strzelił gola!

99
40
10
8
18
67'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Jakub Arak.

20
11
7
3
6
64'
64'

Z dystansu strzelał Zlatko Janjić. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

13
7
2
2
4
62'

Korona atakuje i szuka okazji do wyrównania.

7
5
6
5
13
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

11
4
3
6
17
56'

Źle w pole karne Korony dośrodkował teraz Filip Mladenović. Piłka wyszła jednak poza boisko.

3
2
3
12
56'

Zaatakowała Lechia, dośrodkowanie w pole karne Korony, ale dobrze spisali się obrońcy gości.

9
2
1
1
7
54'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii, gdzie z woleja z pierwszej piłki strzał oddał Matej Pucko. Znów świetnie obronił Dusan Kuciak.

6
2
1
1
3
52'

Korona Kielce prowadzi grę, Lechia szuka raczej okazji na szybką akcję ofensywną.

11
1
2
7
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Flavio Paixao.

5
6
3
3
21
47'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Było groźnie, lecz ostatecznie zabrakło dobrego strzału na bramkę gospodarzy.

4
2
3
3
11
46'

Początek drugiej połowy.

5
6
1
46'
45+1'

Dwukrotnie świetnie spisał się Dusan Kuciak. Najpierw z dystansu strzelał Felicio Brown Forbes, a później dobijał jeszcze Michael Gardawski. Bramkarz Lechii nie dał się zaskoczyć.

21
6
4
1
3
45'

Doliczona jedna minuta.

13
7
3
2
2
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Lechii. Po chwili jeszcze jedna wrzutka, po której główkował Elhadji Pape DiawDusan Kuciak pewnie złapał piłkę.

13
11
4
1
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adnan Kovacević. Faulowany był Mateusz Sopoćko.

Korona Kielce
7
2
1
2
8
38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Lechii. Faulowany był bramkarz gospodarzy, piłka dla Lechii.

5
9
3
1
7
37'

Zza pola karnego strzelał Bartosz Rymaniak. Jeszcze rykoszet i piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
11
2
2
3
33'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Daniel Łukasik. Strzał był jednak niecelny.

9
2
3
7
32'

Lukas Haraslin dryblował w polu karnym Korony. Zatrzymali go jednak obrońcy rywala.

5
3
3
11
4
31'

Goście rozgrywają piłkę na połowie Lechii, ale zawodnicy z Gdańska dobrze prezentują się w defensywie.

17
4
1
1
2
29'

Jakub Żubrowski zagrał w pole karne Lechii, ale tam dobrze poradzili sobie obrońcy gospodarzy. Korona szuka okazji na gola.

11
6
5
4
7
25'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Paixao zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał "jedenastkę". Lechia prowadzi 1:0.

96
44
15
13
39
24'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk. Arbiter uznał, że Malarczyk w polu karnym faulował Flavio Paixao.

27
11
8
5
17
24'

Rzut karny dla Lechii Gdańsk!

40
20
6
6
20
23'

Łukasz Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego. Strzał głową oddał Elhadji Pape Diaw, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
10
1
3
22'

Będzie rzut wolny dla Korony. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

6
4
1
1
6
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Mladenović.

5
3
1
2
8
22'

A na boisku w ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
2
2
3
5
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
5
2
15'

Dwa razy w polu karnym Lechii strzelał Zlatko Janjić. Oba uderzenia zablokowali obrońcy klubu z Gdańska.

3
2
1
3
13
13'

Groźna akcja Lechii! Dogranie Maka ze skrzydła przed bramkę Korony. Piotr Malarczyk nabił Flavio Paixao i piłka wyszła poza boisko.

10
1
3
12'

Zagranie w pole karne Lechii Gdańsk, gdzie piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

7
4
1
2
3
8'

Groźnie zrobiło się przed polem karnym Lechii, gdzie przy piłce był Bartosz Rymaniak. W ostatniej chwili dobrze interweniowali obrońcy gospodarzy.

2
2
2
1
6
8'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

5
1
3
6'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

5
2
5
3
3
3'

Lechia Gdańsk przy piłce. Zanosiło się na groźną akcję, ale zabrakło już jednak dośrodkowania w pole karne Korony Kielce.

11
4
3
7
8
19:46

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.