Efektownie w polu karnym strzelał Iker Guarrotxena. Tym razem jednak Anton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

1
2
2
83'

Gol! Strzelił Iker Guarrotxena. Asystował mu Adam Buksa. Świetną akcję przeprowadził David Stec, który dogrywał w polu karnym. Piłkę trącił jeszcze Buksa, a fantastycznym strzałem popisał się Iker Guarrotxena. 2:0 dla Pogoni po pięknym golu!

73
35
10
7
9
82'

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: David Stec.

11
6
1
1
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kornel Osyra.

Miedź Legnica
7
2
1
3
79'

Gra toczy w okolicy środka boiska. Przy piłce piłkarze Pogoni.

15
12
1
3
3
76'

Juan Camara dośrodkował w pole karne Pogoni, gdzie strzał głową oddał Aleksandar Miljković. Łukasz Załuska obronił to uderzenie.

11
6
2
2
75'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

9
7
5
1
2
73'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów nad poprzeczką strzelał Spas Delew.

11
2
4
8
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Camara.

12
8
1
1
3
68'

Szuka akcji oskrzydlających Pogoń Szczecin. Gospodarze przed chwilą wywalczyli rzut rożny.

15
5
1
1
65'
64'

Gol! Strzelił Iker Guarrotxena. Asystował mu Spas Delew. Szybka akcja gospodarzy. Spas Delew popisał się dobrym podaniem, Iker Guarrotxena znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie pokonał bramkarza Miedzi.

64
38
10
9
18
62'

Z rzutu wolnego dośrodkował Spas Delew. Legniczanie zdołali jednak wybić piłkę z własnego pola karnego.

10
2
3
4
5
62'

Będzie rzut wolny dla Pogoni Szczecin. To dobra okazja na wrzutkę w pole karne gości.

19
7
4
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Borja Fernandez.

5
4
6
57'

Ładne uderzenie Spasa Delewa zza pola karnego. Anton Kanibołocki także i tym razem nie dał się zaskoczyć.

3
1
1
1
56'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Adam BuksaAnton Kanibołocki obronił to uderzenie.

9
6
2
1
4
55'

Bardzo groźnie zaatakowali goście. Zamieszanie w polu karnym Pogoni, po którym ostatecznie z ostrego kąta niecelnie strzelał Fabian Piasecki.

7
2
5
2
54'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wybił jeden z zawodników Pogoni.

9
4
1
2
53'

Będzie rzut wolny dla Miedzi. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Pogoni.

2
3
6
52'

Teraz goście przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

5
4
1
4
49'

Po zagraniu Delewa w pole karne Miedzi ogromne zamieszanie przed bramką legniczan. Strzały były blokowane, bronił też Anton Kanibołocki. W końcu jeden z zawodników Pogoni był na spalonym i sędzia przerwał grę.

4
1
3
3
3
48'

Po zagraniu Drygasa spory błąd w defensywie Miedzi Legnica. W ostatniej chwili piłkę wybił Grzegorz Bartczak.

6
1
1
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

7
1
1
1
46'

Pogoń. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Spas Delew.

45+2'

Pomocy medycznej potrzebuje Adam Buksa. Przerwa w grze.

1
1
3
10
4
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

5
1
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Cruz.

13
10
3
5
4
42'

Technicznym uderzeniem bramkarza Miedzi chciał zaskoczyć Iker Guarrotxena. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

9
2
3
2
4
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Kamil Drygas. Pewnie interweniował Anton Kanibołocki.

9
2
4
1
3
39'

Gra toczy się teraz w środkowej cześci boiska.

4
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
7
1
1
13
33'

Gra wznowiona.

5
1
1
32'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Pogoni.

1
4
1
3
31'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, gdzie strzał głową oddał Fabian Piasecki. Uderzenie było jednak niecelne.

6
1
3
27'

Bardzo dobra okazja dla Miedzi. W polu karnym piłkę dogrywał Juan Camara, lecz znakomicie interweniował Sebastian Walukiewicz. Świetnie spisał się obrońca Pogoni Szczecin.

19
3
3
7
24'

Z rzutu wolnego strzelał Petteri ForsellŁukasz Załuska nie dał się zaskoczyć.

20
2
2
1
22'

Daleko z bramki wyszedł Łukasz Załuska, który wybił piłkę. Jeszcze będzie rzut wolny dla gości.

2
1
2
2
6
18'

Po zagraniu w pole karne Pogoni niecelnie z pierwszej piłki z ostrego kąta strzelał Wojciech Łobodziński. Groźna akcja Miedzi.

10
5
4
2
6
16'

Pogoń Szczecin musi rozgrywać piłkę na połowie Miedzi. Goście nastawili się na grę w defensywie. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Tomas Podstawski.

4
1
5
3
2
14'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Adam Buksa. Anton Kanibołocki w ostatniej chwili wybił piłkę.

18
4
4
4
4
12'

Z rzutu wolnego niemal z narożnika pola karnego strzelał Zvonimir Kozulj. Anton Kanibołocki wybił piłkę.

6
4
2
3
9'

Z rzutu wolnego dośrodkował Petteri Forsell. Po chwili strzał na bramkę, po którym interweniował Łukasz Załuska. W polu karnym gospodarzy doszło do zamieszania i jeszcze piłkę z linii bramkowej wybijał Sebastian Walukiewicz.

5
3
7
1
3
9'

Będzie rzut wolny dla Miedzi Legnica. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Pogoni.

4
7
2
2
5
7'

Ładny strzał z dystansu oddał Radosław Majewski. Anton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

10
4
2
7'

Goście skupili się na grze w defensywie. Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

10
4
2
1
1
5'

Jak na razie gra toczy się głównie na połowie Miedzi Legnica.

14
6
1
1
1
2'

Piłkarze Pogoni rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

6
3
2
2
12:50

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.