5
6
13
90+3'

Kasper Hamalainen trafił głową do siatki Korony, ale znajdował się na pozycji spalonej.

12
6
6
5
13
90'

Doliczone zostały czery minuty.

14
12
6
6
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.Obrońca Legii obejrzał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

12
9
6
5
8
86'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Sandro Kulenović. Rezerwowy Kulenović podał piłkę do Szymańskiego. Pomocnik gospodarzy oddał ładny strzał i piłka wpadła do siatki. Już 3:0!

86
43
17
16
20
85'

Bramkarz Legii złapał piłkę po dośrodkowaniu Gardawskiego.

11
6
3
3
4
83'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Sandro Kulenović.

16
6
5
3
5
82'

Sprytny strzał Hamalainena! Ładna parada Hamrola.

12
4
5
4
6
80'

Przy rzucie rożnym bramkarz Legii wyszedł z bramki i się pomylił. Na jego szczęście poradzili sobie koledzy.

9
6
7
6
12
79'

Soriano wywalczył korner dla swojego zespołu. Piłka odbiła się od Jędrzejczyka i spadła na rzut roźny.

6
3
3
2
5
77'

Legia. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Chris Philipps.

8
6
6
3
6
73'

Nieudane uderzenie Szymańskiego. Piłka została posłana bardzo daleko od bramki Korony.

7
8
4
9
11
71'

Odpowiedź gospodarzy. Szymański strzela, ale uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę gości. Mamy korner.

10
4
3
4
3
70'

Kapitalna akcja Macieja Górskiego. Rezerwowy Korony łatwo oszkuwał rywala i posłał mocny strzał w światło bramki. Golkiper Legii sparował piłkę na słupek.

8
6
6
5
5
69'
67'

Maciej Górski przedarł się lewym skrzydłem, ale do jego podania nie doszedł żaden z piłkarzy gości.

3
7
3
3
3
64'

Hlousek posłał piłkę w pole karne Korony, ale Carlitos faulował Diawa.

6
4
6
7
8
63'

Korona gra już o jak najniższy wymiar kary. Chyba najwięksi optymiści nie wierzą już w odrobienie strat.

15
6
4
4
4
60'
8
14
4
4
2
59'

Zbyt mocna centra Cebuli ze stojącej piłki. Pewnie we własnym polu karnym piłkę łapie Radosław Majecki.

17
5
4
5
4
56'

Dobre wejście Carlitosa. Gardawski w ostatniej chwili obronił Koronę od straty trzeciego gola.

12
7
4
6
14
53'

Matthias Hamrol broni uderzenie Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego.

13
5
6
7
17
51'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ivan Marquez Alvarez.Cafu zagrał futbolówkę do Kucharczyka. Obrońca Korony przerwał akcję faulem i obejrzał czerwoną kartkę. Sędzia uznał, że skrzydłowy Legii wychodził sam na sam z bramkarzem.

Korona Kielce
52
24
11
15
28
49'

Ambitna postawa Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik gospodarzy był blisko odebrania piłki Rymaniakowi na połowie Korony. Defensor przyjezdnych wykorzystał jednak siłę fizyczną.

15
5
3
2
3
47'

5
46'
19:59

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Dominik Nagy. Nagy poradził sobie na lewym skrzydle i zagrał piłkę na dziesiąty metr do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii oddał dobry stał i podwyższył wynik na 2:0!

78
39
16
26
51
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

12
6
5
5
11
44'

Matthias Hamrol wybiegł z bramki i uprzedził rozpędzonego Carlitosa.

11
7
3
6
13
44'

Prosta strata Diawa. Szymański zagrał piłkę na lewą stronę, ale Dominik Nagy miał problemy z przyjęciem piłki. Dobra współpraca Rymaniaka z Hamrolem.

11
5
1
2
1
42'

Mateusz Możdżeń próbował podać piłkę do Cebuli, ale zrobił to za lekko i bardzo niecelnie. Łatwa strata piłkarza Korony.

12
9
3
6
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw.Diaw sfaulował Michała Kucharczyka.

19
8
13
4
7
37'

Akcja Adama Hlouska po lewej flance. Obrońca gospodarzy zagrał piłkę w pole karne Korony, ale na posterunku był Diaw.

10
7
4
3
4
34'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Jukić.Żółty kartonik za niesportowe zachowanie.

11
5
5
3
1
34'

Przechwyt Ivana Jukicia. Piłkarz Korony szybko podał piłkę koledze, który szybko stracił futbolówkę. Sam chciał ponownie odebrać piłkę, ale za wysoko podniósł nogę.

2
2
6
4
2
31'

Soriano dostał piłkę od jednego z kolegów, ale świetnie spisał się Radosław Majecki, który wybiegł z bramki i uprzedził napastnika z Kielc.

13
6
4
5
5
27'

Żółtą kartkę otrzymał Cafu.Piłkarz Legii przewinił. Poszkodowany okazał się Oliver Petrak.

18
13
8
3
11
27'

Żubrowski w środkowej części boiska sfaulował Szymańskiego. Piłkarz Korony musi uważać.

4
5
5
4
9
25'

Marquez w okolicach własnego pola karnego sfaulował Carlitosa.

12
5
7
3
3
23'

Michał Kucharczyk wrócił do defensywy i odebrał piłkę Gardawskiemu.

13
4
6
7
6
20'

Matthias Hamrol chciał uchronić swój zespół od rzutu rożnego dla Legii, ale nie trafił w piłkę.

7
14
6
7
8
18'

Marcin Cebula uprzedził rywala, ale chwllę później stracił piłkę na rzecz Adama Hlouska.

9
5
6
4
5
17'

Korona pozytywnie zareagowała na stratę gola. Kielczanie grają całkiem dobrze i starają się doprowadzić do wyrównania.

16
11
5
6
10
15'

Sebastian Szymański wykonał rzut wolny, ale uderzył nad poprzeczką bramki Matthias Hamrola.

13
10
5
2
4
14'

Działo się w polu karnym Legii. Radosław Majecki obronił bardzo groźne uderzenie piłkarza Korony, a dobitka została zablokowana przez jednego z obrońców.

14
5
5
4
8
13'

Cebula wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale jego koledzy nie oddali strzału.

7
7
5
5
6
11'

Carlitos strzela zza pola karnego. Na raty piłkę łapie Matthias Hamrol.

11
9
5
5
7
10'

Dobra akcja Mateja Pucko po prawym skrzydle. Piłkarz Korony zagrał futbolówkę w pole karne gospodarzy, ale na posterunku obrońcy Legii. Mamy korner.

7
9
7
4
8
7'

Gol! Strzelił Cafu. Asystował mu Dominik Nagy. Legia szybko wychodzi na prowadzenie. Kucharczyk zagrał piłkę w pole karne do Dominik Nagy, który się pogubił, ale wyszła z tego niezła asysta przy bramce Cafu.

84
48
26
29
53
4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło żadnych kłopotów drużynie z Kielc.

14
6
6
4
11
19:59

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski.Żubrowski faulował Szymańskiego.

14
10
12
7
15
2'