Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
14 gru 2018 20:30
90+1'

Ładny strzał z dystansu oddał Filip Starzyński. Efektownie obronił Marian Kelemen.

18
12
8
2
8
90'

Doliczona jedna minuta.

6
7
1
1
3
88'

Bartłomiej Pawłowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale był naciskany przez obrońcę. Marian Kelemen obronił.

10
3
6
3
10
86'
11
6
4
5
5
84'

Zagłębie. Schodzi: Damian Oko. Wchodzi: Mateusz Matras.

13
5
3
3
5
83'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Sasa Balić.

Sasa Balić dośrodkował w pole karne Jagiellonii, piłki nie wybił Guilherme, a Bartłomiej Pawłowski huknął nie do obrony pod poprzeczkę.

63
33
10
7
14
81'
81'

Ładna akcja Karola Świderskiego zakończona strzałem na bramkę. Dominik Hładun pewnie złapał piłkę.

12
4
1
2
6
79'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
8
8
4
76'
75'

Zagłębie stara się spokojnie rozgrywać piłkę. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

13
3
1
2
71'

9
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka ostatecznie znalazła się w rękach Mariana Kelemena.

3
2
2
1
5
70'

Z ostrego kąta strzelał Bartosz Slisz. Pomocnik Zagłębia wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

16
5
1
1
2
68'

KGHM Zagłębie Lubin dobrze oddaliło grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii.

16
8
4
1
4
64'

Na uderzenie z rzutu wolnego niemal z narożnika pola karnego zdecydował Marko Poletanović. Strzał okazał się jednak niecelny.

12
7
3
3
6
60'

Lekkie uderzenie Karola Świderskiego na bramkę KGHM Zagłębia Lubin. Piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

13
7
2
1
4
58'
57'

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę na połowie gości i szuka okazji na gola.

7
10
2
2
10
53'

Po zagraniu Guilherme z ostrego kąta strzelał Cillian Sheridan. Uderzenie było jednak niecelne.

10
6
2
2
5
49'

Groźna odpowiedź KGHM Zagłębia Lubin! Piłkę przed bramkę zagrywał Sasa Balić, lecz zabrakło już celnego strzału.

18
9
1
2
48'

Teraz dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

13
1
1
4
5
48'

Z dystansu strzelał Taras Romanczuk. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko. Po rzucie rożnym dobrze interweniował Dominik Hładun.

9
2
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

10
2
1
1
45'

15
8
7
2
4
45'

Jagiellonia Białystok stara się atakować, lecz pewnie w defensywie gra drużyna z Lubina.

14
10
4
2
4
41'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Damjan Bohar.

Już 3:0 dla KGHM Zagłębia Lubin! Po prostopadłym podaniu Bohara Patryk Tuszyński strzelił gola! Po analizie VAR bramka została uznana. Najpierw bowiem odgwizdany został spalony.

79
37
15
13
25
30'

Z dystansu strzelał Guilherme, lecz uderzenie zostało zablokowane. Dobijał jeszcze Marko Poletanović, lecz także został zablokowany.

16
7
1
4
37'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartosz Kopacz. Świetne dośrodkowanie Kopacza w pole karne Jagiellonii. Wrzutkę zamknął Damjan Bohar i pewnie skierował piłkę do bramki.

69
31
12
11
19
36'

11
6
4
2
3
32'

Wrzutka z rzutu rożnego Filipa Starzyńskiego przed bramkę Jagiellonii. Lekkie zamieszanie, lecz ostatecznie jeden z zawodników gospodarzy wybił piłkę.

19
5
3
4
13
29'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego i znów niecelnie główkował Karol Świderski.

10
4
2
2
2
28'

Ładne dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego, po którym niecelnie główkował jednak Karol Świderski.

10
3
1
4
4
27'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

6
2
7
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

Jagiellonia Białystok
14
7
2
1
2
22'

Guilherme Sitya dośrodkował w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Tam niecelnie główkował Cillian Sheridan.

12
9
4
3
4
20'

Jagiellonia Białystok przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy środka boiska.

6
3
3
6
17'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Arvydas Novikovas źle jednak zagrywał do kolegi z zespołu i piłkę przejęli goście.

13
10
1
1
5
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości główkował Taras Romanczuk. Uderzenie zostało zablokowane przez jednego z piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. To była dobra okazja Jagiellonii.

11
4
3
4
13'

Jeszcze jedno ciekawe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Znów do strzału doszedł Patryk Tuszyński, uderzył głową, lecz Marian Kelemen nie dał się zaskoczyć.

10
6
2
2
12
11'

Ciekawy początek meczu. Przed chwilą kolejną groźną akcję przeprowadzili goście. Zagłębie rozgrywa teraz piłkę na połowie Jagiellonii.

20
9
7
2
8
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie przed bramką gości. Tym razem jednak bez gola.

9
6
5
8
7
6'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński.

Jeszcze jedna groźna akcja KGHM Zagłębia Lubin i tym razem gol. Patryk Tuszyński dopadł do odbitej piłki i po ładnym strzale z około 14-15 metrów skierował piłkę przy słupku do bramki. 1:0 prowadzą goście.

70
33
14
11
33
5'

Z dystansu strzelał Filip Jagiełło. Piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

10
3
1
1
5
3'

W świetnej sytuacji znalazł się Patryk Tuszyński. Po dośrodkowaniu w pole karne napastnik KGHM Zagłębia Lubin strzelał z kilku metrów, lecz świetnie obronił Marian Kelemen. Dobitka była już niecelna.

16
5
5
1
6
19:34

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.